Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Propozycje na Long Weekend Majowy 2007.

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005
Propozycje na Long Weekend Majowy 2007.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 22.01.2007 17:53

Pogoda w tym roku jest dziwna i trudno przewidzieć co będzie w Maju. Plany wakacyjne zbyt odległe i tak na prawdę niekoniecznie mogą się mi udać z uwagi na pewne ograniczenia czasowe. Z drugiej strony mam nadzieję na long weekend majowy, ale też nie myslę o zbyt dalekiej podróży, no ogólnie poza Europę.

Jeżeli macie jakieś związane z tym plany, ciekawe propozycje lub własne doświadczenia z miejsc pobytu na wcześniejszych long weekendach, to proszę o podzielenie się tym właśnie teraz.

Serdecznie pozdrawiam i liczę na wasze propozycje.

Grzegorz. :wink:
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 22.01.2007 20:06

VI Zjazd cro-maniaków w Zuberkowie ,organizowany tym razem przez a to ja najwspanialsze spotkanie z przyjaciołmi :) :) :)
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 22.01.2007 20:21

petris napisał(a):VI Zjazd cro-maniaków w Zuberkowie ,organizowany tym razem przez a to ja najwspanialsze spotkanie z przyjaciołmi :) :) :)


i wszystko wtym temacie :D
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 23.01.2007 21:05

Jest to oczywiście podstawowa propozycja, dziekuję bardzo za przypomnienie. Ale tak w ogóle dopytuję się, czy byliście na takim fajnym wyjeździe, który możecie polecić, nie tylko na ten longweekend, ale np. na dalsze, a będzie ich z pewnością kilka. Czy słyszeliście o takim, a może już coś planujecie???
Dobre wycieczki, zorganizowane lub nie, fajne miejsca do zobaczenia w kilka wolnych dni. Myślę, że możemy tutaj o nich opowiedziec, zaprezentować.
Przyznam się, że coś tam planuję, ale nie mam jeszcze o tym zdania i liczę na podpowiedzi.
Pozdrawiam. :wink:
zibek
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 05.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibek » 24.01.2007 00:01

Pogoda jak to pogoda w zeszłym roku przed wyjazdem na 1majówke teoretycznie nad adriatykiem miało być ponad 20 a po przyjeżdzie było 15 i padało .Ale po dwóch dniach wysloneczniło się i myśle że w tym roku też gdzieś tam podąże bo zakwitną glicynie i lilaki -zieleń ma też inne odcienie niż latem.
I zdecydowanie lepiej sie spaceruje niż w sierpniu :)
tyle że morze tylko do kostek.
Podobno też najwięcej jodu jest wiosną , a generalnie spokój i cisza ...
Spakojny
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 18.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Spakojny » 25.01.2007 16:57

Grzegorz Ćwik napisał(a):Pogoda w tym roku jest dziwna i trudno przewidzieć co będzie w Maju. Plany wakacyjne zbyt odległe i tak na prawdę niekoniecznie mogą się mi udać z uwagi na pewne ograniczenia czasowe. Z drugiej strony mam nadzieję na long weekend majowy, ale też nie myslę o zbyt dalekiej podróży, no ogólnie poza Europę.

Jeżeli macie jakieś związane z tym plany, ciekawe propozycje lub własne doświadczenia z miejsc pobytu na wcześniejszych long weekendach, to proszę o podzielenie się tym właśnie teraz.

Serdecznie pozdrawiam i liczę na wasze propozycje.

Grzegorz. :wink:

My jak zwykle zaczynamy plywanie po Chorwacji od tego weeekendu mamy jeszcze pare miejsc wolnych jak komus pasuje zapraszam na www.bryg.pl
Serdecznie pozdrawiam
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 07.02.2007 19:28

Ja tak myślę o longweekendzie głównie w aspekcie turystyczno-poznawczym.

Pierwsza propozycja nad którą się zastanawiam to wycieczka zorganizowana z Logosturu: Wiedeń i okolice włącznie z przepłynięciem łódką najdłuższym podziemnym jeziorem w Europie oraz kolacją w dzielnicy winiarni na obrzeżach Wiednia i mnóstwem innych atrakcji. W sumie 5 dni na dokładne zwiedzanie to w sam raz, bo miejsce to zawsze traktowałem per noga, po prostu przelot obwodnicami lub tylko mały przystanek na 2-3 godziny, a to przyznacie sami jest niczym.

Druga propozycja, której szukam to 5 dniówka szlakiem bawarskich zamków Ludwika II, zawsze o tym marzyłem. Ciekawe czy i w tym roku pozostanie to tylko w kwestii planow.

Czy ktoś był na tych trasach lub podobnych, jakieś sugestie lub inne propozycje??????

Pozdrawiam. Grzegorz. :wink:

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Propozycje na Long Weekend Majowy 2007.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone