Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przeprowadzka do Chorwacji

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 886
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 10.04.2021 21:46

WojtekKRK napisał(a):
majeczka napisał(a):
namo napisał(a):Budowa nowego ronda w Pagu z drona

rondo.jpg


...świetne ujęcie i niesamowity widok.



Realy ? ;) Zachwyt nad rondem mhmm


Nawet takim zdjęciem można się zachwycić, powspominać zatrzymać się na chwilę. Kiedyś nie było takich możliwości zwiedzania Świata, a ktoś te lepsze lub gorsze zdjęcia wrzuca. Mi to pasuje nie szukam na siłę błędów, ułomności innych i lekko mi żyć.
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 10.04.2021 22:20

Zago napisał(a):
WojtekKRK napisał(a):
majeczka napisał(a):
namo napisał(a):Budowa nowego ronda w Pagu z drona

rondo.jpg


...świetne ujęcie i niesamowity widok.



Realy ? ;) Zachwyt nad rondem mhmm


Nawet takim zdjęciem można się zachwycić, powspominać zatrzymać się na chwilę. Kiedyś nie było takich możliwości zwiedzania Świata, a ktoś te lepsze lub gorsze zdjęcia wrzuca. Mi to pasuje nie szukam na siłę błędów, ułomności innych i lekko mi żyć.


Ale co ma piernik do wiatraka ... Ja nie rozumiem jak można się rozpływać nad zdjęciem ronda , w Cro nie trzeba być wybitnym fotografem żeby zrobić zdjęcie tyłu WOW , ja bym proponował nie przesadzać ;)
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 886
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 10.04.2021 22:28

WojtekKRK napisał(a):
Zago napisał(a):
WojtekKRK napisał(a):
majeczka napisał(a):
namo napisał(a):Budowa nowego ronda w Pagu z drona

rondo.jpg


...świetne ujęcie i niesamowity widok.



Realy ? ;) Zachwyt nad rondem mhmm


Nawet takim zdjęciem można się zachwycić, powspominać zatrzymać się na chwilę. Kiedyś nie było takich możliwości zwiedzania Świata, a ktoś te lepsze lub gorsze zdjęcia wrzuca. Mi to pasuje nie szukam na siłę błędów, ułomności innych i lekko mi żyć.


Ale co ma piernik do wiatraka ... Ja nie rozumiem jak można się rozpływać nad zdjęciem ronda , w Cro nie trzeba być wybitnym fotografem żeby zrobić zdjęcie tyłu WOW , ja bym proponował nie przesadzać ;)


A gdzie mogę obejrzeć Twoje zdjęcia z drona dobrej jakości?
croner
Croentuzjasta
Posty: 385
Dołączył(a): 11.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) croner » 10.04.2021 22:45

croner napisał(a):Nie Ty jeden zazdrościsz :D :D :D (oczywiście pomijając wszelakie problemy osobiste) i nie Ty jeden doceniasz wkład, jaki namo wnosi w to forum.
Wiekszość tych, którzy są fanami wypoczynku w Chorwacji, chciałoby tam zamieszkać lub spędzać zdecydowanie wiecej czasu, niż dwa tygodnie urlopu...
Ale zazdrość może przybierać różne formy. Może być pozytywna jak np. Twoja (która zachęca człowieka, by dążyć do osiagnięcia oczekiwanego celu). Ale może być też negatywna (która skłania zazdrośnika do dyskredytacji tego, komu jest lepiej).


Długo nie trzeba było czekać...

WojtekKRK napisał(a):
Ale co ma piernik do wiatraka ... Ja nie rozumiem jak można się rozpływać nad zdjęciem ronda , w Cro nie trzeba być wybitnym fotografem żeby zrobić zdjęcie tyłu WOW , ja bym proponował nie przesadzać ;)



Przecież to jest takie proste. Wchodzisz w wątek - obczajasz - nie zachwyci Cię i więcej nie wchodzisz. Ale pozwalasz zachwycać się innym... No chyba, że to zdjęcie dotyka Cię jakoś osobiście lub w inny sposób irytuje...
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 886
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 10.04.2021 22:55

A i tu Masz rację. Ja tak głęboko się nad tym nie zastanawiam bo mam wyje..
Fajnie jest w Chorwacji, Pag mi się spodobał lubię czytać cro.pl bo jest przydatne. A jutro lecę na moto na Roztocze bo ładnie ma być.
croner
Croentuzjasta
Posty: 385
Dołączył(a): 11.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) croner » 10.04.2021 23:04

To powodzenia :)
Korzystaj z wiosny i "poupalaj" trochę gumę
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 10.04.2021 23:19

Zago napisał(a):Ja tam trochę zazdroszczę Namo. A z kim On tam piję, śpi czy co kolwiek dorosły jest niech robi co chce. Na YT opowiada, filmiki wrzuca fajnie, popatrzeć jak się siedzi w PL jak jest teraz w CRO fajnie. Moim zdaniem atak na Niego to tylko zazdrość.

"ryly"
(nie wiem czy tak powinno iść po angielsku ale co tam)
nie wiem czego mógłbym mu zazdrościć,
ale czym więcej odsłon tego wątku
tym lepiej dla ,
no właśnie dla kogo ?
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 886
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 10.04.2021 23:28

599 napisał(a):
Zago napisał(a):Ja tam trochę zazdroszczę Namo. A z kim On tam piję, śpi czy co kolwiek dorosły jest niech robi co chce. Na YT opowiada, filmiki wrzuca fajnie, popatrzeć jak się siedzi w PL jak jest teraz w CRO fajnie. Moim zdaniem atak na Niego to tylko zazdrość.

"ryly"
(nie wiem czy tak powinno iść po angielsku ale co tam)
nie wiem czego mógłbym mu zazdrościć,
ale czym więcej odsłon tego wątku
tym lepiej dla ,
no właśnie dla kogo ?


Jak nie Wiesz czego można zazdrość Człowiekowi co mieszka w na wyspie w Chorwacji, a nie w Polsce no to ja z Tobą nie mam o czym dyskutować. Idę spać bo jutro Carpe diem czy jakoś tak
croner
Croentuzjasta
Posty: 385
Dołączył(a): 11.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) croner » 10.04.2021 23:51

Zago napisał(a):
599 napisał(a):
Zago napisał(a):Ja tam trochę zazdroszczę Namo. A z kim On tam piję, śpi czy co kolwiek dorosły jest niech robi co chce. Na YT opowiada, filmiki wrzuca fajnie, popatrzeć jak się siedzi w PL jak jest teraz w CRO fajnie. Moim zdaniem atak na Niego to tylko zazdrość.

"ryly"
(nie wiem czy tak powinno iść po angielsku ale co tam)
nie wiem czego mógłbym mu zazdrościć,
ale czym więcej odsłon tego wątku
tym lepiej dla ,
no właśnie dla kogo ?


Jak nie Wiesz czego można zazdrość Człowiekowi co mieszka w na wyspie w Chorwacji, a nie w Polsce no to ja z Tobą nie mam o czym dyskutować. Idę spać bo jutro Carpe diem czy jakoś tak


A co tam! Dalej będę robił za "adwokata diabła"...

Przecież Zago napisał: Ja tam trochę zazdroszczę... ( a nie, że 599 zazdrości...)!
Więc o co Ci 599 chodzi, skoro sam takim wpisem powielasz odsłony watku...?
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 11.04.2021 00:12

Zago napisał(a):
A gdzie mogę obejrzeć Twoje zdjęcia z drona dobrej jakości?

W punkt.
Też bym zobaczył. Może są lepsze? :lol:
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 11.04.2021 06:26

... wracając jeszcze do brzytwy
regulamin napisał(a):(...)
usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów (...)
Decyzje moderatorów są podejmowane na podstawie ich subiektywnej oceny (...)
Administratorzy i moderatorzy stanowią jedyny nadzór nad forum i mogą rozporządzać nim w dowolny sposób (...)
I to w zasadzie zamyka kwestię kto kogo (i czy w ogóle) obraził, oraz za co i dlaczego został zbanowany.
"Bo tak" też będzie według regulaminu.
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 11.04.2021 07:51

Zago napisał(a):A gdzie mogę obejrzeć Twoje zdjęcia z drona dobrej jakości?


No i ustrzeliłeś krytykanta. :oczko_usmiech:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 11.04.2021 08:11

599 napisał(a):"ryly"
(nie wiem czy tak powinno iść po angielsku ale co tam)
nie wiem czego mógłbym mu zazdrościć,
ale czym więcej odsłon tego wątku
tym lepiej dla ,
no właśnie dla kogo ?


Zazdrościsz nawet odsłon tego wątku :lol:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 11.04.2021 08:27

boboo napisał(a):... wracając jeszcze do brzytwy
regulamin napisał(a):(...)
usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów (...)
Decyzje moderatorów są podejmowane na podstawie ich subiektywnej oceny (...)
Administratorzy i moderatorzy stanowią jedyny nadzór nad forum i mogą rozporządzać nim w dowolny sposób (...)
I to w zasadzie zamyka kwestię kto kogo (i czy w ogóle) obraził, oraz za co i dlaczego został zbanowany.
"Bo tak" też będzie według regulaminu.

"Bo on" - również, ręce opadają.....
pobrane.jpg
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 11.04.2021 09:33

krutom napisał(a):
Zago napisał(a):
A gdzie mogę obejrzeć Twoje zdjęcia z drona dobrej jakości?

W punkt.
Też bym zobaczył. Może są lepsze? :lol:


Mam takie zdjęcia , filmy też z go pro z resztą lubię się w to bawić a to obowiązek publikowania jest żeby Panowie oglądali ? Jak nie rozumie to inaczej , często widzę że wiele osób rozpływa się nad byle jakim zdjęciem , w sensie zaraz ktoś doda zdjęcie piwa stojącego na plastikowym stoliku na balkonie i wielu powie woow świetne , pięknie tam jest , cudowne to mnie nieco śmieszy źle ? Kocham Chorwację jest piękna ale mam świadomość że podobne zdjęcie wykonam u siebie na RODOS lub w innej części mojego też pięknego kraju , cudze chwalicie itd czy teraz jest jaśniej ? Nie zabraniam nikomu robić co mu się podoba jak kogoś nie krzywdzi natomiast w wielu przypadkach ostatnio na świecie nie można niż złego o niczym powiedziec bo odrazu jesteś zły to mnie też nieco irytuje ... Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Przeprowadzka do Chorwacji - strona 56
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone