Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przyciemnione szyby

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 27.07.2011 20:43

To skurwiele z tej drogówki... Tak się przyczepiać do ludzi...
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 27.07.2011 21:03

liski napisał(a):Na trasie dwupasmowej(Katowice-Wisła) ok.50 km przed Cieszynem jest miejscowość ZORY znana z wyjatkowego zagęszczenia supermarketów,stacji benzynowych i SRTASZNIE NADGORLIWEJ DROGÓWKI :twisted: do nie udało sie na radar to wypatrzyli te moje przyciemnione przednie szyby oczywiscie mieli ze sobą aparat do pomiaru przepuszczalności swiatła i kazali mi na poczekaniu zdrapac folię albo zabiorą mi dowód i jeszcze mandat 100 zł chcieli wlepić tłumaczac dobrotliwie ze to przedewszystkim dla mojego bezpieczeństwa bo w razie wypadku jak mnie strażak uratujejeśli nie stłucze szyby .
Mandat mi na piekne oczy odpuscili ale zabrali dowód rejestracyjny ,wiec lepiej kup sobie nozyk do tapet i butelkę rozpuszczalnika i rozpraw sie z ta folią bo jak wyjechać za granicę bez dokumentów?
Miłego drapania

:lol: Pozdrawiam



Drogi kolego. Prawa trzeba przestrzegać. Polacy nauczyli sie kombinować na drogach, a nie przestrzegać prawa. Dlaczego przestrzega go zagranicą. Ano dlatego, że kary są bardzo dotkliwe w przeciwieństwie do Polski. Wyrób fabryczny ma homologację i to jest najstotniejsze. Uwazam, że wszelkie przeróbki w tym i zakładanie ciemnych foli winno być pociągniete do odpowiedzialności. Ja szanuje prawo i policję. jeśli nałożą mi mandat to nie dyskutuję tylko płace. Polak nauczony jest nieróbstwa i kombinowania. Dość już tolerowania prymitywizmu.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 27.07.2011 21:05

... i kupowania przez idiotów paliwa od TIRowców...
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 27.07.2011 21:08

Bocian napisał(a):To skurwiele z tej drogówki... Tak się przyczepiać do ludzi...


Państwo to miedzy innymi policja. policja to ład i porzadek Panie Bocian. Dziwię się, że Pan tak wyraża się o przedstawicielach służb porzadkowych. Na zachodzie policjant cieszy się szacunkiem, u nas kazdy go lży bo nie daje zakombinować czy naruszyć prawo. Wstyd i jeszcze raz wstyd, że mamy takich obywateli. Cóż tu dziwić się niejednokrotnie obcokrajowcom, że uważają polaków za bydło. Szanować powinniśmy sami siebie. To my polacy kształtujemy opinię o sobie. No ale skoro mamy takie przypadki braku szacunku do władzy to proszę wybaczyć ale dalej się nie wypowiem, chociaż z mundurem związany jestem na codzień i się go nie wstydzę. Pozdrawiam
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 27.07.2011 21:11

Bocian napisał(a):... i kupowania przez idiotów paliwa od TIRowców...


Panie Bocian. mniemam, że Pan nie odróżnia żartownych postów od realnych. Większość osób na forum potrafi zrozumieć moje przesłania na forum, a Pan nie. Prosze wobec powyższego lekko wytężyć swój intelekt. Pozdrawiam
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 27.07.2011 21:18

darek1 napisał(a):
Bocian napisał(a):To skurwiele z tej drogówki... Tak się przyczepiać do ludzi...


Państwo to miedzy innymi policja. policja to ład i porzadek Panie Bocian. Dziwię się, że Pan tak wyraża się o przedstawicielach służb porzadkowych. Na zachodzie policjant cieszy się szacunkiem, u nas kazdy go lży bo nie daje zakombinować czy naruszyć prawo. Wstyd i jeszcze raz wstyd, że mamy takich obywateli. Cóż tu dziwić się niejednokrotnie obcokrajowcom, że uważają polaków za bydło. Szanować powinniśmy sami siebie. To my polacy kształtujemy opinię o sobie. No ale skoro mamy takie przypadki braku szacunku do władzy to proszę wybaczyć ale dalej się nie wypowiem, chociaż z mundurem związany jestem na codzień i się go nie wstydzę. Pozdrawiam


...na szacunek trzeba sobie zasłużyć, nie dostaje się go o tak. Naszej przemalowanej Milicji jeszcze wiele brakuje do profesjonalemej Policji. Oczywiście trochę to uogólnienie ale piszę tu o naszej drogówce, kryjącej sie po krzakach i wyskakującej jak sęp na padlinę z tekstem " czy wie Pan za co został Pan zatrzymany"?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 27.07.2011 21:23

A na dodatek, pracują raptem 15 lat i maja po 4 kilo zeta albo i więcej, emerytury...
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 27.07.2011 21:24

darek1 napisał(a):[ Większość osób na forum potrafi zrozumieć moje przesłania na forum, a Pan nie.

Większość to pewnie myśli,ze cały czas ćpasz i siedzisz na kiblu.
Odloty i wzloty.Czasami piszesz tak jakbyś do tego kibla wpadł. :D
Ale skoro jestes tworem sztucznym i bez uczuć jako robot forumowy to pisz. :D darek1 i mundur :D w macro też mają mundury :D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 27.07.2011 21:29

Panie Binkowski. Funkcjunariuszy MO jest już bardzo mało. Wiekszość przyjmowała sie już do Policji. Jeśli nie szanuje sie prawa to mamy takie przypadki, a nie inne w Polsce poczynając od polityków na robotnikach kończąc. Policja jest taka jakie jest społeczeństowo. Jak jest wychowana przez rodziców i szkołę młodzież to takich mamy przedstawicieli władzy. Zacznijmy od siebie i przestańmy do cholery oceniać innych. Jaka kultura narodu taka i Policja. To, że policjant jest pijany na słuzbie to świadczy o nas, o społeczeństwie. W końcu policjanci to my czyli dzeci robotników, chłopów czy inteligencji. Nie bogaczy bo ci dzieci nie wysyłają córek i synów do policji czy innych służ mundurowych. Widział ktoś dzieci polityków, biznesmenów, lekarzy czy prawników żołnierzy. Ja nie. Obrońcami narodu sa dzieci niższych klas społecznych. Czy tak winno być - NIE.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 27.07.2011 21:32

Bocian napisał(a):A na dodatek, pracują raptem 15 lat i maja po 4 kilo zeta albo i więcej, emerytury...


Wiem, że to zazdrość. Po 15 latach ma się tylko 40% podstawy emerytury Panie Bocian i do 4 zet to jest bardzo ale to bardzo daleko. Coś Pan jesteś niedouczony. Skoro tak dobrze to zapraszam do służb. Tylko ostrzegam mięczaków tam się nie toleruje i filozofów. Proszę nie ośmieszać się Panie Bocian bo co nieco wyłoże na temat służb o których wie Pan tyle co laik i skompromituję Pana.
Naczytał się Pan Panie Bocian komiksów dla dzieci albo zaczerpnął informacji z prasy brukowej na temat Jednostki agentury ps. Tomek. Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 27.07.2011 21:42 przez darek1, łącznie edytowano 1 raz
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 27.07.2011 21:41

darek1 napisał(a):Panie Binkowski. Funkcjunariuszy MO jest już bardzo mało. Wiekszość przyjmowała sie już do Policji. Jeśli nie szanuje sie prawa to mamy takie przypadki, a nie inne w Polsce poczynając od polityków na robotnikach kończąc. Policja jest taka jakie jest społeczeństowo. Jak jest wychowana przez rodziców i szkołę młodzież to takich mamy przedstawicieli władzy. Zacznijmy od siebie i przestańmy do cholery oceniać innych. Jaka kultura narodu taka i Policja. To, że policjant jest pijany na słuzbie to świadczy o nas, o społeczeństwie. W końcu policjanci to my czyli dzeci robotników, chłopów czy inteligencji. Nie bogaczy bo ci dzieci nie wysyłają córek i synów do policji czy innych służ mundurowych. Widział ktoś dzieci polityków, biznesmenów, lekarzy czy prawników żołnierzy. Ja nie. Obrońcami narodu sa dzieci niższych klas społecznych. Czy tak winno być - NIE.


Nie zrozumieliśmy się. Teraz jest Policja, ludzie już inni ale przywary te same, jak kiedyś. Przykład powinien iść od góry a jest tak jak jest. Codziennie widzę tych obrońców prawa u siebie w pracy, jak notorycznie łamią przepisy , które sami od innych z taką gorliwością egzekwują. Przykład z wczoraj: teren oznakowany kopertą, zakaz postoju, strefa zagrożenia pożarowego a na kopercie stoi auto...czyje? Oczywiście trudno uogólniać i o wszystkich tak mówić ale....
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 27.07.2011 21:47

Siedzą po krzakach albo śpią w radiowozach. Średnia pensja wyższa od średniej krajowej...
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 27.07.2011 21:51

binkowskig napisał(a):
darek1 napisał(a):Panie Binkowski. Funkcjunariuszy MO jest już bardzo mało. Wiekszość przyjmowała sie już do Policji. Jeśli nie szanuje sie prawa to mamy takie przypadki, a nie inne w Polsce poczynając od polityków na robotnikach kończąc. Policja jest taka jakie jest społeczeństowo. Jak jest wychowana przez rodziców i szkołę młodzież to takich mamy przedstawicieli władzy. Zacznijmy od siebie i przestańmy do cholery oceniać innych. Jaka kultura narodu taka i Policja. To, że policjant jest pijany na słuzbie to świadczy o nas, o społeczeństwie. W końcu policjanci to my czyli dzeci robotników, chłopów czy inteligencji. Nie bogaczy bo ci dzieci nie wysyłają córek i synów do policji czy innych służ mundurowych. Widział ktoś dzieci polityków, biznesmenów, lekarzy czy prawników żołnierzy. Ja nie. Obrońcami narodu sa dzieci niższych klas społecznych. Czy tak winno być - NIE.


Nie zrozumieliśmy się. Teraz jest Policja, ludzie już inni ale przywary te same, jak kiedyś. Przykład powinien iść od góry a jest tak jak jest. Codziennie widzę tych obrońców prawa u siebie w pracy, jak notorycznie łamią przepisy , które sami od innych z taką gorliwością egzekwują. Przykład z wczoraj: teren oznakowany kopertą, zakaz postoju, strefa zagrożenia pożarowego a na kopercie stoi auto...czyje? Oczywiście trudno uogólniać i o wszystkich tak mówić ale....


Jacy politycy takie i społeczeństwo i Policja. Policja to my, to nasze dzieci, to wychowankowie naszych szkół itd. Dlatego wszyscy winni reagować na naruszenia prawa tak jak to jest w USA czy Eurpie Zachodniej. Tam społeczeństwo wprost informuje policję o złych czynach. U nas dale mówi się, że się podpierdala. Czyż nie jest to śmieszne. Naród broni osoby naruszajace prawo. Dlatego tam mamy, a nie inaczej. Pełno złodzieji i kombinatorów. Chore i liberalne prawo. Bo kto na tym zarabia. Ano prawnicy. Głupi naród duze pieniądze dla adwokatów. Podobnie na FNZ zarabiają lekarze. Są uczciwi ale myślę, że to wyjątki.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 27.07.2011 21:53

Bocian napisał(a):Siedzą po krzakach albo śpią w radiowozach. Średnia pensja wyższa od średniej krajowej...


Panie Bocian na Boga proszę się już nie ośmieszać. Wszyscy siedzą w krzakach i nic nie robią tylko Pan. Prosze wytężyć na Boga intelekt. Czym Pan do cholery zajmuje się zawodowo ??????
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 27.07.2011 21:55

darek1 napisał(a):[
. Dlatego wszyscy winni reagować na naruszenia prawa tak jak to jest w USA czy Eurpie Zachodniej. Tam społeczeństwo wprost informuje policję o złych czynach. .

Darek1 to robot internetowy z dawnych czasów nie czyta o wydarzeniach w Norwegii czy Oklahoma City.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone