Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promajna Pavic

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jomarijo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 123
Dołączył(a): 10.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jomarijo » 07.02.2010 23:14

Tego apartamentu nie znam,ale byliśmy w 2009 było super!Spokojna miejscowośc dl arodzin raczej :D
WLODEK40K
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 19.11.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) WLODEK40K » 07.02.2010 23:46

W 2009 roku spędziliśmy 8 dni w w tej miejscowości. Uważam że jest to idealna miejscowość dla rodzin z dziećmi. Plaża jest żwirowa, a morze jest bez gwałtownych głębin. Byłem tam na początku września i było bardzo dużo turystów z małymi dziećmi. Byli to głównie Słowacy, Czesi, Rosjanie. Polaków było tylko kilka rodzin. Miejscowość położona jest na w miarę płaskim terenie. Dojście do plaży bez konieczności chodzenia po schodach. Mieszkaliśmy około 200metrów od plaży w bardzo wygodnym apartamencie z tarasem z którego widać było panoramę Promajny, oraz poranną flotyllę statków wypływającą z Makarskiej na wycieczki(kilka z nich zabierało turystów z Promajny).
Jeżeli macie pytania, chętnie odpowiem(mogę wrzucić jakieś foto).
Bona
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 03.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bona » 08.02.2010 08:48

Do WLODEK 40k. Jeśli masz namiary na swoją kwaterę to bardzo proszę wyślij na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl i zdjęcia też -zwłaszcza apartamentu - bardzo mile widziane.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.02.2010 09:15

WLODEK40K napisał(a):
Jeżeli macie pytania, chętnie odpowiem(mogę wrzucić jakieś foto).


Witam!

Wrzuć więc parę zdjęć na forum. Szczególnie zależałoby mi na takich robionych tyłem do Adriatyku :wink:
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 08.02.2010 09:22

WLODEK40K napisał(a):W 2009 roku spędziliśmy 8 dni w w tej miejscowości.
Jeżeli macie pytania, chętnie odpowiem(mogę wrzucić jakieś foto).


Fotki Promajny baaardzo mile widziane :)
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 08.02.2010 09:24

intra_75 napisał(a):Rezerwację na sierpień?
Więc wygląda na to, że to ja jednak będę źródłem informacji.
Jeżeli oczywiście Promajna wypali :)


Mam nadzieje, ze wrócisz przed moim wyjazdem (poczatek sierpnia) i podzielisz sie wrazeniami :)
intra_75
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 01.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) intra_75 » 08.02.2010 13:43

Podzielę się, podzielę :)
Który apartament zarezerwowałeś?

"Pracujemy" nad właścicielem, żeby umożliwił dostęp do internetu.
Może też to uczynisz i właściciel ugnie się pod naporem większości :)
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 08.02.2010 15:21

intra_75 napisał(a):Podzielę się, podzielę :)
Który apartament zarezerwowałeś?

"Pracujemy" nad właścicielem, żeby umożliwił dostęp do internetu.
Może też to uczynisz i właściciel ugnie się pod naporem większości :)


Ten najwiekszy, jedziemy w pare osob, a jesli chodzi o internet to sa jakies szanse? Choc specjalnie mi na tym nie zalezy, od tego tez trzeba odpoczac :)
intra_75
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 01.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) intra_75 » 10.02.2010 12:49

W to, że szanse są trzeba zawsze wierzyć i próbować :)

Za odpoczynkiem od internetu jak najbardziej się podpisuję.
... i tu ukłony w stronę mojego Męża Kochanego :papa:

Jednak prawdą jest również, że internet jest niezłym przewodnikiem po bliższej i dalszej okolicy. W ogólnym rozrachunku może się zatem przydać. A na pewno nie zaszkodzi jak będzie.
Przy założeniu rozsądnego korzystania oczywiście :papa:
heza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 222
Dołączył(a): 05.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) heza » 10.02.2010 13:25

Witam.
Byłem w Promajnej w sierpniu 2008 r, app. szukany na miejscu nie bez problemów. W ubiegłym roku również w sierpniu miałem być ale niestety nie udało się znaleźć lokum na miejscu nawet u znajomego już gospodarza. Polecam więc rezerwcję wcześniej jeśli ktoś chce tam być, raczej nie liczyłbym na znalezienie na miejscu- chociaż pewnie jest możliwe.
Mieszkałem w samym środku miejscowości obok Konzuma.

Miejscowość fajowa, morze, plaża i zaraz góry, zaznaczam że ja nie byłem w górach- nie wystarczyło czasu. Brak jest specjalnych rozrywek.

Już gdzieś wcześniej pisałem, że w sezonie jest bardzo tłoczno chociaż plaża szeroka to jeżeli zajmiesz miejsce na plaży dalej od wody to wiadomo, że będą uciążliwości przy przechodzeniu do wody.
Jest inna plaża za Promajną już nie tak tłoczna.
Jeżeli się nauczę to może zamieszczę kilka fotek, dla zainteresowanych mogę podesłać na priva.
Pozdrawki
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 10.02.2010 13:28

heza napisał(a):(...)
Jeżeli się nauczę to może zamieszczę kilka fotek, dla zainteresowanych mogę podesłać na priva.
Pozdrawki

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17681
magda8867
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 11.02.2010
Gdzie zakupy/Promajna

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda8867 » 14.02.2010 10:36

Mam pytanie do tych, którzy spędzali już urlop w tej miejscowości. Czy na obrzezach Makarskiej jest jakiś market, gdzie można tanio zrobić zakupy? jesli nie to gdzie najlepiej zaopatrywać sie w podstawowe artykuły żywnościowe.
Z chęcią również dowiem się coś na temat wycieczek statkiem, niekoniecznie typu Fish Piknik, ale np ciekawa jestem ile kosztuje wycieczka np na wyspę Brac, albo moze coś innego ktoś poleci?
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010
Re: Gdzie zakupy/Promajna

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 14.02.2010 14:34

magda8867 napisał(a):Mam pytanie do tych, którzy spędzali już urlop w tej miejscowości. Czy na obrzezach Makarskiej jest jakiś market, gdzie można tanio zrobić zakupy? jesli nie to gdzie najlepiej zaopatrywać sie w podstawowe artykuły żywnościowe.
Z chęcią również dowiem się coś na temat wycieczek statkiem, niekoniecznie typu Fish Piknik, ale np ciekawa jestem ile kosztuje wycieczka np na wyspę Brac, albo moze coś innego ktoś poleci?


Z tego co pisze nasz poprzednik to w samej Promajnie jest market Konzum :)
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 14.02.2010 15:56

Jest, na ul. Dalmatinska 2 ;)
Google wszystko powie hehe
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 21.02.2010 19:39

mutiaq napisał(a):
heza napisał(a):(...)
Jeżeli się nauczę to może zamieszczę kilka fotek, dla zainteresowanych mogę podesłać na priva.
Pozdrawki

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17681


... no i gdzie te fotki ??? :P

Mam pytanko co do jakiejsc fajnej i taniej knajpki w Promajnie- pizza, rybka, owoce morza - moze cos polecicie ???
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Promajna Pavic - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone