Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promajna Pavic

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magda8867
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 11.02.2010
pavic sprawdzony?

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda8867 » 24.02.2010 10:43

Mam pytanie czy zna ktoś te noclegi w Promajnej u P. Pavica?
Ponad tydzień temu wpłaciłam zaliczkęi nadal nie mam potwierdzenia że doszło, mam nadz. że to nie jakaś wtopa...
agaforever
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 23.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaforever » 24.02.2010 11:07

WLODEK40K napisał(a):W 2009 roku spędziliśmy 8 dni w w tej miejscowości. Uważam że jest to idealna miejscowość dla rodzin z dziećmi. Plaża jest żwirowa, a morze jest bez gwałtownych głębin. Byłem tam na początku września i było bardzo dużo turystów z małymi dziećmi. Byli to głównie Słowacy, Czesi, Rosjanie. Polaków było tylko kilka rodzin. Miejscowość położona jest na w miarę płaskim terenie. Dojście do plaży bez konieczności chodzenia po schodach. Mieszkaliśmy około 200metrów od plaży w bardzo wygodnym apartamencie z tarasem z którego widać było panoramę Promajny, oraz poranną flotyllę statków wypływającą z Makarskiej na wycieczki(kilka z nich zabierało turystów z Promajny).
Jeżeli macie pytania, chętnie odpowiem(mogę wrzucić jakieś foto).


MOŻNa prosic namiary
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dziekuję
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010
Re: pavic sprawdzony?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 24.02.2010 17:17

magda8867 napisał(a):Mam pytanie czy zna ktoś te noclegi w Promajnej u P. Pavica?
Ponad tydzień temu wpłaciłam zaliczkęi nadal nie mam potwierdzenia że doszło, mam nadz. że to nie jakaś wtopa...


...tez robiłem tam rezerwacjie, po paru dniach od wpłaty dostalem potwierdzenie mailem ze wszystko OK :)
Pik71
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 02.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pik71 » 24.02.2010 17:43

Witam.
Powiem tak byłem w Promajna dwa razy. Miejscowość fajna, jako baza wypadowa w lewo i prawo. Super spacery do Kravicy i Baśka Voda. Oczywiście jest Konzum i Mercury. Jedyny minus to nie ma nic starego same wille bez starej zabudowy i uliczek z klimatem, ale Split jest pod ręką. Plaża super, bo szeroka i zacieniona. Na e-mail mogę wysłać zdjęcia poglądowe plaży i okolic.
agaforever
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 23.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaforever » 24.02.2010 23:47

Pik71 napisał(a):Witam.
Powiem tak byłem w Promajna dwa razy. Miejscowość fajna, jako baza wypadowa w lewo i prawo. Super spacery do Kravicy i Baśka Voda. Oczywiście jest Konzum i Mercury. Jedyny minus to nie ma nic starego same wille bez starej zabudowy i uliczek z klimatem, ale Split jest pod ręką. Plaża super, bo szeroka i zacieniona. Na e-mail mogę wysłać zdjęcia poglądowe plaży i okolic.


POPROSZĘ
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.02.2010 10:44

Pik71 napisał(a):Witam.
Powiem tak byłem w Promajna dwa razy. Miejscowość fajna, jako baza wypadowa w lewo i prawo. Super spacery do Kravicy i Baśka Voda. Oczywiście jest Konzum i Mercury. Jedyny minus to nie ma nic starego same wille bez starej zabudowy i uliczek z klimatem, ale Split jest pod ręką. Plaża super, bo szeroka i zacieniona. Na e-mail mogę wysłać zdjęcia poglądowe plaży i okolic.


Witam!

Także proszę o zdjęcia. Mail w moim profilu.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Pik71
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 02.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pik71 » 25.02.2010 12:30

Jest duże zainteresowanie Promajną to fajnie więc wkleję zdjęcia na forum.
Jakością proszę się nie sugerować chodzi o położenie i widoczki live które są nie ocenione.

Obrazek
Obrazek
Widok z Biby
Obrazek
Widok z Biby
Obrazek
Widok z Biby
Obrazek
Plaża rano około 9.00
Obrazek
Deptak w stronę Baśka Voda
Obrazek
Wieczorne piwko.
Obrazek
magda8867
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 11.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda8867 » 25.02.2010 20:14

Ale pięknie...Już nie mogę się doczekać kiedy tam będziemy. A zaliczka juz dotarła, dostałam potwierdzenie :D
agaforever
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 23.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaforever » 25.02.2010 21:04

magda8867 napisał(a):Ale pięknie...Już nie mogę się doczekać kiedy tam będziemy. A zaliczka juz dotarła, dostałam potwierdzenie :D


Witam
Też jestem w trakcie załatwiania tego ap.
Który Pani wybrała/jaka cena?
:)
magda8867
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 11.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda8867 » 26.02.2010 09:55

Jedziemy do apartamentu 2+1 na parterze, bo tylko ten był wolny w moim terminie (koniec czrwca wyjeżdżamy).
Czekam z niecierpliwoscią..
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.02.2010 12:10

Dziękuję za zdjęcia.
Patrząc dalej i wyżej - już widzę, że wilk syty będzie.
Patrząc bliżej i pod nogi - owce też winny zostać całe. :)

Wysłałem kontrolnie maila z zapytaniem o wrzesień i o ceny (gdyż o cenach niewiele piszecie).
Choć ten apartamentowiec jak dla mnie chyba jest zbyt duży.

Pozdrawiam.
Pik71
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 02.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pik71 » 26.02.2010 14:36

Proszę pisać na e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl to podam namiar na apartament który zawsze zajmowałem bo rozumię
że podać w tym wątku nie bardzo można. Cena była 60 euro w sierpniu.
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 26.02.2010 22:36

Wtrącę się troszkę ;)
Wcześniej pisaliście o szlakach na Biokovo z Promajny...ciężkie są? Będziemy stacjonować niedaleko, bo w Bratusiu i chcielibyśmy się wdrapać i podziwiać Jadran z góry ;) Damy radę wejść z psiakiem?Chodzi mi głównie o to czy na szlakach są atrakcje typu drabinki, łańcuchy itp. które w tym momencie są dla nas nie do przejścia :)
Pozdrawiam Ania
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.02.2010 23:25

pocztówka28 napisał(a):Wtrącę się troszkę ;)
Wcześniej pisaliście o szlakach na Biokovo z Promajny...ciężkie są? Będziemy stacjonować niedaleko, bo w Bratusiu i chcielibyśmy się wdrapać i podziwiać Jadran z góry ;) Damy radę wejść z psiakiem?Chodzi mi głównie o to czy na szlakach są atrakcje typu drabinki, łańcuchy itp. które w tym momencie są dla nas nie do przejścia :)
Pozdrawiam Ania


Z tych okolic nie wchodziłem jeszcze w Biokovo, ale pomimo tego że jest to rejon z najwyższymi nadmorskimi szczytami, to nie spodziewam się tam łańcuchów lub drabinek.
Szlak z pewnością jest żmudny, gdyż np. z podgórskiej już miejscowości Bast, do nie tak odległego szczytu Sv. Ilija czas przejścia jest szacowany na 4-5 godzin.
Nie mam doświadczeń z psiakami w górach, ciężko mi powiedzieć czy da radę.:)
Aby mieć piękne widoki na Jadran, nie koniecznie trzeba wychodzić na sam szczyt, choć po zdobyciu wiadomo - satysfakcja podwójna.

Pozdrawiam.
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 27.02.2010 12:23

Dzięki za odp. Spróbować można :) najwyżej się wycofamy :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Promajna Pavic - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone