Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przyciemnione szyby

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
19Gumis20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 08.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 03.06.2018 14:51

To Twój kolega miał chyba przód przyciemniony.
pawel_nowy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 26.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel_nowy » 03.06.2018 15:04

19Gumis20 napisał(a):To Twój kolega miał chyba przód przyciemniony.

Tak szyby boczne z przodu. I musiał rwać podczas kontroli :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 03.06.2018 19:08

tak wyglądają szyby przy użyciu folii reklamowej :)
Załączniki:
IMG_20180603_162245.jpg
IMG_20180603_162239.jpg
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 03.06.2018 20:03

a widziałeś coś przez nią po tym jak popada deszcz . Mam tak oklejone tylne szyby w Aygo ale z postaciami z Gry o tron i powiem ci że po deszczu prawie nic nie widać nie wspomnę w zimie jak zamarznie.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 03.06.2018 21:15

hrehor napisał(a):a widziałeś coś przez nią po tym jak popada deszcz . Mam tak oklejone tylne szyby w Aygo ale z postaciami z Gry o tron i powiem ci że po deszczu prawie nic nie widać nie wspomnę w zimie jak zamarznie.

Wiesz, prowadząc auto nie patrzę jakoś przez tylne boczne szyby :mrgreen:, a poważnie folia jest naklejona od wewnątrz auta :) W drugim aucie jeżdżącym wyłącznie w długie trasy mam oklejoną 1/3 górnej części bocznej szyby kierowcy by nie machac bez przerwy osłoną przeciwsłoneczną :papa:
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4913
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 03.06.2018 21:55

bluesman napisał(a):(...) by nie machac bez przerwy osłoną przeciwsłoneczną :papa:
Chapeau bas.
Wiedza rzadko spotykana (bez ironii).
Mniej niż 1% kierowców wie, że tę osłonę można przekręcać na boczną szybę.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 03.06.2018 22:04

boboo napisał(a):
bluesman napisał(a):(...) by nie machac bez przerwy osłoną przeciwsłoneczną :papa:
Chapeau bas.
Wiedza rzadko spotykana (bez ironii).
Mniej niż 1% kierowców wie, że tę osłonę można przekręcać na boczną szybę.


Przesadziłeś chyba nieco :) Czyżby podobnie jak ze zmianą pozycji centralnego lusterka ? coś w tym może być bo niedawno znajomy się zdziwił. że można 8O

Tu inny patent na przyciemnianie szyb prezentowany już przeze mnie w innym wątku. Posiadam 2 sztuki. Nie wiem tylko jak sprawdza się w czasie jazdy :) Na postoju super i można swobodnie odkręcać szyby :)

https://pl.aliexpress.com/item/2Pcs-Bla ... 0.0.mFcXyi
Ostatnio edytowano 03.06.2018 22:08 przez bluesman, łącznie edytowano 1 raz
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 03.06.2018 22:07

bluesman napisał(a):
boboo napisał(a):
bluesman napisał(a):(...) by nie machac bez przerwy osłoną przeciwsłoneczną :papa:
Chapeau bas.
Wiedza rzadko spotykana (bez ironii).
Mniej niż 1% kierowców wie, że tę osłonę można przekręcać na boczną szybę.


Przesadziłeś chyba nieco :) Czyżby podobnie jak ze zmianą pozycji centralnego lusterka ? coś w tym może być bo niedawno znajomy się zdziwił. że można 8O

Tu inny patent na przyciemnianie szyb prezentowany już przeze mnie w innym wątku. Nie wiem tylko jak sprawdza się w czasie jazdy :) Na postoju super i można swobodnie odkręcać szyby :)

https://pl.aliexpress.com/item/2Pcs-Bla ... 0.0.mFcXyi


Widziałem coś takiego na trasie, lepsze niż klejenie worów na smieci ;)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 03.06.2018 22:08

malinero napisał(a):Widziałem coś takiego na trasie, lepsze niż klejenie worów na smieci ;)


De gustibus :) ale jakby dodać moją folię dziurkowaną i nałożyć te osłony noo to już by była zaiste noc :lol:
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 04.06.2018 08:57

boboo napisał(a):
bluesman napisał(a):Mniej niż 1% kierowców wie, że tę osłonę można przekręcać na boczną szybę.

Z ciekawości spytałem żonę czy o tym wie (prawo jazdy od 12 lat) - nie wiedziała :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.06.2018 09:05

bluesman napisał(a):
malinero napisał(a):Widziałem coś takiego na trasie, lepsze niż klejenie worów na smieci ;)


De gustibus :) ale jakby dodać moją folię dziurkowaną i nałożyć te osłony noo to już by była zaiste noc :lol:


Te naciągane osłony nieźle łapią muchy i inny latający hmyz :mrgreen: (widziałem w Jastrzebiej Górze auto z tym czymś i średnio to wyglądało ;)
shayla
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) shayla » 04.06.2018 09:06

Tak tylko wtrącę - wiem, że pewnie niewielu osób dotyczy temat, ale przed oklejeniem warto przejechać się takim autem z przyciemnionymi szybami. Dla mnie z tyłu nie da się siedzieć - jest ciemno jak w grobie. Jak świeci słońce to jeszcze ale pod wieczór naprawdę mało co widać i jest naprawdę ciemno - dla kogoś kto ma problemy z klaustrofobią to naprawdę jest problem.

(wiem, że zaraz cała rzesza specjalistów mnie wyśmieje :papa: )
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 04.06.2018 09:09

Kwestia przyzwyczajenia ;)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 04.06.2018 09:12

Pääkäyttäjä napisał(a):Te naciągane osłony nieźle łapią muchy i inny latający hmyz :mrgreen: (widziałem w Jastrzebiej Górze auto z tym czymś i średnio to wyglądało ;)


Liczy się wygląd czy utylitarność ? :wink:

shayla napisał(a):Tak tylko wtrącę - wiem, że pewnie niewielu osób dotyczy temat, ale przed oklejeniem warto przejechać się takim autem z przyciemnionymi szybami. Dla mnie z tyłu nie da się siedzieć - jest ciemno jak w grobie. Jak świeci słońce to jeszcze ale pod wieczór naprawdę mało co widać i jest naprawdę ciemno - dla kogoś kto ma problemy z klaustrofobią to naprawdę jest problem.

(wiem, że zaraz cała rzesza specjalistów mnie wyśmieje :papa: )


Nikt Cię nie wyśmieje to są tylko porady, a każdy zrobi jak uważa i to będzie jego wybór :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.06.2018 09:38

bluesman napisał(a):
Pääkäyttäjä napisał(a):Te naciągane osłony nieźle łapią muchy i inny latający hmyz :mrgreen: (widziałem w Jastrzebiej Górze auto z tym czymś i średnio to wyglądało ;)


Liczy się wygląd czy utylitarność ? :wink:


Ja po każdej dłuższej (i szybszej) jeździe, myję auto - więc dla mnie, to pierwsze 8) :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone