Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przeprowadzka do Chorwacji

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 20.05.2019 19:46

Dzięki.

Dziś wreszcie zrobiła się pogoda do pojechaliśmy do kemping Simuni.

simuni.jpg
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 20.05.2019 23:38

Namo, super odcinek! Nie tylko ze względu na widoki. Tak jak już napisałem.... Widać, że tak miało być :wink:

Scenka z kotełem :hearts: :hearts: :hearts:

Tak jak i tytułowa Syrenka :papa:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 21.05.2019 00:10

cyt.: ja się zakoleguję z tym austriakiem i mu pokażę jak się wali wódę :mrgreen:
Ostatnio edytowano 21.05.2019 08:08 przez sviva, łącznie edytowano 1 raz
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 21.05.2019 00:26

Jedno mi się tylko nie klei. Jako pierwszy obejrzałem odcinek z campu Strasko. Jesteś na nim z córkami i jakąś kobietą. Obejrzałem następnie 4 pierwsze odcinki i mówisz i piszesz tutaj, że stara zła bo zamiast dzieci wykarwić to sobie buty na zalando kupował, że miałeś dość marudzenia i jęczenia, że wypadałoby się rozwieźć. Czy ty myślisz, że twoje córki tego nie przeczytają i nie zobaczą? Coś mi się wydaje, że to wszystko co mówisz i robisz jest obliczone na jedno - kasę. Kasę z wyświetleń, kasę z subskrybentów itd... Ale ogląda się to całkiem fajnie...
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 21.05.2019 07:23

sviva napisał(a):Coś mi się wydaje, że to wszystko co mówisz i robisz jest obliczone na jedno - kasę. Kasę z wyświetleń, kasę z subskrybentów itd...
Przeczytałeś kiedyś jakąś książkę przygodową?
Jeśli tak, to jak myślisz: autor opisywał prawdę i tylko prawdę czy też snuł i wymyślał? Czy robił to charytatywnie i dla zabicia wolnego czasu, czy też myślał o tantiemach ze sprzedaży?

Zobaczysz jak Ci się "polepszy", gdy tylko podejdziesz do tego, jak do zwykłej "książki przygodowej" i przestaniesz doszukiwać się "drugiego dna".
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 21.05.2019 07:31

admin napisał(a):Przenoszę do innego działu, bo doszliśmy do trzeciej strony, a żadnej relacji nie ma.

A z tym się akurat nie zgodzę. Jego wideo relacja nie jest wcale gorsza od kilkuset tutaj zamieszczonych o wszystkim i o niczym. L
Abstrahując od tego jakim jest człowiekiem, czy się zgadzamy czy nie z tym co zrobił (ja kogoś kto własne dzieci zostawił dla widzimisię uważam za idiotę). Abstrahując od tego, że wrzucił tą relacje na forum aby podnieść oglądalność vloga i znaleźć nowych subskrybentów bo facet żyje z transmisji grania na żywo i przy okazji zycia w Cro to nie możemy negować tego co robi. Nikt nie karze nam go szanować jako człowieka ale szanujmy to co robi, nieważne z jakich pobudek...
Venom555
Cromaniak
Posty: 524
Dołączył(a): 02.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Venom555 » 21.05.2019 08:10

sviva napisał(a):Jedno mi się tylko nie klei. Jako pierwszy obejrzałem odcinek z campu Strasko. Jesteś na nim z córkami i jakąś kobietą. Obejrzałem następnie 4 pierwsze odcinki i mówisz i piszesz tutaj, że stara zła bo zamiast dzieci wykarwić to sobie buty na zalando kupował, że miałeś dość marudzenia i jęczenia, że wypadałoby się rozwieźć. Czy ty myślisz, że twoje córki tego nie przeczytają i nie zobaczą? Coś mi się wydaje, że to wszystko co mówisz i robisz jest obliczone na jedno - kasę. Kasę z wyświetleń, kasę z subskrybentów itd... Ale ogląda się to całkiem fajnie...


Wszystko się klei od początku i jest dobrze przemyślane. Wpierw niezła reklama aby zainteresować ludzi a później wszystko się samo kręci.
Moderator kompletnie nie reagował na scysje jakie tu odchodziły a z błahych powodów potrafił usuwać posty więc wszystko wiadomo :D :D :D

Jednak pomijając wszystko - nigdy nie podałbym się na tacy, swojej rodziny, zdjęć dzieci etc. Tego nie rozumiem. Są pewne granice a informacja dzisiaj kosztuję. Ludzie się czasami tracą i to mocno w swoim postępowaniu.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 21.05.2019 08:16

boboo napisał(a):
sviva napisał(a):Coś mi się wydaje, że to wszystko co mówisz i robisz jest obliczone na jedno - kasę. Kasę z wyświetleń, kasę z subskrybentów itd...
Przeczytałeś kiedyś jakąś książkę przygodową?
Jeśli tak, to jak myślisz: autor opisywał prawdę i tylko prawdę czy też snuł i wymyślał? Czy robił to charytatywnie i dla zabicia wolnego czasu, czy też myślał o tantiemach ze sprzedaży?

Zobaczysz jak Ci się "polepszy", gdy tylko podejdziesz do tego, jak do zwykłej "książki przygodowej" i przestaniesz doszukiwać się "drugiego dna".

Dlatego podchodzę do tego na luzie. Rozpętaliście w tym wątku gównoburzę. Kłócicie się o zakręty 140 km/h, o koszt wynajmu itd. Namo się z was śmieje bo mu fame robicie, wątek żyje swoim życiem a on nic robić nie musi ku temu. Pooglądajcie widoki, miejsca które przedstawia i tyle. I nie mówię tylko o wyznawca h jak ich tutaj nazwano tego typa ale i o krytykujących. Niby wszyscy dorośli, niby obyci a dobrnąłem tylko do 10 strony i dałem sobie dość.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 21.05.2019 08:20

...
Ostatnio edytowano 21.05.2019 11:39 przez sviva, łącznie edytowano 1 raz
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 21.05.2019 08:44

sviva napisał(a):Zgadzam się. A po co są teksty tupu: a co sobie będę żałował zatankuję 100 oktanów, nie będę czekał kupię sobie drugą winietę. Wchodziłem w ten zakręt 140 km/h, itd. Tylko po to, żeby podnieść oglądalność. Chłop ma wyprawę z transmisji grania online, wie co i jak m9wić żeby żyć z grania i to samo robi tu.

Dobrze się wstrzelił czasowo z vlogami tuż przez sezonem. To podwyższa oglądalność. Gdyby kręcił na jesieni nie byłoby tak ciekawie.
Połowa tutaj pisze jak zaoszczędzić kilka PLN na kupnie jednej winiety lub przejechać za darmo a Namo na luzie kupuje drugą winietę.
I to jest cały Namo- wyluzowany, wesoły facet bez spinki i nadęcia.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 21.05.2019 10:27

sviva - zauważ, że sam/sama kręcisz mu tutaj lody, a nas oskarżasz o podbijanie mu oglądalności.
Każdy normalny wie po co się robi vlogi. Namo zarabia na sprzedaży kont i oglądalność musi się zgadzać.
Koleś jest przedsiębiorczy i zarabia. W jaki sposób to robi to jego sprawa.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 21.05.2019 10:33

I najważniejsze że nie marudzi jak taniej kupić winietę czy jechać darmowo objazdem :)
Venom555
Cromaniak
Posty: 524
Dołączył(a): 02.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Venom555 » 21.05.2019 10:37

kaeres napisał(a):Koleś jest przedsiębiorczy i zarabia.


Kosztem rodziny ?!
Uhm...
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 21.05.2019 10:53

Zacytuj moje kolejne zdanie.
Venom555
Cromaniak
Posty: 524
Dołączył(a): 02.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Venom555 » 21.05.2019 10:57

kaeres napisał(a):W jaki sposób to robi to jego sprawa.


Skoro prosisz to masz - nie kosztem swoich dzieci.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Przeprowadzka do Chorwacji - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone