Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Ranking plaż

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.05.2015 12:31

silnana17 napisał(a):znalazłam artykuł gdzie pisze,że na plaże wejście jest darmowe

Pewnie kilka darmowych jest, bo mieszkańcy Zadaru gdzieś odpoczywają :wink:

http://www.zadar.travel/hr/lifestyle/su ... WRKAlLzIn2
silnana17
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) silnana17 » 26.05.2015 12:45

co nas skusiło... sama nie wiem chyba do końca nie zdawaliśmy sobie sprawy jak duże jest to miasto ( wiem brzmi to trochę głupio), wcześniej nigdy Chorwacją się nie interesowałam. No cóż :-) sami się przekonamy. Mamy wynajęty fajny domek a Chorwacja z tego co słyszę sama w sobie jest piękna wiec tak też się nastawiam :-)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.05.2015 12:56

silnana17 napisał(a):co nas skusiło... sama nie wiem chyba do końca nie zdawaliśmy sobie sprawy jak duże jest to miasto ( wiem brzmi to trochę głupio), wcześniej nigdy Chorwacją się nie interesowałam. No cóż :-) sami się przekonamy. Mamy wynajęty fajny domek a Chorwacja z tego co słyszę sama w sobie jest piękna wiec tak też się nastawiam :-)

Zadar ma piękną starówkę :D informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html#p707791

Plaże trochę gorsze :wink:

Ale jest sporo ciekawych miejsc w pobliżu >>> dalmacja-rejon-zadar-split-t31752.html

Miłej lektury przed wyjazdem.
karolina1118
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina1118 » 29.05.2015 21:59

k.ka napisał(a):Nie wiem czy to dobry tytuł... :mrgreen:
W każdym bądź razie w zeszłym roku, gdy patrzyłam na Chorwację znalazłam super stronę, gdzie klikało się na region Cro i wyskakiwały wszystkie plaże w miejscowościach. Można było kliknąć czy chce się takie z niebieską flagą, czy specjalnie dla rodzin z dziećmi, czy z dobrym zapleczem sanitarnym (nie wiem czy to dobrze określiłam, ale wszyscy wiedzą o co chodzi :P) itd., itd...
Oczywiście danej strony nie zapisałam nigdzie, żeby w tym roku móc poszukać czegoś.
Użyłam szukajki, ale ludzie raczej piszą "piękna plaża jest w Breli", nikt nie pisze nigdzie "najpiękniejsze plaże Dalmacji północnej to..."
W interecie pojawia się Bol, Omis, Brela, Dubrovnik. A ma ktoś może taką stronę, gdzie są plaże wypisane regionami, ze zdjęciami, krótkim opisem? Ew. może jakiś starszy wątek, bo przyznam szczerze, że przeglądam zawsze pierwszym 4-5 stron :lol: :oops:
Dzięki wielkie za pomoc :)

Czy nie chodziło o poniższą stronę: http://www.makarskabeaches.com/index.ph ... ugal_beach ? :)
kor_nick
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 30.05.2015 10:30

mirko
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 02.08.2015 10:58

ireth
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) ireth » 06.08.2015 21:30

Witam,
szukam, szukam i nie mogę znaleźć. Czy któryś z cromaniaków może podpowiedzieć, czy wejście na plażę w Solaris Resort w Szybeniku jest bezpłatne? Zaznaczam, że nie będziemy mieszkać na terenie kurortu.
Poprzednia strona

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019