Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten - II połowa sierpnia 2010 kto był?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 07.06.2011 08:39

marsylia napisał(a):tak to teraz wygląda :cry:

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek



właśnie tak
ravel
Croentuzjasta
Posty: 185
Dołączył(a): 09.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ravel » 07.06.2011 09:16

Rafles278 napisał(a):właśnie tak

Zdjęcia te widziałem, tylko myślałem, że to zdjęcia niedokończonej roboty bez wysypanego np. żwirku. Ktoś pisał, że poprawiali też dno więc ciekawe jak wygląda spadek.
AMFI
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 22.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) AMFI » 07.06.2011 09:32

:cry: :cry: :cry: co to więcej pisać.... moje ulubione skałki na toplessy to były 8) nie będzie więcej toplessów w Primostem :twisted:

Właśnie w Primosten (byliśmy w 2003) zakochałam się w plażowaniu na skałkach, od tamtej pory nie wyobrażam sobie innego wybrzeża na odpoczynek i nurki.
Generalnie jak pamiętam Primosten sprzed tych 8 lat, to była spokojna mieścinka ze świetnym klimatem na wyspie. Zajrzeliśmy tam w tamtym (2010) roku i... szok: promenady, stragany, tłumy ludzi, zero tego klimatu który pamiętam sprzed lat, ale cóż, postęp turystyczny, widoczny zresztą nie tylko tam... ma to oczywiście swoje plusy: ładne trawniczki, zadbane skwerki i rabatki, ale z TĄ PLAŻĄ TO PRZEGIĘLI!!!! :evil:
AMFI
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 22.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) AMFI » 07.06.2011 20:53

a że i my w sierpniu 2010 w Primosten byli, to kilka wspomnieniowych fotek:
przywitało nas kwieciście :wink:
Obrazek

i pięknymi nowymi rabatkami:
Obrazek

uliczkę znam w ...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a na samej górze, miejsce spokojne i pogodne...
Obrazek

z takim widokiem
Obrazek

powrót na dół
Obrazek

i krótki odpoczynek ze szklaneczka winka u gościnnych cioteczek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ach :P
ani5500
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 24.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ani5500 » 15.07.2011 18:31

ravel napisał(a):Jestem ciekaw teraz jak wyglądają te "poprawione" plaże koło hotelu oraz wzdłuż zatoczki. Może ktoś już je widział po liftingu i może napisać jakie wrażenia.


"Aktualne" widoki na plażę w Primosten:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Plaża ładna, szeroka, owszem skałki miały swój urok, ale teraz turyści mają dla siebie więcej miejsca na plaży. A im dalej, idąc w stronę miasteczka, tym mniej plażowiczów, żwirek jakby gorszy, większe gdzieniegdzie kamienie, a i panie topless się pojawiały. Postawili też schodki z poręczą, bo dosyć nisko znajduje się plaża. I nie sądzę żeby w wyniku "powiększenia" miejsc do plażowania wystąpiłby natłok turystów, gdyż apartamentów chyba nie przybędzie nagle więcej :wink:
Pozdrawiam :)
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 07.06.2015 11:20

Tak nieco z innej beczki, czy w Primosten, z racji dość "otwartego morza", częściej można spotkać fale niż w innych częściach Chorwacji?
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 07.06.2015 22:53

AMFI napisał(a)::cry: :cry: :cry: co to więcej pisać.... moje ulubione skałki na toplessy to były 8) nie będzie więcej toplessów w Primostem :twisted:

Właśnie w Primosten (byliśmy w 2003) zakochałam się w plażowaniu na skałkach, od tamtej pory nie wyobrażam sobie innego wybrzeża na odpoczynek i nurki.
Generalnie jak pamiętam Primosten sprzed tych 8 lat, to była spokojna mieścinka ze świetnym klimatem na wyspie. Zajrzeliśmy tam w tamtym (2010) roku i... szok: promenady, stragany, tłumy ludzi, zero tego klimatu który pamiętam sprzed lat, ale cóż, postęp turystyczny, widoczny zresztą nie tylko tam... ma to oczywiście swoje plusy: ładne trawniczki, zadbane skwerki i rabatki, ale z TĄ PLAŻĄ TO PRZEGIĘLI!!!! :evil:

Ją to z córką to nawet w tych skałkach to wyrzeźbione fotele miałam.....:-)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Primosten - II połowa sierpnia 2010 kto był? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone