Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ražanj 2011 5 osób i jedno auto, czyli synek rulez

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 25.02.2012 15:33

Nazyr napisał(a):Co do sklepów to chyba do Trogiru będzie bliżej


8O

Do Trogiru będzie bliżej,ale ze..........Splitu. :D
Nazyr
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 30.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nazyr » 25.02.2012 15:36

Witam Anakina.

Właśnie zabieram się za Twoją relację z Metajny. Jestem na 21 stronie i relacja całkiem mi się podoba. The best akcja z serem na telewizorze.

wracając do tematu to do Rogoźnicy jest zdecydowanie bliżej.

Dzięki za podpowiedź.
Niech moc będzie z Tobą.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 25.02.2012 15:43

Niech i z Tobą będzie :!: 8)
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 25.02.2012 18:33

Lepiej zabierz się za relację anakina z Razanja
Nazyr
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 30.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nazyr » 27.02.2012 17:46

Relacja skończona. Genialna. Tam jest super i mam nadzieję, że przekonam małżonkę do plaż kamienistych hehe i w lipcu wio do Rażanj.

Nie chcę podbijać po prawie roku relacji Anakina, dlatego tutaj piszę: skąd wziąłeś to zdjęcie "foch u huj" jest rewelacyjne jakbym skądś to znał i bardzo chciałbym mieć swoją wersję. Jakbyś mógł podaj linka, będę bardzo wdzięczny.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.03.2012 20:57

Ależ..............dziękuję.

Po ponad roku mam Ci powiedzieć skąd wziąłem zdjęcie? 8O
Oj,tyle Mocy to ja ci nie mam. :lol:

Ale jak CI bardzo zależy to zacytuj sobie tego posta w którym jest zdjęcie.
Tam będziesz miał linka do niego. 8)

A małżonka jak raz poczuje kamień na doopie i nie będzie musiała se piasku wysypywać po powrocie do apartmana , już nigdy nie będzie chciała czuć czegoś innego na tejże.:wink:

Zaprawdę powiadam Ci!
8) :wink:
Nazyr
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 30.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nazyr » 02.03.2012 10:33

Co do piasku to nie trzeba jej przekonywać, bo sama się już przekonała, o wyższości kamieni nad materią sypką. Jednak są kamienie wielkości paznokci tzw. kamyczki oraz te większe tzw. kamulce. No i tu pojawia się problem gdyż cyt. "gdzie ja tam ręcznik położę", "jak ja się tam będę opalała" itp. itd. Coby nie słuchać przez cały urlop tego typu tekstów wolę zawczasu zasięgnąć języka i wybadać co i jak, żeby nie było później jazdy. Tak więc na zdjęciach widziałem plaże z większą ilością tych mniejszych kamyczków. Nie wiem tylko gdzie i jak daleko one się znajdują od Rażanj.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 05.03.2012 20:41

Nazyr napisał(a):Tak więc na zdjęciach widziałem plaże z większą ilością tych mniejszych kamyczków. Nie wiem tylko gdzie i jak daleko one się znajdują od Rażanj.


Przede wszystkim:
Rażanj-Varos:

Obrazek

Takie drobne kamyczki masz jeszcze w Primosten:

Obrazek

W Bilo ( to miejscowość zaraz za Primosten):
Obrazek

Jest jeszcze w Marinie,ale tam nie jedź. :D

Coś tam jeszcze w Rogoźnicy jest,ale to już musisz pytać tych którzy tam, bywali dłużej niż ja.
Mnie jakoś ona na kolana nie rzuciła.
Byłem-widziałem-tyle. :sm: :wink:

Nazyr napisał(a):. No i tu pojawia się problem gdyż cyt. "gdzie ja tam ręcznik położę", "jak ja się tam będę opalała" itp. itd.


A opalała się kiedyś w Polsce?
No to Ci powiem,że tam dokładnie tak samo to wygląda... :D
Jastinada
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 18.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jastinada » 08.03.2012 17:26

Anakin widzę,że tu zaglądasz:) a Ty ekspert "razanjowy" jesteś :P
Czy warto odwiedzić plażę Stivasnica?Czy jest tam miejsce dla plażowania z małymi dziećmi?Jadę pierwszy raz-nic się nie orientuję...
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 08.03.2012 19:03

Jastinada napisał(a):Anakin widzę,że tu zaglądasz:) a Ty ekspert "razanjowy" jesteś :P
Czy warto odwiedzić plażę Stivasnica?Czy jest tam miejsce dla plażowania z małymi dziećmi?Jadę pierwszy raz-nic się nie orientuję...


A gdzież mi tam do..............experta! :oops:

Stivasnica z małymi dziećmi?
Oj,raczej nie....
To betonowe wylewki,przy woda ma głębokość jakieś 2-3 metry.
Potem już jest tylko lepiej...
Znaczy się gorzej (głębiej)..:D

Ciebie to raczej na Varos widzę.
Znaczy się dzieci Twoje.. :D


Księżyc mi łeb urwie za śmiecenie mu w relacji... :cry: :wink:
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 09.03.2012 23:21

themoon napisał(a):Mimo pięknego miejsca, udanej pogody, niesmak zachowaniem gospodarza pozostał do końca. Tym bardziej, że później odkryłem oficjalny cennik zatwierdzony przez organizację turystyczną i wynikało z niego, że pierwotna cena była jak najbardziej poprawna. Chyba po prostu nie pasowało mu, że Polacy. Chyba tylko małe dziecko przekonało ich do tego, żebyśmy zostali. Zresztą gośćmi oprócz nas byli tylko Niemcy. Jeżeli komuś to nie przeszkadza to miejsce jak najbardziej ok. Cisza, spokój, morze pod nosem. Wyprawa do miejscowego sklepu to dość długi spacer. My jeździliśmy do Rogoźnicy. Przed Sibenikiem olbrzymie centrum handlowe, mi. in. Lidl i jeszcze kilka sklepów spożywczych. Duży wybór, niskie ceny, część produktów znanych z Polski. Trafiliśmy na promocję Pljeskawicy-tamtejszych kotletów z mięsa mielonego. Dużo smaczniejsze niż te w konobach. Pyszne! Do tego lignije-niestety nie bardzo wiedzieliśmy jak się je przyrządza, więc zrobiliśmy w panierce. Mistrzostwo to nie było, ale zjadliwe. Po większe zakupy polecam tam się udać.

Fryc to Fryc
Gratulacje - dzielnie zniosłeś kampanię wrześniową
Ja bym uruchomił drugi front białoruski
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 09.03.2012 23:27

darek1 napisał(a):
themoon napisał(a):Czasem dorośli musieli odreagować
Obrazek



No, koledzy, chyba żescie przesadzili. Wódka, wino, piwo, kawa - no chyba Pan Bóg Was opuscił. Jakże to tak można tyle alkoholu pić. Jest to przesłanaka do patologi alkoholowej. Dajcie spokój - gdzież podziała się wasza odpowiedzialność obywatelska, moralnośc i dobre zachowanie ??? Pozdrawiam Darek1.

živjeli , puno zdravlja
dobro je
tajemniczy
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tajemniczy » 17.07.2012 21:20

themoon napisał(a):Nasza nowa plaża. I cień jest, i płycizna, co bez butów można wejść, i skałki, z których można skakać, i pod wodą jest na co popatrzeć. Zresztą, nie ma co pisać-zobaczcie sami... Tylko łódka jakaś zacumowana. Ale właściciele widząc nas mniejszym pływadełkiem odpłynęli na dzień cały.
]




themoon jak dojechać na tą plażę, zapodaj jakieś wskazówki jak tam dotrzeć ;-)
kirke18
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kirke18 » 18.07.2012 12:24

:cry: Czytam i ryczę- tm tak pięknie, a ja jeszcze półtora miesią a się będę kisić w robocie, buuu...
A dziecko rozkoszniak i jaki do Taty podobny ;)
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 25.07.2012 14:55

tajemniczy, jak pisałem, lepiej nie dojeżdżać bezpośrednio, chyba, że masz komplet zapasowych kół ze sobą. Zjedź w szutrowe drogi na wysokości Stivasnicy i rozglądaj się. Droga szutrowa tak naprawdę jest jedna-jak zobaczysz odbicie ze stromym zjazdem to z dołu tego zjazdu już trzeba zejść na piechotę.
kirke18 wytrwałości, wytrwałości. Ja dopiero we wrześniu.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Ražanj 2011 5 osób i jedno auto, czyli synek rulez - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone