Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przeprowadzka do Chorwacji

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 06.02.2021 19:10

sviva napisał(a):To wykup swoje długi z gieldy:


Po co? A dlaczego? Zrobił mnie Orange w balona, miał być internet nielimitowany a codziennie dostawałem technicznego lejka na prędkość, nie dało się nawet na cro.pl wejść, o streamowaniu nie wspomnę. Po kilkunastu reklamacjach przeniosłem wszystkie numery do T-mobile więc niech mnie w pompę pocałują.

sviva napisał(a):Bo to pewnie też Ci uciążliwi komornicy i instytucje z kraju z dykty i pazdzierza.


Nie koniecznie, może to być jakieś korpo albo bank, czyli instytucja zaufania publicznego. Taki jeden bank doniósł na mnie do prokuratury, że wyłudziłem kredyt we frankach. Dobrze, że sąd nie dał temu wiary bo bym kiblował razem ze Stonogą.

sviva napisał(a):Kogo ty gościłeś jak ty domu w Chorwacji nie masz.


Jeszcze nie, buduje się, elo :hut:

sviva napisał(a):Ty go tylko podnajmujesz.


Skąd takie przypuszczenia?
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 06.02.2021 20:08

Ural napisał(a):https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20710183


To jeszcze ktoś w ogóle wierzy w to co się pisze na GoWork? Podaj mi proszę nazwę twojej firmy, to samo napiszę o tobie na GoWork i nikt nie usunie tych fałszywych oskarżeń. Chyba, że zapłacisz 4000 zł rocznie za pakiet w którym możesz moderować swój profil.



Nie mam firmy, jak na warunki w naszym kraju zarabiam satysfakcjonująco. Gdybym miał firmę to gwarantuję, że nikt by mnie na forach obmawiał. Z czego to wynika ano z odpowiedzialności, uczciwości, cech charakteru wyniesionych z domu, nie ze szkoły, nie z pracy czy grona znajomych. Opinie idą za ludźmi, coś jest na rzeczy. Tak sobie a muzo nikt negatywnych opinii bez przyczyny nie pisze.
Życzę powodzenia i uregulowania swoich spraw prywatno-służbowych - w końcu rodzina jest na utrzymaniu. Życie to nie je bajka. Pozdrawiam Ural. :papa:
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 06.02.2021 22:36

dla niektórych od początku było wiadomo
że "coś tu nie teges"
ale większość mało s,,,,,,,, nie dostała jak się pojawiał nowy wpis/filmik,
ale co tam każdy ma swój rozum
ale ale,
sviva napisał(a):,,,,,,,,,,,,,
Ale spokojnie - skontaktowałem się z redaktorem. Był w ciezkim szoku jak mu pokazałem co i jak i obiecał, że się tym zajmie :mrgreen:


widać trzeba uważać ,
na forum są sygnaliści,
poza tym,
że komuś chciało się szukać takich info,
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9112
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 06.02.2021 22:58

599 napisał(a):widać trzeba uważać ,
na forum są sygnaliści,poza tym,
że komuś chciało się szukać takich info,

Chyba z nudów, albo z zazdrości :?: 8O
Co niektórzy tak mają. :lol:
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 06.02.2021 23:07

elka21 napisał(a):,,,,,,,,,,,,,,,
Chyba z nudów, albo z zazdrości :?: 8O
Co niektórzy tak mają. :lol:


z zazdrości ?
czego bidokowi zazdrościć?
wszystko na "kreche"
mało życie mu się nie posypało,
z nudów?
może,
ale szkoda czasu lepiej ten czas poświecić na
"wirtualne zwiedzanie" i plany po szczepieniu,
ale pewnie masz racje ,
niektórzy tak mają że "kopną leżącego",
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 07.02.2021 07:26

@namo, to wszystko Ty? Ty fikusie... ;)
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 07.02.2021 10:49

Każdy ma swoje sprawy, swoje problemy. Skupmy się na swoich sprawach a nie zaglądajmy komuś do kieszeni.
Chyba że faktycznie komuś radochę sprawia że ktoś inny, niech i to będzie "gwiazdor internetów", ma się gorzej niż by się mogło wydawać.
Nie wiem tylko po co. Z zazdrości że grzeje cztery litery w ukochanym przez większość forumowiczów kraju, że robi co lubi a nie co musi, bo był w TVN (lol)? Sensowniejszego powodu do zazdrości nie widzę.

Od siebie dodam że gowork jest mało wiarygodny. I nie, nigdy nie miałem własnej firmy. Piszę tu jako osoba, która śledziła opinie o swoich aktualnych i byłych pracodawcach. Stąd wiem że nie każdy negatywny i pozytywny komentarz pokazuje prawdziwy obraz firmy. I tak, jak firma jest do bani ale opłaca abonament to niewygodne komentarze tam znikają. Jak firma jest spoko ale nie płaci goworkowi to zdarzają się komentarze negatywne. Poza tym często wpisy są tam od pracowników gowork (Anny). Chcą nakręcić użytkowników do dyskusji, wygenerować jak najwięcej wejść. Udają osoby zainteresowane pracą a chodzi tylko o $$$.

I na koniec. Nie każdemu muszą odpowiadać filmiki Namo. Jedni się nimi jarają, inni mają z niego polewkę. Są też i tacy (jak np. ja) którzy znajdą w nich coś ciekawego dla siebie. Czasem częściej, czasem rzadziej ale z jakiegoś powodu śledzą.

Tak więc dyskusja na temat problemów czyichś z bankiem czy orange na forum jest moim zdaniem żenująca.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 07.02.2021 15:34

Tak czy siak coś tu jest nie na rzeczy. Co do opinii to każdemu wolno wypowiadać się na forum czy to na ach, czy na nie. Dla mnie wiarygodność to podstawa jakiekolwiek działania i zaufania jednej strony do drugiej. Brak przekreśla wszystko.

Ural
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3770
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 09.02.2021 17:48

By ludzie pisali, że bigos w słoikach, kaszankę i pyry w workach do Chorwacji wozisz.. ;) I jak ktoś taki może być dobrym szefem.. :lol:

Ural napisał(a):
Ural napisał(a):https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20710183


To jeszcze ktoś w ogóle wierzy w to co się pisze na GoWork? Podaj mi proszę nazwę twojej firmy, to samo napiszę o tobie na GoWork i nikt nie usunie tych fałszywych oskarżeń. Chyba, że zapłacisz 4000 zł rocznie za pakiet w którym możesz moderować swój profil.



Nie mam firmy, jak na warunki w naszym kraju zarabiam satysfakcjonująco. Gdybym miał firmę to gwarantuję, że nikt by mnie na forach obmawiał. Z czego to wynika ano z odpowiedzialności, uczciwości, cech charakteru wyniesionych z domu, nie ze szkoły, nie z pracy czy grona znajomych. Opinie idą za ludźmi, coś jest na rzeczy. Tak sobie a muzo nikt negatywnych opinii bez przyczyny nie pisze.
Życzę powodzenia i uregulowania swoich spraw prywatno-służbowych - w końcu rodzina jest na utrzymaniu. Życie to nie je bajka. Pozdrawiam Ural. :papa:
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 09.02.2021 18:18

O nie wiedziałem że ten cały N to jeszcze jeden z tych biednych frankowiczów , wyłania się pełny obraz sytuacji ... Wszędzie odnosi się do regulaminów czytania tego itd a mam pytanie jak żeś Pan zawierał umowę frankowa to nie laska było przeczytać o ryzyku walutowym ? Może inaczej czy nie wiedział że kursy lubią skakać ? Jesteś niekonsekwentny w tym co mówisz Zenua pozdro
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15684
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.02.2021 21:01

O tym samym myślałam (brak niby wiedzy) w kontekście tego postu post2156522.html#p2156522 zwłaszcza, że wszystko można w necie wygooglować, więc raczej na brak narzędzi do wytłumaczenia nie zrozumiałych słów/zagadnień mu nie brakowało.... po tym niby niesprawiedliwym traktowaniu przestałam całkowicie zaglądać w posty N. Filmików nie oglądałam (oprócz 2 czy 3 pierwszych) - nie dałam rady przez nie przebrnąć....
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 09.02.2021 21:07

Ten namo to wyjątkowo pechowy egzemplarz. Wszyscy wokół winni, tylko nie on biedaczek... to kredyt zły, to orange niedobre :lol:
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 09.02.2021 21:32

razpol napisał(a):By ludzie pisali, że bigos w słoikach, kaszankę i pyry w workach do Chorwacji wozisz.. ;) I jak ktoś taki może być dobrym szefem.. :lol:

Ural napisał(a):
Ural napisał(a):https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20710183


To jeszcze ktoś w ogóle wierzy w to co się pisze na GoWork? Podaj mi proszę nazwę twojej firmy, to samo napiszę o tobie na GoWork i nikt nie usunie tych fałszywych oskarżeń. Chyba, że zapłacisz 4000 zł rocznie za pakiet w którym możesz moderować swój profil.



Nie mam firmy, jak na warunki w naszym kraju zarabiam satysfakcjonująco. Gdybym miał firmę to gwarantuję, że nikt by mnie na forach obmawiał. Z czego to wynika ano z odpowiedzialności, uczciwości, cech charakteru wyniesionych z domu, nie ze szkoły, nie z pracy czy grona znajomych. Opinie idą za ludźmi, coś jest na rzeczy. Tak sobie a muzo nikt negatywnych opinii bez przyczyny nie pisze.
Życzę powodzenia i uregulowania swoich spraw prywatno-służbowych - w końcu rodzina jest na utrzymaniu. Życie to nie je bajka. Pozdrawiam Ural. :papa:


Może i wożę pyry, bigos, kaszankę i mam się dobrze. Za to nie wiem co to znaczy kredyt czy brak płynności finansowej. Dobrze mi tak, dobrze i moim dzieciom. Skromność i zaradność to dobra cecha. Polecam się Razpol tobie w zakresie dobrego gospodarowania. Chociaż Ty Poznaniak to zapewne wiesz jak kotlety mielone odgrzewać przez cały tydzień :D
Dlatego jestem dobrym Szefem :D

Gwoli ścisłości zabieram jeszcze ze sobą w lodówce rąbankę wieprzową. Zawsze to można kotleta schabowego czy karkówkę na grilla skroić. Ważnie Razpol żeby głodnym nie chodzić i za dużo kun nie wydawać. Pozdrawiam Ural
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 09.02.2021 21:52

Postnapisał(a) WojtekKRK » 09.02.2021 17:18

O nie wiedziałem że ten cały N to jeszcze jeden z tych biednych frankowiczów , wyłania się pełny obraz sytuacji ... Wszędzie odnosi się do regulaminów czytania tego itd a mam pytanie jak żeś Pan zawierał umowę frankowa to nie laska było przeczytać o ryzyku walutowym ? Może inaczej czy nie wiedział że kursy lubią skakać ? Jesteś niekonsekwentny w tym co mówisz Zenua pozdro

Postnapisał(a) piekara114 » 09.02.2021 20:01

O tym samym myślałam (brak niby wiedzy) w kontekście tego postu post2156522.html#p2156522 zwłaszcza, że wszystko można w necie wygooglować, więc raczej na brak narzędzi do wytłumaczenia nie zrozumiałych słów/zagadnień mu nie brakowało.... po tym niby niesprawiedliwym traktowaniu przestałam całkowicie zaglądać w posty N. Filmików nie oglądałam (oprócz 2 czy 3 pierwszych) - nie dałam rady przez nie przebrnąć....


Cóż, niektórzy wyssali z mlekiem matki roszczeniowość wobec wszystkich, wobec czegokolwiek, kogokolwiek i diabli wiedzą jeszcze czego. Przytoczę w tym miejscu cytat wypowiedzi byłego Prezydenta USA Johna Kennediego "Nie pytaj, co Ameryka może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobić dla Ameryki".
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 09.02.2021 21:59

Lechoo napisał(a):Ten namo to wyjątkowo pechowy egzemplarz. Wszyscy wokół winni, tylko nie on biedaczek... to kredyt zły, to orange niedobre :lol:

Mnie też to bawi, banki na siłę go wkręciły w kredyt we frankach, orange go zmusiło do podpisania umowy...ciężki to żywot niektórzy mają.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Przeprowadzka do Chorwacji - strona 52
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone