Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Povlja, Brac

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.03.2017 23:27

aniablondi napisał(a):A mogę spytać gdzie spaliście?
Jest tam jakiś plac zabaw dla dzieci?
czy kwatera Gracin byłaby dobrym miejscem, chodzi mi o teren, plaże?

Przy Brdanjaku, raz w Croatii, raz u Renaty.
W zeszłym roku pojawił się nowy, niewielki plac zabaw przy kościele.
Specjalistką od Gracinów i ich okolic jest ELIMAR. :)
aniablondi
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 30.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniablondi » 30.03.2017 23:29

Dzięki:-)
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 03.04.2017 16:27

Podbijam.

Ktos coś ?? dla 3 rodzin ???
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004
Brac Appartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 04.06.2017 12:34

Hej.
Macie jakies aktualne sprawdzone appartamenty na wyspie BRAĆ ??
Z gory dzieki.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Brac Appartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.06.2017 14:13

Monte Christo napisał(a):Hej.
Macie jakies aktualne sprawdzone appartamenty na wyspie BRAĆ ??
Z gory dzieki.


:mrgreen:
...Ho!...
Nooooo... mamy... 8) chyba... :roll: bo nie wiem czy są aktualne... :mrgreen:
Ależ nie ma za co. :oczko_usmiech:

Ale to dość spora wyspa jest, wiesz?... :mrgreen: Parę miejscowości się tam znajdzie i duuużo appartamentów... Nie ma dla Ciebie znaczenia gdzie konkretnie te appartamenty mają być na Braču i kiedy powinny być wolne?... No i sam tam będziesz jechał?... :mrgreen: :wink:
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004
Re: Brac Appartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 04.06.2017 19:20

gdzie bez znaczenia ;) Wiocha może być :)
Orocia
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 18.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Orocia » 07.06.2017 17:39

Witam

Tez sie zastanawiam nad brac. Czy w ktoryms z apartamentow Wam znanych serwowane sa posilki? Wiem, ze to chorwacja ale mam male dzieciaki i klade na wygode i wypoczynek.
jazen
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.01.2018
Brac - kwatera dla rodzinki przy morzu

Nieprzeczytany postnapisał(a) jazen » 14.02.2018 15:09

Witam serdecznie

Jestem tu nowy, wiec sie przedstawie:

Jestem Przemek, wraz z moja rodzinka (Anią i Sebastiankiem) mieszkamy na zachodnim pomorzu, w maju przypieczętujemy naszą miłość i weźmiemy ślub, z którego powodu chciałbym zainicjować uwielbienie do tego wspaniałego kraju poprzez zorganizowanie podróży poślubnej :) mimo iz nie bylem nigdy w Chorwacji to jestem przekonany ze jest to wspaniale miejsce do ktorego zawsze zechce wracac oraz "zaszczepie" uwielbieniem do podrozy moja lube :)

Poszukuje kwatery na wyspie Brac, zalezy nam aby kwatera byla ulokowana dosc blisko plazy, z tarasem na ktorym mozna by posiedziec, pogrillowac i odprezyc. Jestesmy raczej aktywnymi osobami, wiec zalezaloby nam takze na tym aby bylo to miasteczko raczej ruchliwe (choc nie zatloczone) z piekna starowka po ktorej moznaby pospacerowac, zjesc cos, a takze zapewnic atrakcje dla naszego Sebastianka (4 latka). Czy CroManiacy sa w stanie mi zasugerowac jakies ciekawe propozycje do ktorych moglibysmy sie przychylic? Bede bardzo wdzieczny za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam!!!

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Brac - kwatera dla rodzinki przy morzu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.02.2018 20:09

jazen napisał(a): w maju przypieczętujemy naszą miłość i weźmiemy ślub

Cześć. :-)
Lepiej późno niż wcale, jak to mówią... :mrgreen:

Poszukuje kwatery na wyspie Brac (...) zalezaloby nam takze na tym aby bylo to miasteczko raczej ruchliwe (choc nie zatloczone) z piekna starowka po ktorej moznaby pospacerowac, zjesc cos, a takze zapewnic atrakcje dla naszego Sebastianka (4 latka). Czy CroManiacy sa w stanie mi zasugerowac jakies ciekawe propozycje do ktorych moglibysmy sie przychylic? Bede bardzo wdzieczny za wszelkie odpowiedzi.

Zapytam: dlaczego właśnie Brač na pierwszy pobyt w Chorwacji?... Przed sezonem moglibyście sobie np. na słynnej malowniczej Makarskiej Riwierze zabalować. :mrgreen:

Trafiłeś do wątku o Povlji, ale tej miejscowości przy Waszych oczekiwaniach nie polecam. Myślę, że na Braču - przed sezonem - zostaje Bol lub ewentualnie Supetar.
Poczytaj np. tę relację z Bolu:
nabrac-sie-na-bra-bol-czerwiec-2015-t48330.html
tę m.in. z Supetaru:
supetar-sutivan-pag-wm-t52855.html
i parę innych w dziale relacji.
Porozglądaj się w klubie:
klub-milosnikow-wyspy-bra-t33626.html
i przejrzyj jeszcze: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Powodzenia.
jazen
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) jazen » 15.02.2018 15:26

Padło na Brac calkiem losowo :) z racji tego, że chłopak ma 4 latka (bedzie mial w momencie wyjazdu) i chcemy jechac przed sezonem (wlasciwie w niepelnym sezonie bo ostatnie dwa tygodnie czerwca) wybralismy brac zeby przez tydzien zwiedzac i wypoczywac na tej wyspie, a nastepny tydzien chcemy spedzic czas w Szybeniku/okolicach. Przeprawa na wyspe bedzie tez dla Niego swoista atrakacja. Także myślałem o Bolu - jednak wracajac do watku - chodzi mi o kwestie zakwaterowania, chciałem poradzic sie u Cromaniakow wsrod sprawdzonych lokalizacji ktore moglyby w mniejszym lub wiekszym stopniu spelnic nasze kryteria ;)
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 15.02.2018 16:48

jazen napisał(a):Padło na Brac calkiem losowo :) z racji tego, że chłopak ma 4 latka (bedzie mial w momencie wyjazdu) i chcemy jechac przed sezonem (wlasciwie w niepelnym sezonie bo ostatnie dwa tygodnie czerwca) wybralismy brac zeby przez tydzien zwiedzac i wypoczywac na tej wyspie, a nastepny tydzien chcemy spedzic czas w Szybeniku/okolicach. Przeprawa na wyspe bedzie tez dla Niego swoista atrakacja. Także myślałem o Bolu - jednak wracajac do watku - chodzi mi o kwestie zakwaterowania, chciałem poradzic sie u Cromaniakow wsrod sprawdzonych lokalizacji ktore moglyby w mniejszym lub wiekszym stopniu spelnic nasze kryteria ;)


Brać jest piękną wyspą i na pewno coś znajdziecie.
Povlja zdecydowanie odpada.
Nie ma tu starówki i nic czym zająłby się czterolatek :(
Supetar i Bol jak najbardziej - tam znajdziecie to czego oczekujesz.

Popytaj i porozglądaj się w klubie:
klub-milosnikow-wyspy-bra-t33626.html
davidz
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 23.03.2013
Poszukuję apartamentu w Sutivanie na Brac.

Nieprzeczytany postnapisał(a) davidz » 12.03.2018 22:15

Witajcie! Wraz ze znajomymi poszukujemy apartamentu na wrześniowy wyjazd do Sutivanu na Brac. JEdziemy w 2 rodziny - 4 dorosłych i trójka małych dzieci. Czy ktoś z Was może polecić konkretny apartament?
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Poszukuję apartamentu w Sutivanie na Brac.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 13.03.2018 08:57

Jaka lokalizacja w Sutivanie Cię interesuje ?
davidz
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 23.03.2013
Re: Poszukuję apartamentu w Sutivanie na Brac.

Nieprzeczytany postnapisał(a) davidz » 13.03.2018 09:49

Myślę, że blisko starówki...
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Poszukuję apartamentu w Sutivanie na Brac.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 13.03.2018 10:10

Wysłałem na pw.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Povlja, Brac - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone