Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przeprowadzka do Chorwacji

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1973
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 12.02.2021 12:47

sviva napisał(a):A macie więcej tych zdjęć? Z miłą chęcią pooglądam. Zwłaszcza te zrobione dronem :mrgreen: :hut:

Zdjęć jest dużo, np. Sveti Vid. Wystarczy wejść na jego konto na googlach.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 13.02.2021 11:40

Habanero napisał(a):Świetne zdjęcie namo . Bardzo pomocne i zero przekłamań. Dobra robota, tego brakowało w GM.
Jak masz więcej takich, to podrzuć linki.

https://www.google.com/maps/@44.4610008 ... 844!8i4922


Piękne zdjęcia!, namo czym je robiłeś, jakim sprzętem ?
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 14.02.2021 13:19

DJI Mavic Mini + PTGui
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 24.02.2021 18:46

Budowa nowego ronda w Pagu z drona

rondo.jpg
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1973
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 24.02.2021 20:09

Ronda są bardzo ok, im więcej tym imho lepiej.
Ale w tym miejscu to ja korków nie widziałem. Pewnie mają jakieś ważne powody akurat dla tej lokalizacji.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 25.02.2021 00:01

namo napisał(a):Budowa nowego ronda w Pagu z drona

rondo.jpg


...świetne ujęcie i niesamowity widok.
croner
Croentuzjasta
Posty: 385
Dołączył(a): 11.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) croner » 10.04.2021 16:12

Anakin, w wątku o Pagu, który posprzątałeś, prosiłeś: "A gdybyś był tak uprzejmy to wskaż miejsce, w którym sviva obraził namo."
Nie zdążyłem tam odpowiedzieć, więc myślę, że tu jest najbardziej odpowiednie miejsce...

Mam ogromna prośbę. Jeśli możesz, to oceń pod kątem regulaminu (tu podeprę się cytatami):
Niedopuszczalne jest prezentowanie własnych poglądów politycznych, religijnych i światopoglądowych (....), jak też krytykowanie w jakiejkolwiek formie poglądów czy postaw innych osób.

Wyłącznie właściciel forum, administratorzy i moderatorzy mają prawo decydowania o tym, czy i w jakim stopniu dana wypowiedź narusza regulamin.


Generalnie chodzi o całą treść z 06.02.2021 i częściowo następne (oczywiście w tym wątku). Raczej to nie miejsce na takie treści i nie powinno tego tu być.
A wzmianka m.in. o żonie, księdzu i polewaniu może nie tylko obrażać adresata, ale innych userów (może jakiegoś księdza? może gorliwego wyznawcę?). Dziś już na chłodno może ocenisz to inaczej...

Myślę, że wszystkim, którzy drążą ten temat chodzi właśnie o to. Tylko tyle...


sviva napisał(a): 06.02.2021 18:30

Dom wystawia komornik na licytacje. 3 miesiące później pojawia się pierwszy filmik o spontanicznym, upragnionym wyjeździe do Chorwacji. Dodatkowo podbija zainteresowanie wyzywając żonę od najgorszych. Po chwili dowiadujemy się, że chłop prowadzi biznes na YouTubie streamujac w dziwnym stanie przed kamerą. Za chwilę pojawia się jego strona www z płatnymi ogłoszeniami w Chorwacji. Wszystko układa się w całość. Głupio mi, że sam oglądałem na początku i komentowałem jego filmiki tu na forum. Co tu jeszcze potrzeba ułożyć w całość? Cały ten temat powinien iść w kosmos. A on teraz gwiazdę w TVN-ie udaje. Ale spokojnie - skontaktowałem się z redaktorem. Był w ciezkim szoku jak mu pokazałem co i jak i obiecał, że się tym zajmie :mrgreen:

sviva » 09.02.2021 22:39

Komornik zły bo ciągał po sądach.
Bank zły bo kredyt wciskał.
Orange złe bo na siłę internet wcisnęli.
Wierzyciele źli bo o pieniądze się upominają.
Państwo złe bo 500+ zabrali.
Żona zła bo polewać nie chciała.
Dobrze, że ksiądz na Pagu dobry to ma się chłopina z kim napić.
Dajcie już mu spokój. Wywalcie ten temat w kosmos razem z autorem z tego forum i zdrowiej będzie.



Ps.

Ja na miejscu svivy po takiej akcji, w życiu już nie wszedł bym na taki wątek. Nie mówiąc już o śledzeniu...
Zastanawia mnie więc, co trzeba mieć w głowie, by po napisaniu tego wszystkiego o Mikołaju napisać tak:

sviva » 12.02.2021 00:17
sviva napisał(a):A macie więcej tych zdjęć? Z miłą chęcią pooglądam. Zwłaszcza te zrobione dronem :mrgreen: :hut:
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 10.04.2021 16:31

croner napisał(a):Anakin, w wątku o Pagu, który posprzątałeś, prosiłeś: "A gdybyś był tak uprzejmy to wskaż miejsce, w którym sviva obraził namo."
Nie zdążyłem tam odpowiedzieć, więc myślę, że tu jest najbardziej odpowiednie miejsce...

Mam ogromna prośbę. Jeśli możesz, to oceń pod kątem regulaminu (tu podeprę się cytatami):
Niedopuszczalne jest prezentowanie własnych poglądów politycznych, religijnych i światopoglądowych (....), jak też krytykowanie w jakiejkolwiek formie poglądów czy postaw innych osób.

Wyłącznie właściciel forum, administratorzy i moderatorzy mają prawo decydowania o tym, czy i w jakim stopniu dana wypowiedź narusza regulamin.


Generalnie chodzi o całą treść z 06.02.2021 i częściowo następne (oczywiście w tym wątku). Raczej to nie miejsce na takie treści i nie powinno tego tu być.
A wzmianka m.in. o żonie, księdzu i polewaniu może nie tylko obrażać adresata, ale innych userów (może jakiegoś księdza? może gorliwego wyznawcę?). Dziś już na chłodno może ocenisz to inaczej...

Myślę, że wszystkim, którzy drążą ten temat chodzi właśnie o to. Tylko tyle...


sviva napisał(a): 06.02.2021 18:30

Dom wystawia komornik na licytacje. 3 miesiące później pojawia się pierwszy filmik o spontanicznym, upragnionym wyjeździe do Chorwacji. Dodatkowo podbija zainteresowanie wyzywając żonę od najgorszych. Po chwili dowiadujemy się, że chłop prowadzi biznes na YouTubie streamujac w dziwnym stanie przed kamerą. Za chwilę pojawia się jego strona www z płatnymi ogłoszeniami w Chorwacji. Wszystko układa się w całość. Głupio mi, że sam oglądałem na początku i komentowałem jego filmiki tu na forum. Co tu jeszcze potrzeba ułożyć w całość? Cały ten temat powinien iść w kosmos. A on teraz gwiazdę w TVN-ie udaje. Ale spokojnie - skontaktowałem się z redaktorem. Był w ciezkim szoku jak mu pokazałem co i jak i obiecał, że się tym zajmie :mrgreen:

sviva » 09.02.2021 22:39

Komornik zły bo ciągał po sądach.
Bank zły bo kredyt wciskał.
Orange złe bo na siłę internet wcisnęli.
Wierzyciele źli bo o pieniądze się upominają.
Państwo złe bo 500+ zabrali.
Żona zła bo polewać nie chciała.
Dobrze, że ksiądz na Pagu dobry to ma się chłopina z kim napić.
Dajcie już mu spokój. Wywalcie ten temat w kosmos razem z autorem z tego forum i zdrowiej będzie.



Ps.

Ja na miejscu svivy po takiej akcji, w życiu już nie wszedł bym na taki wątek. Nie mówiąc już o śledzeniu...
Zastanawia mnie więc, co trzeba mieć w głowie, by po napisaniu tego wszystkiego o Mikołaju napisać tak:

sviva » 12.02.2021 00:17
sviva napisał(a):A macie więcej tych zdjęć? Z miłą chęcią pooglądam. Zwłaszcza te zrobione dronem :mrgreen: :hut:


BRAVO,BRAVISSIMO Croner!!!!
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 10.04.2021 16:42

Ty tak poważnie?
O tym wszystkim co jest zawarte w tym cytacie opowiadał albo pisał sam autor wątku.
O innych rzeczach możemy się dowiedzieć z jego filmików na YT, tych nie związanych z Chorwacją.
Reszta jest do znalezienia w internecie.
Prosiłem Cię o konkretny post, w którym namo został obrażony.
Ty w zamian serwujesz mi własną interpretację postu, jakbyś na siłę chciał mi udowodnić niesprawiedliwe traktowanie.
Przykro mi ale nie podzielam Twojego zdania.
croner
Croentuzjasta
Posty: 385
Dołączył(a): 11.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) croner » 10.04.2021 17:06

A co w tym niepoważnego?
Tak, on miał prawo o tym pisać, bo pisał o sobie. Odkrył ile chciał, czy to znaczy, że trzeba gościa inwigilować w necie i zwłaszcza tu na Cro.pl chwalić się i podniecać tym, co udało się znaleźć? Na prawdę tak uważasz?
Zgodnie z regulaminem nikt nie ma prawa oceniać na form jego postawy (zwłaszcza negatywnie):

sviva napisał(a):No to przyjmij jeszcze jedną
P. S. Post, który zacytowano napisałem po obejrzeniu 3 może 4 odcinków jego vloga. Dopiero później okazało się, że z żoną ściema, że ciągnie patologią na odleglość.


Nie interesuje mnie co pisał na YT, czy gdzie indziej. Rozmawiamy o naszym forum.
Bardziej konkretnego postu już podać nie można... jeśli to nie było krytykowanie postawy i obrażanie, to co nim jest?
Przykro mi, że wobec powyższego nie podzielasz zdania nie tylko mojego, ale też części innych userów...
Ale cóż masz do tego prawo.
Ostatnio edytowano 10.04.2021 19:49 przez croner, łącznie edytowano 1 raz
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 10.04.2021 17:19

anakin napisał(a):Prosiłem Cię o konkretny post, w którym namo został obrażony.
Tak, wiem, nie mnie (prosiłeś).
Ale takie małe zestawienie:
sviva napisał(a):Dobrze, że ksiądz na Pagu dobry to ma się chłopina z kim napić.
namo napisał(a):Nie martw się Sławuś, czarownica z Pagu pokieruje cię do dobrej wytwórni Rakiji

A post namo był odpowiedzią na wcześniejszy wpis svivy:
sviva napisał(a):Od tego tropu zacząłem poszukiwania :) Rakija tak, travarica tak, łódka niet


Chyba, że masz na myśli to, że obraził czarownicę sugerując jej pokierowanie svivą.
:roll:
croner
Croentuzjasta
Posty: 385
Dołączył(a): 11.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) croner » 10.04.2021 17:30

Jakiś dziwny ten Pag :D

Wyimaginowana czarownica budzi tam dużo większe zgorszenie, niż pijany ksiądz...

Można z tego zrobić ciekawą kompilację. W poszukiwaniu alko na Pagu: czarownica wysyła kogoś po rakiję, do pijanego księdza :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Ostatnio edytowano 10.04.2021 23:16 przez croner, łącznie edytowano 1 raz
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 886
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 10.04.2021 19:54

Ja tam trochę zazdroszczę Namo. A z kim On tam piję, śpi czy co kolwiek dorosły jest niech robi co chce. Na YT opowiada, filmiki wrzuca fajnie, popatrzeć jak się siedzi w PL jak jest teraz w CRO fajnie. Moim zdaniem atak na Niego to tylko zazdrość.
croner
Croentuzjasta
Posty: 385
Dołączył(a): 11.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) croner » 10.04.2021 20:46

Zago napisał(a):Ja tam trochę zazdroszczę Namo. A z kim On tam piję, śpi czy co kolwiek dorosły jest niech robi co chce. Na YT opowiada, filmiki wrzuca fajnie, popatrzeć jak się siedzi w PL jak jest teraz w CRO fajnie. Moim zdaniem atak na Niego to tylko zazdrość.


Nie Ty jeden zazdrościsz :D :D :D (oczywiście pomijając wszelakie problemy osobiste) i nie Ty jeden doceniasz wkład, jaki namo wnosi w to forum.
Wiekszość tych, którzy są fanami wypoczynku w Chorwacji, chciałoby tam zamieszkać lub spędzać zdecydowanie wiecej czasu, niż dwa tygodnie urlopu...
Ale zazdrość może przybierać różne formy. Może być pozytywna jak np. Twoja (która zachęca człowieka, by dążyć do osiagnięcia oczekiwanego celu). Ale może być też negatywna (która skłania zazdrośnika do dyskredytacji tego, komu jest lepiej).
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 10.04.2021 21:32

majeczka napisał(a):
namo napisał(a):Budowa nowego ronda w Pagu z drona

rondo.jpg


...świetne ujęcie i niesamowity widok.



Realy ? ;) Zachwyt nad rondem mhmm
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Przeprowadzka do Chorwacji - strona 55
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone