Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten kwatery do 40-50 euro za pokój?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
luck_
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 03.06.2011
Primosten kwatery do 40-50 euro za pokój?

Nieprzeczytany postnapisał(a) luck_ » 03.06.2011 12:15

Witam serdecznie
20 czerwca wybieram się pierwszy raz z moją rodzinką (2+2) i znajomymi również (2+2) do Primosten i poszukuje wszelkiego rodzaju kwater w przedziale cenowym jak w tytule. Czy moglibyście coś polecić? Rozważam również ewentualność aby wynająć dom dla naszej ósemki tak do 100 euro. bardzo proszę o wszelkie sugestie ponieważ jestem laikiem jeżeli chodzi o Chorwację. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam i z góry dziękuje
kammaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 22.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kammaj » 03.06.2011 14:32

Byłem w zeszłym roku w Primosten na przełomie czerwca i lipca u Ivki Skorić na ulicy Dubrovackiej 49, na plażę 3 min drogi, bardzo miła właścicielka, za apartament 2+2 chciała 50 euro (czerwiec) 65 euro (lipiec) za nocleg. Mi udało się stargować na 55 euro. Mam telefon 00385 (0)22 570 448. Syn właścicielki mówi po angielsku.
luck_
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 03.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) luck_ » 06.06.2011 14:13

Czy ktoś jeszcze miałby jakieś propozycje, czy może jechać w ciemno i szukać na miejscu? Mam jeszcze jedno pytanie, będę jechać z Białegostoku i po drodze musze robić jeden przystanek tylko nie wiem jeszcze gdzie, czy lepiej zatrzymać się w Polsce (mam możliwość w Bielsku Białej) czy raczej w innym państwie np. Austria. Może ktoś z Was ma ciekawe rozwiązanie postojowe?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 19.02.2012 20:16

Jak masz możliwość w Bielsku to uważam że wrażeń z przejazdu przez Polskę Ci wystarczy a póżniej dalsza droga to pójdzie gładziutko
Peata
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.02.2014
Primosten dla 3 osób do 50 euro

Nieprzeczytany postnapisał(a) Peata » 02.02.2014 23:28

Witam wszystkich
proszę o namiary bezpośrednio do właścicieli sprawdzonych apartamentow w Primosten .poszukuję kwatery dla 3 osób w cenie 40-50 ero za dzień .W zamian mogę polecić dla 8 osób
z góry dziękuję

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Primosten kwatery do 40-50 euro za pokój?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone