Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przeprowadzka do Chorwacji

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 11.04.2021 11:14

WojtekKRK, pomimo braków w interpunkcji (przecinki znacznie poprawiły czytelność wypowiedzi) rozumiem.
Uważam jednak, że jeśli stawia się jakąś tezę warto pokazać jakiś dowód, dowodzik, no chociaż malutki obrazek z własnej twórczości.
Wszak mówisz, że robisz to lepiej.
Daj nam ocenić. :papa:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 11.04.2021 12:02

WojtekKRK napisał(a):...
Ale co ma piernik do wiatraka ... Ja nie rozumiem jak można się rozpływać nad zdjęciem ronda , w Cro nie trzeba być wybitnym fotografem żeby zrobić zdjęcie tyłu WOW , ja bym proponował nie przesadzać ;)


Zauważyłeś na tym zdjęciu tylko rondo 8O Użyj myszki, porozglądaj się. Jest tam dużo więcej smaczków i informacji.
Dla mnie zdjęcie super. Dostrzegłem Stary Pag i nawet drogę z cmentarza prowadzącą na wzgórze.
Masz cały Pag jak dłoni, a Ty patrzysz tylko pod nogi na rondo :roll:
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 11.04.2021 14:10

krutom napisał(a):WojtekKRK, pomimo braków w interpunkcji (przecinki znacznie poprawiły czytelność wypowiedzi) rozumiem.
Uważam jednak, że jeśli stawia się jakąś tezę warto pokazać jakiś dowód, dowodzik, no chociaż malutki obrazek z własnej twórczości.
Wszak mówisz, że robisz to lepiej.
Daj nam ocenić. :papa:


Czyli nic nie rozumiesz a przecinków jest wystarczająco ale Ty z tych co muszą się doczepić ehhh

Na innym forum było na ten temat że są zdjęcia gdzie ktoś sfotografuje kawałek ścieżki i wielu pieje z zachwytu , wielu się z tego podśmiechiwało ... jeden z nich pewien Pan dodał zdjęcie lasku no i zapiała z zachwytu pewna grupa ... Wtedy autor napisał to u mnie koło domu w Bochni . Teraz mam nadzieje jest zrozumiałe ;))))
croner
Croentuzjasta
Posty: 385
Dołączył(a): 11.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) croner » 11.04.2021 15:42

WojtekKRK napisał(a):
krutom napisał(a):WojtekKRK, pomimo braków w interpunkcji (przecinki znacznie poprawiły czytelność wypowiedzi) rozumiem.
Uważam jednak, że jeśli stawia się jakąś tezę warto pokazać jakiś dowód, dowodzik, no chociaż malutki obrazek z własnej twórczości.
Wszak mówisz, że robisz to lepiej.
Daj nam ocenić. :papa:


Czyli nic nie rozumiesz a przecinków jest wystarczająco ale Ty z tych co muszą się doczepić ehhh


WojtekKRK to Ty cały czas nie chcesz zrozumieć jednego i w innych wątkach robisz to samo. Może poniższa grafika Cię oświeci. Jak to nie pomoże, to nic nie pomoże...

1.jpg

(zdjęcie zapożyczone z innego forum, źródło na dole zdjęcia)
Ostatnio edytowano 11.04.2021 15:46 przez croner, łącznie edytowano 1 raz
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5245
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 11.04.2021 15:44

Jak to mówią - ryba piła, to ją sushi. :wink:
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4907
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 11.04.2021 16:02

WojtekKRK napisał(a):Wtedy autor napisał to u mnie koło domu w Bochni . Teraz mam nadzieje jest zrozumiałe
A to się czyta/rozumie tak:

Jakiś autor koło Twojego (WojtkaKRK) domu w Bochni napisał:
"Teraz mam nadzieje jest zrozumiałe"
croner
Croentuzjasta
Posty: 385
Dołączył(a): 11.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) croner » 11.04.2021 16:54

WojtekKRK napisał(a):
majeczka napisał(a):
namo napisał(a):Budowa nowego ronda w Pagu z drona

rondo.jpg


...świetne ujęcie i niesamowity widok.


Realy ? ;) Zachwyt nad rondem mhmm


Żeby sprawiedliwości stało się zadość... Tak mi przyszło do głowy (i to by poniekąd usprawiedliwiało WojtkaKRK), być może On nie wie o tym, że to zdjęcie, które jest zamieszczone w poście namo, to nie jest wersja ostateczna?
Może nie każdy się orientuje, że jest to link i tak trzeba to traktować, gdzie dopiero po kliknięciu ukazuje się pełnia panoramy?
Bo gdyby tak było, to rzeczywiście sama "zajawka" mogła nie zachwycić.
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 11.04.2021 16:56

croner napisał(a):
WojtekKRK to Ty cały czas nie chcesz zrozumieć jednego i w innych wątkach robisz to samo. Może poniższa grafika Cię oświeci. Jak to nie pomoże, to nic nie pomoże...


10/10
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 11.04.2021 17:00

croner napisał(a):
WojtekKRK napisał(a):
majeczka napisał(a):
namo napisał(a):Budowa nowego ronda w Pagu z drona

rondo.jpg


...świetne ujęcie i niesamowity widok.


Realy ? ;) Zachwyt nad rondem mhmm


Żeby sprawiedliwości stało się zadość... Tak mi przyszło do głowy (i to by poniekąd usprawiedliwiało WojtkaKRK), być może On nie wie o tym, że to zdjęcie, które jest zamieszczone w poście namo, to nie jest wersja ostateczna?
Może nie każdy się orientuje, że jest to link i tak trzeba to traktować, gdzie dopiero po kliknięciu ukazuje się pełnia panoramy?
Bo gdyby tak było, to rzeczywiście sama "zajawka" mogła nie zachwycić.


Genialne :lool: :lool: :lool: Jeżeli to prawda, to chłop ma wybaczone :oczko_usmiech:
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 11.04.2021 17:29

To jest wątek gramatyka jednak , trzeba zmienić tytul na "Przecinki" a do mojej opowieści która miała wyjaśnić sprawę nie odniesiono się w żaden sposób aha .... Nie będę drugi raz opowiadał ale tam było o Bochni ;)

Tytuł zdjęcia brzmi "Rondo" a panoramę widziałem nadal podtrzymuje swoje zdanie , natomiast jak widzę trzeba trzymać się tylko jednej wersji , jedynej prawdziwej ostatecznej ...
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 11.04.2021 17:45

WojtekKRK napisał(a):To jest wątek gramatyka jednak , trzeba zmienić tytul na "Przecinki" a do mojej opowieści która miała wyjaśnić sprawę nie odniesiono się w żaden sposób aha .... Nie będę drugi raz opowiadał ale tam było o Bochni ;)

Tytuł zdjęcia brzmi "Rondo" a panoramę widziałem nadal podtrzymuje swoje zdanie , natomiast jak widzę trzeba trzymać się tylko jednej wersji , jedynej prawdziwej ostatecznej ...


Kurde, znów kilku przecinków, kropek i dwukropka brakuje. Dobrze myślisz, ale nie pisz już nic na forum :(
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 11.04.2021 23:16

Zago napisał(a):Ja tam trochę zazdroszczę Namo. A z kim On tam piję, śpi czy co kolwiek dorosły jest niech robi co chce. Na YT opowiada, filmiki wrzuca fajnie, popatrzeć jak się siedzi w PL jak jest teraz w CRO fajnie. Moim zdaniem atak na Niego to tylko zazdrość.


...ja również zazdroszczę. Bardzo chętnie zamieniłabym się rolą. Ale, cóż nie każdemu dane. Uwielbiam Cro, z uwagi na słońce, wodę, etc..., ale obecnie zastanawiam się nad hiszpańskim akcentem.

Nie mniej jednak, każdy odcinek oglądam z entuzjazmem i wielkim zaciekawieniem, Namo serdecznie pozdrawiam :papa:
Ostatnio edytowano 11.04.2021 23:20 przez majeczka, łącznie edytowano 1 raz
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5245
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 11.04.2021 23:20

cropag napisał(a):
Kurde, znów kilku przecinków, kropek i dwukropka brakuje. Dobrze myślisz, ale nie pisz już nic na forum :(


Zrobiłem mu trochę na zapas (................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,::::::::::::).
Tylko dobrze by było, żeby od razu wszystkiego nie roztrwonił. :papa:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2923
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 12.04.2021 09:54

Widzę, że sezon zbliża się WIELKIMI krokami :)
Proszę o ochłonięcie bo słabo się przegląda forum jak się natrafia na takie kłótnie.

PS. zdjęcie "Rondo" fenomenalne.
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 15.04.2021 23:31

cropag napisał(a):
WojtekKRK napisał(a):To jest wątek gramatyka jednak , trzeba zmienić tytul na "Przecinki" a do mojej opowieści która miała wyjaśnić sprawę nie odniesiono się w żaden sposób aha .... Nie będę drugi raz opowiadał ale tam było o Bochni ;)

Tytuł zdjęcia brzmi "Rondo" a panoramę widziałem nadal podtrzymuje swoje zdanie , natomiast jak widzę trzeba trzymać się tylko jednej wersji , jedynej prawdziwej ostatecznej ...


Kurde, znów kilku przecinków, kropek i dwukropka brakuje. Dobrze myślisz, ale nie pisz już nic na forum :(


Ale mnie rozbawileś , prawie do łez ... ;) Dziękuję !

Beton to beton jednak ...

Radzę też wyjść nieco dalej niż koniec swego nosa i przeczytać co to dysortografia i na przyszłość brać to pod uwagę , kiedy na swój sobie jedynie znany sposób będzie się człowiek starał dowartościować kosztem innego człowieka ... Bo jak wiadomo Pan jest bez wad ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Przeprowadzka do Chorwacji - strona 57
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone