Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przeprowadzka do Chorwacji

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1966
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 14.10.2020 16:53

Ural napisał(a):Co tam Namo dzieje się na Pagu w Październiku.

Właśnie. Przydałyby się relacje w Chorwacji po sezonie.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 23.10.2020 22:50

Gumiaki gumiakami, a jak tam na dzień dzisiejszy kształtuje się sytuacja z wirusem w Chorwacji.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 24.10.2020 09:06

namo napisał(a):Będzie na paszkich blachach. Na wyłączność dla naszych gości.


Dobra, dobra mów o zawirusowaniu w Chorwacji.
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 25.10.2020 12:11

Ural napisał(a):Dobra, dobra mów o zawirusowaniu w Chorwacji.


Maski tylko w sklepach, ale ponoć od poniedziałku ma to się zmienić. Służba zdrowia funkcjonuje normalnie, córka w jeden dzień zrobiła komplet badań. Nie czyje się covida na tej wyspie, ani strachu, ludzie żyją swoim życiem.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 26.10.2020 22:50

Nie masz zgody na umieszczanie reklam i swojego biznesu na tym forum, więc posty poleciały do śmietnika.
Podobnie będzie z następnymi.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 27.10.2020 08:16

anakin napisał(a):Nie masz zgody na umieszczanie reklam i swojego biznesu na tym forum, więc posty poleciały do śmietnika.
Podobnie będzie z następnymi.


Całkowicie zgadzam się z tym stwierdzeniem. :roll:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 06.02.2021 15:21

Kiedy dom zabiera ci komornik, w necie pełno długów do odkupienia a ty piszesz o planowanym i przemyślanym wyjeździe za granicę....
https://m.zarabiamy.pl/licytacja-komornicza_29370959_dz.nr-1876_18-o-pow.1369-m2-zabudowana-budynkiem-mieszkalnym-(Twardorzeczka-oferta)-.html
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 06.02.2021 16:04

O co tu chodzi. Jeśli nie wiadomo o co to chyba o pieniądze, 8O 8O 8O


https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20710183
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 06.02.2021 17:36

Ural napisał(a):O co tu chodzi. Jeśli nie wiadomo o co to chyba o pieniądze, 8O 8O 8O


https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20710183

Chodzi chyba o to, że udaje erudytę a wyzywa ludzi od cytuję: "gufniaków"...
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 06.02.2021 17:48

sviva napisał(a):
Ural napisał(a):O co tu chodzi. Jeśli nie wiadomo o co to chyba o pieniądze, 8O 8O 8O


https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20710183

Chodzi chyba o to, że udaje erudytę a wyzywa ludzi od cytuję: "gufniaków"...


No cóż. Nie nadaremno funkcjonuje powiedzenie, że "kontrola jest najwyższą formą zaufania społecznego". Coś ma się na rzeczy.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 06.02.2021 18:30

Ural napisał(a):
sviva napisał(a):
Ural napisał(a):O co tu chodzi. Jeśli nie wiadomo o co to chyba o pieniądze, 8O 8O 8O


https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20710183

Chodzi chyba o to, że udaje erudytę a wyzywa ludzi od cytuję: "gufniaków"...


No cóż. Nie nadaremno funkcjonuje powiedzenie, że "kontrola jest najwyższą formą zaufania społecznego". Coś ma się na rzeczy.

Dom wystawia komornik na licytacje. 3 miesiące później pojawia się pierwszy filmik o spontanicznym, upragnionym wyjeździe do Chorwacji. Dodatkowo podbija zainteresowanie wyzywając żonę od najgorszych. Po chwili dowiadujemy się, że chłop prowadzi biznes na YouTubie streamujac w dziwnym stanie przed kamerą. Za chwilę pojawia się jego strona www z płatnymi ogłoszeniami w Chorwacji. Wszystko układa się w całość. Głupio mi, że sam oglądałem na początku i komentowałem jego filmiki tu na forum. Co tu jeszcze potrzeba ułożyć w całość? Cały ten temat powinien iść w kosmos. A on teraz gwiazdę w TVN-ie udaje. Ale spokojnie - skontaktowałem się z redaktorem. Był w ciezkim szoku jak mu pokazałem co i jak i obiecał, że się tym zajmie :mrgreen:
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 06.02.2021 18:44

sviva napisał(a):Kiedy dom zabiera ci komornik


Dobrze, że wreszcie po 12 latach udało się pozbyć tego domu ... i problemu. Zapłaciłem przecież tylko 3 raty we frankach, trzecia była dwukrotnie wyższa niż pierwsza, kolejna miała być jeszcze wyższa. Nie tylko ja po kryzysie w 2008 roku miałem problemy finansowe związane z kredytem frankowym. Nie wielu miało tyle szczęścia co ja, ja miałem jeszcze zaskórniaka i poszedłem do kancelarii. Sprawa cywilna ciągła się przez 10 lat, w międzyczasie komornik niszczył moją firmę, prokuratura próbowała wsadzić do więzienia a ja mieszkałem za darmo w bublu budowalnym pod adresem Twardorzeczka 274 pokrywając tylko koszty kancelarii. Nie wielu fankowiczów miało tyle odwagi co ja, chociażby ten młody ojciec z Bielska.

Nigdy nie rościłem sobie prawa do tej szopy w Twardorzeczce. Po 8 niedanych licytacjach komorniczych wreszcie udało się namówić wierzyciela żeby sam kupił nieruchomość którą bank wycenił na 990 000 zł w dniu zakupu za kwotę o połowę niższą na oszacowaniu przeprowadzonym rok później.

sviva napisał(a):piszesz o planowanym i przemyślanym wyjeździe za granicę...


Przez lata zarabiałem pieniądze w firmach poza granicami tego tekturowego ustroju. Pewno jak wielu powinienem pogodzić się z losem, dać się zaorać komornikowi i ewentualnie zadyndać ku uciesze co poniektórych. Ja miałem inny plan, teraz go realizuję i cieszę się, że kogoś to boli :-)

Ural napisał(a):https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20710183


To jeszcze ktoś w ogóle wierzy w to co się pisze na GoWork? Podaj mi proszę nazwę twojej firmy, to samo napiszę o tobie na GoWork i nikt nie usunie tych fałszywych oskarżeń. Chyba, że zapłacisz 4000 zł rocznie za pakiet w którym możesz moderować swój profil.

sviva napisał(a):Ale spokojnie - skontaktowałem się z redaktorem. Był w ciezkim szoku jak mu pokazałem co i jak i obiecał, że się tym zajmie :mrgreen:


Tak, ludzie których gościłem w Chorwacji zajmą się tym, oczywiście. Jak bardzo był w szoku? :-D W sumie to jak się odwaliło chałpę na licytacji komorniczej to nie można występować w TV, to logiczne.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 06.02.2021 19:02

To wykup swoje długi z gieldy:
https://www.dlugi.info/wierzytelnosc/1350717/Miko%C5%82aj+Zych :mrgreen:
Bo to pewnie też Ci uciążliwi komornicy i instytucje z kraju z dykty i pazdzierza.
P.S. Kogo ty gościłeś jak ty domu w Chorwacji nie masz. Ty go tylko podnajmujesz.
Bez odbioru :hut:
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 06.02.2021 19:10

sviva napisał(a):To wykup swoje długi z gieldy:


Po co? A dlaczego? Zrobił mnie Orange w balona, miał być internet nielimitowany a codziennie dostawałem technicznego lejka na prędkość, nie dało się nawet na cro.pl wejść, o streamowaniu nie wspomnę. Po kilkunastu reklamacjach przeniosłem wszystkie numery do T-mobile więc niech mnie w pompę pocałują.

sviva napisał(a):Bo to pewnie też Ci uciążliwi komornicy i instytucje z kraju z dykty i pazdzierza.


Nie koniecznie, może to być jakieś korpo albo bank, czyli instytucja zaufania publicznego. Taki jeden bank doniósł na mnie do prokuratury, że wyłudziłem kredyt we frankach. Dobrze, że sąd nie dał temu wiary bo bym kiblował razem ze Stonogą.

sviva napisał(a):Kogo ty gościłeś jak ty domu w Chorwacji nie masz.


Jeszcze nie, buduje się, elo :hut:

sviva napisał(a):Ty go tylko podnajmujesz.


Skąd takie przypuszczenia?
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 06.02.2021 20:08

Ural napisał(a):https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20710183


To jeszcze ktoś w ogóle wierzy w to co się pisze na GoWork? Podaj mi proszę nazwę twojej firmy, to samo napiszę o tobie na GoWork i nikt nie usunie tych fałszywych oskarżeń. Chyba, że zapłacisz 4000 zł rocznie za pakiet w którym możesz moderować swój profil.



Nie mam firmy, jak na warunki w naszym kraju zarabiam satysfakcjonująco. Gdybym miał firmę to gwarantuję, że nikt by mnie na forach obmawiał. Z czego to wynika ano z odpowiedzialności, uczciwości, cech charakteru wyniesionych z domu, nie ze szkoły, nie z pracy czy grona znajomych. Opinie idą za ludźmi, coś jest na rzeczy. Tak sobie a muzo nikt negatywnych opinii bez przyczyny nie pisze.
Życzę powodzenia i uregulowania swoich spraw prywatno-służbowych - w końcu rodzina jest na utrzymaniu. Życie to nie je bajka. Pozdrawiam Ural. :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Przeprowadzka do Chorwacji - strona 51
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone