Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promajna Pavic

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 15.08.2010 13:21

intra_75 napisał(a):Witam!
Czy ktoś spędzał urlop w miejscowości Promajna w aprtamencie Pavić na Put Makarska 29. A może ktos słyszał coś dobrego (bo raczej nie złego :roll: ) o ty miejscu?
Aha - forum przejrzane, Pavić, na moje oko, się nie pojawia. I mam nadzieję, że wkrótce sie to zmieni :)


Baaaaardzo polecam ten apartament !!! Przemiła włascicielka i swietna lokalizacja :) Uwaga: Dojazd do apartamentu samochodem tylko od strony Bratusia :)
lonewolf
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 21.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lonewolf » 23.08.2010 14:19

czesc Mikolaj. Ja tez rozmawiam z rodzina Pavic o ich apartamencie 2+2. Nie orientujesz sie czy z tego (a moze ze wszystkich apartamentow) wychodzi balkon/taras z widokiem na morze ??
Czekam na odp Panstwa Pavic w tej kwestii.. Moze od Ciebie dowiem sie czegos wiecej
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010
Pavic

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 23.08.2010 16:35

lonewolf napisał(a):czesc Mikolaj. Ja tez rozmawiam z rodzina Pavic o ich apartamencie 2+2. Nie orientujesz sie czy z tego (a moze ze wszystkich apartamentow) wychodzi balkon/taras z widokiem na morze ??
Czekam na odp Panstwa Pavic w tej kwestii.. Moze od Ciebie dowiem sie czegos wiecej


Witam !!!

Z tego co pamietam to wszystkie tarasy maja widok na morze, nie wiem tylko czy wszystkie apartamenty maja tarasy (parter napewno nie).
My mielismy apatament na Ip. widzielismy morze i gory:) Daj maila to wysle jakies foto.
lonewolf
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 21.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lonewolf » 23.08.2010 16:42

heja ! adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dzieki za info i czekam na foty !
karczumax
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 19.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karczumax » 25.08.2010 16:35

Witam
Apartamenty na Put Makarske 29 są naprawdę super.
Dom jest podzielony na dwie strony. My byliśmy u właścicieli Państwa Barac.
Płaciliśmy 45 euro za dwójkę, za trójkę 60 i czwórkę 75 euro.
Właściciele bardzo mili i sympatyczni. Dostaliśmy w gratisie trochę Rakiji i Orahowicy. Nawet kupili nam kieliszki.
Niestety dojazd do domu od strony Bratusia.
Z domu do plaży 200 m, po drodze markecik Merkury5 i poczta.
Plaża czysta, duża i można śmiało znaleźc cień.
Miasteczko bardzo fajne, jest gdzie pospacerowac i np. jeździc na rowerze.
Polecam wycieczkę Bibą.

Jeśli chcecie więcej info proszę o kontakt
karczumax
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 19.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karczumax » 25.08.2010 16:46

Widok z tarasu apartamentu na Put Makarske 29
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
julkla
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 22.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) julkla » 26.08.2010 16:16

Witam wszystkich.
Poszukuję sprawdzonej kwatery w miejscowości Promajna na Riwierze Makarskiej dla 5 osób w tym 3 dzieci.Dwa dni spędzone na poszukiwaniach nie dały niestety rezultatów, albo cena zaporowa około 100 EU na przełomie czerwca i lipca, czyli przed sezonem to trochę dużo, lub brak 5 osobowych apartamentów.
W tej sytuacji jestem zmuszona prosić o pomoc bo miejscowości się po prostu zakochałam, ewentualnie jeśli już nie znajdziemy może być Mala Duba lub Blato.
Z góry dziękuję za pomoc.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
zielony525
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 19.07.2009
Apartament 2+2

Nieprzeczytany postnapisał(a) zielony525 » 22.01.2011 23:44

Witam !!!
Po zapoznaniu się z Waszymi postami zdecydowałem się na korespondencję z właścicielami tego domu.
Apartament 2+2 u p. Pavić w terminie 20-30.08.2011 był dostępny i cena wyniosła 70 EUR za dobę. Zarezerwowałem mailowo. Zaliczkę w wysokości 100 EUR wysyłam w poniedziałek. :P
Mam nadzieję, że dobrze zrobiłem słuchając Waszych rad. :wink:
EDZIA2
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) EDZIA2 » 23.03.2011 22:44

Pik71 napisał(a):Witam.
Powiem tak byłem w Promajna dwa razy. Miejscowość fajna, jako baza wypadowa w lewo i prawo. Super spacery do Kravicy i Baśka Voda. Oczywiście jest Konzum i Mercury. Jedyny minus to nie ma nic starego same wille bez starej zabudowy i uliczek z klimatem, ale Split jest pod ręką. Plaża super, bo szeroka i zacieniona. Na e-mail mogę wysłać zdjęcia poglądowe plaży i okolic.

Witam w tym roku pierwszy raz z rodziną wybieramy się do Chorwacji
i jeżeli nie byłby to problem to proszę o fotki i namiary na prywatne kwatery
z góry dziękuję adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
EDZIA2
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) EDZIA2 » 23.03.2011 23:06

WLODEK40K napisał(a):W 2009 roku spędziliśmy 8 dni w w tej miejscowości. Uważam że jest to idealna miejscowość dla rodzin z dziećmi. Plaża jest żwirowa, a morze jest bez gwałtownych głębin. Byłem tam na początku września i było bardzo dużo turystów z małymi dziećmi. Byli to głównie Słowacy, Czesi, Rosjanie. Polaków było tylko kilka rodzin. Miejscowość położona jest na w miarę płaskim terenie. Dojście do plaży bez konieczności chodzenia po schodach. Mieszkaliśmy około 200metrów od plaży w bardzo wygodnym apartamencie z tarasem z którego widać było panoramę Promajny, oraz poranną flotyllę statków wypływającą z Makarskiej na wycieczki(kilka z nich zabierało turystów z Promajny).
Jeżeli macie pytania, chętnie odpowiem(mogę wrzucić jakieś foto).

Witam w tym roku pierwszy raz z rodziną (2+1)wybieramy się do Chorwacji
i jeżeli nie byłby to problem to proszę o parę fotek i
namiary na prywatne kwatery w PROMAJNA lub okolice
z góry dziękuję i pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010
Re: Apartament 2+2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 08.01.2012 20:35

zielony525 napisał(a):Witam !!!
Po zapoznaniu się z Waszymi postami zdecydowałem się na korespondencję z właścicielami tego domu.
Apartament 2+2 u p. Pavić w terminie 20-30.08.2011 był dostępny i cena wyniosła 70 EUR za dobę. Zarezerwowałem mailowo. Zaliczkę w wysokości 100 EUR wysyłam w poniedziałek. :P
Mam nadzieję, że dobrze zrobiłem słuchając Waszych rad. :wink:




Dobrze, dobrze... byliśmy dwa lata temu i nie wiem czy nie wrócimy w tym :) Nic fajnego nie mogę znaleźć - ta mieścina i lokum jest chyba bezkonkurencyjne... no i BiBa.... :P
ap136
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.02.2012
Kwatery u państwa Pavić Promajna

Nieprzeczytany postnapisał(a) ap136 » 06.02.2012 15:45

Witam zastanawiamy się nad wakacjami w Promajnej u państwa Pavić w apartamencie (2+1) na trzecim piętrze.Czy ktos z szanownych forumowiczów może coś napisać o tych kwaterkach, i czy warto tam jechac czy może wybrać inną miejscowość z góry dziękuje. :lol:
age1974
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 14.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) age1974 » 15.09.2012 13:23

Też jestem ciekawa opinii na temat apartamentu Pavic (2+1) na 3 piętrze . :?:
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 15.09.2012 23:43

age1974 napisał(a):Też jestem ciekawa opinii na temat apartamentu Pavic (2+1) na 3 piętrze . :?:



Polecam!!! Promajna!!! Wschody i zachody słońca!!! Góry i morze!!! POLECAM !!! Byliśmy na IIp. :)
ati7
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 24.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ati7 » 17.09.2012 19:08

to ja chyba znalazłem lokum na przyszły rok;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Promajna Pavic - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone