Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ranking plaż

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.05.2015 12:31

silnana17 napisał(a):znalazłam artykuł gdzie pisze,że na plaże wejście jest darmowe

Pewnie kilka darmowych jest, bo mieszkańcy Zadaru gdzieś odpoczywają :wink:

http://www.zadar.travel/hr/lifestyle/su ... WRKAlLzIn2
silnana17
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) silnana17 » 26.05.2015 12:45

co nas skusiło... sama nie wiem chyba do końca nie zdawaliśmy sobie sprawy jak duże jest to miasto ( wiem brzmi to trochę głupio), wcześniej nigdy Chorwacją się nie interesowałam. No cóż :-) sami się przekonamy. Mamy wynajęty fajny domek a Chorwacja z tego co słyszę sama w sobie jest piękna wiec tak też się nastawiam :-)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.05.2015 12:56

silnana17 napisał(a):co nas skusiło... sama nie wiem chyba do końca nie zdawaliśmy sobie sprawy jak duże jest to miasto ( wiem brzmi to trochę głupio), wcześniej nigdy Chorwacją się nie interesowałam. No cóż :-) sami się przekonamy. Mamy wynajęty fajny domek a Chorwacja z tego co słyszę sama w sobie jest piękna wiec tak też się nastawiam :-)



Zadar ma piękną starówkę :D informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html#p707791

Plaże trochę gorsze :wink:

Ale jest sporo ciekawych miejsc w pobliżu >>> dalmacja-rejon-zadar-split-t31752.html

Miłej lektury przed wyjazdem.
karolina1118
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 13.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina1118 » 29.05.2015 21:59

k.ka napisał(a):Nie wiem czy to dobry tytuł... :mrgreen:
W każdym bądź razie w zeszłym roku, gdy patrzyłam na Chorwację znalazłam super stronę, gdzie klikało się na region Cro i wyskakiwały wszystkie plaże w miejscowościach. Można było kliknąć czy chce się takie z niebieską flagą, czy specjalnie dla rodzin z dziećmi, czy z dobrym zapleczem sanitarnym (nie wiem czy to dobrze określiłam, ale wszyscy wiedzą o co chodzi :P) itd., itd...
Oczywiście danej strony nie zapisałam nigdzie, żeby w tym roku móc poszukać czegoś.
Użyłam szukajki, ale ludzie raczej piszą "piękna plaża jest w Breli", nikt nie pisze nigdzie "najpiękniejsze plaże Dalmacji północnej to..."
W interecie pojawia się Bol, Omis, Brela, Dubrovnik. A ma ktoś może taką stronę, gdzie są plaże wypisane regionami, ze zdjęciami, krótkim opisem? Ew. może jakiś starszy wątek, bo przyznam szczerze, że przeglądam zawsze pierwszym 4-5 stron :lol: :oops:
Dzięki wielkie za pomoc :)



Czy nie chodziło o poniższą stronę: http://www.makarskabeaches.com/index.ph ... ugal_beach ? :)
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 30.05.2015 10:30

mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 02.08.2015 10:58

ireth
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ireth » 06.08.2015 21:30

Witam,
szukam, szukam i nie mogę znaleźć. Czy któryś z cromaniaków może podpowiedzieć, czy wejście na plażę w Solaris Resort w Szybeniku jest bezpłatne? Zaznaczam, że nie będziemy mieszkać na terenie kurortu.
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone