Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przyciemnione szyby

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 27.07.2011 22:00

Człowiek się uczył pół życia a taki gamoń bez szkoły będzie mnie pouczał na ulicy... I każdego można zagiąć w pół minuty.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 27.07.2011 22:07

darek1 napisał(a):Panie Bocian na Boga proszę się już nie ośmieszać. Wszyscy siedzą w krzakach i nic nie robią tylko Pan. Prosze wytężyć na Boga intelekt. Czym Pan do cholery zajmuje się zawodowo ??????

To nie było do mnie ale uważam ,że bociany generalnie zajmują się lataniem do ciepłych krajów oraz robieniem gniazd w których potem se dumnie stoją i patrzą na mnie tupiąc nogą.
Żeby było w temacie to przyciemnione szyby miałem ostatnio jak muchy i komary zabiłem. Niestety na stacji benzynowej szyby rozjaśniłem i w tej sytuacji odpadam z wątku....

:D
skywalker_01
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skywalker_01 » 27.07.2011 22:28

darek1 napisał(a):
Bocian napisał(a):Siedzą po krzakach albo śpią w radiowozach. Średnia pensja wyższa od średniej krajowej...


Panie Bocian na Boga proszę się już nie ośmieszać. Wszyscy siedzą w krzakach i nic nie robią tylko Pan. Prosze wytężyć na Boga intelekt. Czym Pan do cholery zajmuje się zawodowo ??????


Panie darek1 !
Ja teraz rozumiem dlaczego w "Starym Młynie" taki jeden Cromaniak podpuszczał kolegów i koleżanki strasząc ich, że Ja to Pan :D
O mało nie zostałem zlinczowany ..... :oczko_usmiech: :mrgreen:
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 27.07.2011 22:34

Bocian napisał(a):A na dodatek, pracują raptem 15 lat i maja po 4 kilo zeta albo i więcej, emerytury...



i to wszystkich boli najbardziej ;) a przecież nikt im nie bronił tam pracować :D ale wtedy nie mogli by narzekać.. ehh Polska ;)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 27.07.2011 22:40

twister07 napisał(a):
Bocian napisał(a):A na dodatek, pracują raptem 15 lat i maja po 4 kilo zeta albo i więcej, emerytury...



i to wszystkich boli najbardziej ;) a przecież nikt im nie bronił tam pracować :D ale wtedy nie mogli by narzekać.. ehh Polska ;)

Też lubisz ponarzekać? :) Może Ty tam pracujesz? 8)
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 27.07.2011 22:43

Bocian napisał(a):
twister07 napisał(a):
Bocian napisał(a):A na dodatek, pracują raptem 15 lat i maja po 4 kilo zeta albo i więcej, emerytury...



i to wszystkich boli najbardziej ;) a przecież nikt im nie bronił tam pracować :D ale wtedy nie mogli by narzekać.. ehh Polska ;)

Też lubisz ponarzekać? :) Może Ty tam pracujesz? 8)


ja nie narzekam :)

heh może tak, może nie.... kto to wie ;)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 27.07.2011 22:47

twister07 napisał(a):
Bocian napisał(a):
twister07 napisał(a):
Bocian napisał(a):A na dodatek, pracują raptem 15 lat i maja po 4 kilo zeta albo i więcej, emerytury...



i to wszystkich boli najbardziej ;) a przecież nikt im nie bronił tam pracować :D ale wtedy nie mogli by narzekać.. ehh Polska ;)

Też lubisz ponarzekać? :) Może Ty tam pracujesz? 8)


ja nie narzekam :)

heh może tak, może nie.... kto to wie ;)

Też siedzisz cała służbę w krzakach? Macie dodatek do mundurówki, na spray na komary? :lol:
Widziałem radiowozy nieoznakowane, z szybami czarnymi jak smoła... jak to jest?
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 27.07.2011 22:53

Bocian napisał(a):Też siedzisz cała służbę w krzakach? Macie dodatek do mundurówki, na spray na komary? :lol:
Widziałem radiowozy nieoznakowane, z szybami czarnymi jak smoła... jak to jest?


8O ale Ty to mówisz z doświadczenia?

ja i krzaki :lol: dobre dobre :twisted:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 27.07.2011 22:59

twister07 napisał(a):
Bocian napisał(a):Też siedzisz cała służbę w krzakach? Macie dodatek do mundurówki, na spray na komary? :lol:
Widziałem radiowozy nieoznakowane, z szybami czarnymi jak smoła... jak to jest?


8O ale Ty to mówisz z doświadczenia?

ja i krzaki :lol: dobre dobre :twisted:

Jakie ja mogę mieć doświadczenie jak ja w biurze siedzę...
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 28.07.2011 11:51

Nielegalna folia na szybach, była już dyskusja o wyjeździe autkiem nieprzerejestrowanym z zagranicy i z fabrykowaną co miesiąc umową sprzedaży, żeby przesuwać datę kupna (bo akcyza, ubezpieczenie itp.)

:roll:

Jesteśmy o krok od dyskusji
"pomocy, czy mogę jechać kradzionym autem do cro? Wiem, że to nielegalne, ale co radzicie? Jechać swoim, a kradziony zostawić w garażu?" :D :D :D

Przecież wiadomo, że jak się jedzie z czymś niezgodnym przepisami, to albo się uda (brak kontroli) albo się za to beknie. Proste.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 28.07.2011 17:31

ruwado napisał(a):
Przecież wiadomo, że jak się jedzie z czymś niezgodnym przepisami, to albo się uda (brak kontroli) albo się za to beknie. Proste.


Proste :!: :!:
W ten sposób chyba temat jest wyczerpany.
cyp3k
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 22.02.2010
Przyciemniane szyby a droga do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyp3k » 07.04.2014 06:25

Witajcie. Krótkie pytanie - czy przyciemnione szyby w kombi z tyłu na 100% i przód na 35% będą przeszkodą w podróży przez Czechy austrię i słowenię ?
mariuszula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 477
Dołączył(a): 21.05.2009
Re: Przyciemniane szyby a droga do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariuszula » 07.04.2014 06:27

Przez Austrię czy Słowenię nie wybierałbym bym się z przyciemnionymi szybami przednimi,tylne Ok
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Przyciemniane szyby a droga do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.04.2014 08:04

cyp3k napisał(a):Witajcie. Krótkie pytanie - czy przyciemnione szyby w kombi z tyłu na 100% i przód na 35% będą przeszkodą w podróży przez Czechy austrię i słowenię ?


Kiedyś był podobny temat
przyciemnione-szyby-t27855.html

Pozdrawiam
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Przyciemniane szyby a droga do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 07.04.2014 20:08

Tylne możesz sobie okleić czym tylko chcesz.

Przednich nie wolno okleić nawet najjaśniejszą folią - także w Polsce.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone