Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ražanj 2011 5 osób i jedno auto, czyli synek rulez

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 18.02.2012 08:26

Dzięki renatalato, to po tatusiu :D
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 18.02.2012 08:57

Z miast, które w życiu widziałem, tylko dwa uznaję za godne uwagi. Ja po prostu nie lubię murów. Jednym jest czeska Praga, a drugim Trogir. Coś niesamowitego. Nie jestem w stanie tego opowiedzieć, zdjęcia tego nie oddadzą. Po prostu to trzeba zobaczyć. W dzień i wieczorem. Magiczne miejsce. I jak tam mleko smakuje:
Obrazek
Parkujemy na parkingu kawałek za centrum. Taniej, a przejść się 500m to dla zdrowotności. Tam w oddali to Split:
Obrazek
Obrazek
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 18.02.2012 09:02

Dalmacja, piękna kobieta i synek-czegóż chcieć więcej?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 18.02.2012 09:13

Zwróćcie uwagę na te wyślizgane płyty, ile czasu, ile ludzkich stóp, ile deszczu?
Obrazek
Obrazek
Jastinada
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 18.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jastinada » 18.02.2012 15:25

Synek super, opis super, zdjęcia super - nie ważne czy amatorskie czy profesjonalne ,ważne że to wspaniała pamiątka.My też wybieramy się w tym roku do Razanj:)
a jak daleko jest ta plaża "zaludniona" /chyba się Varos nazywa,jeśli nie mylę plaż / od tego małego porciku i deptaka w Razanj?

Pozdrawiam
Krisku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krisku » 18.02.2012 16:43

Jastinada napisał(a):Synek super, opis super, zdjęcia super - nie ważne czy amatorskie czy profesjonalne ,ważne że to wspaniała pamiątka.My też wybieramy się w tym roku do Razanj:)
a jak daleko jest ta plaża "zaludniona" /chyba się Varos nazywa,jeśli nie mylę plaż / od tego małego porciku i deptaka w Razanj?

Pozdrawiam


Bliziutko, ok.250 m. Wystarczy obejść cypel i już :D .

Przepraszam themoon, że wtrąciłem swoje trzy grosze bo pytanie pewnie było do Ciebie. :oops:
Bożusia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 23.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bożusia » 18.02.2012 18:28

Themoon z dużym zainteresowaniem przeczytałam Twoją relację z ubiegłorocznego pobytu w Rażanj. Zdjęcia - super, pozwoliły zorientować się i przybliżyły to miejsce. Wybieram się tam w sierpniu do apartamentu "Nedjeljka" ul.Stivašnica 66. Czy możesz napisać, jeśli oczywiście pamiętasz ten rejon miasteczka, jak daleko od apart. do plaży (której zatoczki), sklepu, restauracji.
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 18.02.2012 19:40

Mocno spóźniona , zasiadam nadrobić zaległości. :wink: Chętnie powrócę w zeszłoroczne wakacyjne strony :D
Pozdrawiam Sylwia
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 20.02.2012 16:52

Witam wszystkich nowych serdecznie, przede wszystkim Ciebie, Sylwio. Masz swoją zasługę w moich wakacjach.
Bożusia, będziesz w tej samej zatoczce co ja mieszkałem. Plażę będziesz mieć prawdopodobnie taką jak ja, czyli betonową wylewkę. Do sklepu kawałek będzie, ale całkiem przyjemny spacer. Pieczywo przyjedzie do Ciebie samo na kołach.
Bożusia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 23.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bożusia » 20.02.2012 19:26

Dzięki za informację. Pozdrawiam wszystkich cromaniaków. Już tylko 5,5 miesiąca do wyjazdu.
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 22.02.2012 18:38

Czas najwyższy wrócić do tematu.
Niech łyknie wielkiego świata:
Obrazek
Obrazek

Takie tam mają skromne wozidła wodne:
Obrazek
Obrazek

Wieczorem przechodząc obok tej łódki dało się zauważyć miłą atmosferę na górnym pokładzie w jacuzzi z kieliszkami perlistego płynu. I po co Wam te apartmany? Łódkę se, kurna, trza kupić.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

To drzewo to chyba z anakin-owego Pagu przypłynęło, dziwne takie, w bok rośnie. I cienie ze sobą zabrało. Właśnie zaczynały wyłazić.

Obrazek
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 22.02.2012 18:49

Wieczór w Trogirze:
Obrazek
Obrazek

Konoba i muszle-chyba nie jestem jednak smakoszem:
Obrazek

Dobranoc.
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 22.02.2012 18:55

Zapomniałem o kąpieli przed snem. Pogryziony przez biedronki:
Obrazek
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 22.02.2012 19:06

W POSZUKIWANIU ZAGINIONEJ PLAŻY

Skoro jesteśmy w Chorwacji to gdzie te urokliwe zatoczki? No to pora coś znaleźć. Wyruszyliśmy więc popołudniem na wyprawę zwiadowczo-krajoznawczo-myśliwską. Na cel wybraliśmy uroki natury. Droga szutrowo-kamyczkowa. Niech nie zmyli Was jej fachowe wyrównanie i dobry wygląd. Mnie zmyliło.
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Widoki po drodze:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Coś tam w dole widać:

Obrazek

Pora sprawdzić czy warto...
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 22.02.2012 19:12

Oczywiście pierwszy idzie przewodnik stada, aby sprawdzić czy w krzakach nie czai się jakieś licho i czy aby warto cały majdan na plecach tam znosić. Wyczerpany powraca niosąc wiadomości:
Obrazek
Obrazek

Warto! Jutro jedziemy z całym majdanem. Jak jedziemy tą drogą w dół to nie będzie tragicznie daleko. Dojść się da.
No i w sumie dojść się dało.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Ražanj 2011 5 osób i jedno auto, czyli synek rulez - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone