Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Przez Czechy, przez Austrię, przez Słowację, przez Węgry

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.05.2019 12:41

Zonzi napisał(a):Uprzejma prośba o podpowiedzi jak Wasktzym zdaniem najlepiej jechać trasą Warszawa-Split i dalej prom na Hvar.

warszawa-chorwacja-trasa-t15307-345.html
Jak już będziesz w Splicie, to na trajekt.

https://www.google.com/maps/search/traj ... 357,10.25z
CzechuXX
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) CzechuXX » 10.05.2019 21:40

Jaką najlepiej trasą jechać żeby był wybór dziewczyn przy drodze?
sito_zabrze
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 11.05.2019 01:27

CzechuXX napisał(a):Jaką najlepiej trasą jechać żeby był wybór dziewczyn przy drodze?

Ty tak serio ? 8O
Rafi70
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 11.05.2019 07:30

Gdy rośnie ciśnienie na widok ładnej dziewczyny , to nie chce się spać podczas jazdy do Cro .... :wink:
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.05.2019 08:20

sito_zabrze napisał(a):
CzechuXX napisał(a):Jaką najlepiej trasą jechać żeby był wybór dziewczyn przy drodze?

Ty tak serio ? 8O

A co nie może? Że źle? Jak przez to będzie szczęśliwy On, to i jego połówka będzie szczęśliwa/y itd; ogólne szczęście :) .

Najlepiej przez Polskę i przy weekendzie. Ewent niektóre rejony SK.
max21
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 11.05.2019 12:48

m@rek napisał(a):na tym odcinku rozważam propozycję Waldka:
walp napisał(a):Tutaj zastanawiam się, czy z 86-stki nie odbić na Lenti, a dalej M70 do Letenye. Wiem, że są dwie "szkoły". :wink:

W tym przypadku musisz się kierować na nowe przejście , bo z tego co czytałem stare przejście graniczne w Letenye ma być nieczynne :)
walp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 11.05.2019 14:11

max21 napisał(a):
walp napisał(a):Tutaj zastanawiam się, czy z 86-stki nie odbić na Lenti, a dalej M70 do Letenye. Wiem, że są dwie "szkoły". :wink:

W tym przypadku musisz się kierować na nowe przejście , bo z tego co czytałem stare przejście graniczne w Letenye ma być nieczynne :)

Chyba tylko do końca lipca, z tego co pisze RKStefan tutaj. My jedziemy na początku września. :wink:
max21
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 11.05.2019 15:23

walp napisał(a):Chyba tylko do końca lipca, z tego co pisze RKStefan tutaj. My jedziemy na początku września. :wink:

To by się zgadzało http://www.police.hu/en/content/tempora ... -mid-march
Dzięki za informację :)
Pozdrawiam
CzechuXX
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) CzechuXX » 12.05.2019 10:51

sito_zabrze napisał(a):

Ty tak serio ? 8O

No nie do końca...
;)
wikol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 12.05.2019 10:58

walp napisał(a):
max21 napisał(a):

Chyba tylko do końca lipca, z tego co pisze RKStefan tutaj. My jedziemy na początku września. :wink:

Do końca lipca będzie nieczynne. GM dobrze pokazuje aktualny stan.
Nocleg w Lenti, dalej M70 na nowe przejście Letenye. Tak jest ok.
MaReEK
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaReEK » 13.05.2019 07:59

Witam, jak aktualnie wygląda trasa przez Czechy i Austrię? Głównie chodzi mi o remonty i utrudnienia, będę jechać za miesiąc do Włoch.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.05.2019 09:12

MaReEK napisał(a):Witam, jak aktualnie wygląda trasa przez Czechy i Austrię? Głównie chodzi mi o remonty i utrudnienia, będę jechać za miesiąc do Włoch.

Witaj,

zajrzyj i zaplanuj trasę tutaj:
- dopravniinfo.cz
- asfinag.at

W Czechach za dużo tego nie ma, w Austrii też a jazda w czerwcu to jeszcze nie powinien być dramat...
MaReEK
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaReEK » 13.05.2019 10:22

Pääkäyttäjä znam te strony i przeglądałem, rzeczywiście wydaje się, że nie ma tragedii. Jednak kilka lat temu jechałem do HR przez te kraje i było lekko mówiąc nieciekawie, szczególnie w CZ i się zraziłem, od tej pory jeździłem tylko przez SK i H. Ale do Włoch w okolice Wenecji chyba nie mam innej alternatywy jadąc z centralnej Polski...
Wyjazd w niedzielne popołudnie 9 czerwca, taką trasą chcę jechać: https://goo.gl/maps/FkMdjpJ8BufrqGZTA
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.05.2019 10:28

MaReEK napisał(a):Pääkäyttäjä znam te strony i przeglądałem, rzeczywiście wydaje się, że nie ma tragedii. Jednak kilka lat temu jechałem do HR przez te kraje i było lekko mówiąc nieciekawie, szczególnie w CZ i się zraziłem, od tej pory jeździłem tylko przez SK i H. Ale do Włoch w okolice Wenecji chyba nie mam innej alternatywy jadąc z centralnej Polski...
Wyjazd w niedzielne popołudnie 9 czerwca, taką trasą chcę jechać: https://goo.gl/maps/FkMdjpJ8BufrqGZTA

Po co zjezdzasz do Ostrawy...? Jakkolwiek, w Czechach nie ma za duzo rzeczy rozkopanych, przed Bohuminem jest zwezka, w Ostrawie pofalowany asfalt, potem przed Lipnikiem i pod Olomuncem. Z Brna klasycznie tylko wezel 201 - tam albo jest korek w szczycie bo Brno jest z leksza rozkopane i kazdy jak moze, omija miasto. Austria... szalu nie ma.

Generalnie, przed wyjazdem rzucilbym okiem na DI i Asfinag i zaplanowal trase...
MaReEK
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaReEK » 13.05.2019 11:48

Nie zjeżdżam, GM pokazuje jakieś głupoty, że D1 jest tam zamknięta. W Brnie będę około północy to chyba nie powinno być korka. Gdzieś ktoś pisał, że z niedzieli na poniedziałek można się spodziewać wzmożonego ruchu ze względu na Polaków wyjeżdżających do pracy, prawda to?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Przez Czechy, przez Austrię, przez Słowację, przez Węgry - strona 226
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019