Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Povlja, Brac

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.03.2017 22:27

aniablondi napisał(a):A mogę spytać gdzie spaliście?
Jest tam jakiś plac zabaw dla dzieci?
czy kwatera Gracin byłaby dobrym miejscem, chodzi mi o teren, plaże?

Przy Brdanjaku, raz w Croatii, raz u Renaty.
W zeszłym roku pojawił się nowy, niewielki plac zabaw przy kościele.
Specjalistką od Gracinów i ich okolic jest ELIMAR. :)
aniablondi
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniablondi » 30.03.2017 22:29

Dzięki:-)
Monte Christo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 03.04.2017 15:27

Podbijam.

Ktos coś ?? dla 3 rodzin ???
Monte Christo
Cromaniak
Brac Appartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 04.06.2017 11:34

Hej.
Macie jakies aktualne sprawdzone appartamenty na wyspie BRAĆ ??
Z gory dzieki.
Mikromir
Cromaniak
Re: Brac Appartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.06.2017 13:13

Monte Christo napisał(a):Hej.
Macie jakies aktualne sprawdzone appartamenty na wyspie BRAĆ ??
Z gory dzieki.

:mrgreen:
...Ho!...
Nooooo... mamy... 8) chyba... :roll: bo nie wiem czy są aktualne... :mrgreen:
Ależ nie ma za co. :oczko_usmiech:

Ale to dość spora wyspa jest, wiesz?... :mrgreen: Parę miejscowości się tam znajdzie i duuużo appartamentów... Nie ma dla Ciebie znaczenia gdzie konkretnie te appartamenty mają być na Braču i kiedy powinny być wolne?... No i sam tam będziesz jechał?... :mrgreen: :wink:
Monte Christo
Cromaniak
Re: Brac Appartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 04.06.2017 18:20

gdzie bez znaczenia ;) Wiocha może być :)
Orocia
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Orocia » 07.06.2017 16:39

Witam

Tez sie zastanawiam nad brac. Czy w ktoryms z apartamentow Wam znanych serwowane sa posilki? Wiem, ze to chorwacja ale mam male dzieciaki i klade na wygode i wypoczynek.
jazen
Autostopowicz
Brac - kwatera dla rodzinki przy morzu

Nieprzeczytany postnapisał(a) jazen » 14.02.2018 14:09

Witam serdecznie

Jestem tu nowy, wiec sie przedstawie:

Jestem Przemek, wraz z moja rodzinka (Anią i Sebastiankiem) mieszkamy na zachodnim pomorzu, w maju przypieczętujemy naszą miłość i weźmiemy ślub, z którego powodu chciałbym zainicjować uwielbienie do tego wspaniałego kraju poprzez zorganizowanie podróży poślubnej :) mimo iz nie bylem nigdy w Chorwacji to jestem przekonany ze jest to wspaniale miejsce do ktorego zawsze zechce wracac oraz "zaszczepie" uwielbieniem do podrozy moja lube :)

Poszukuje kwatery na wyspie Brac, zalezy nam aby kwatera byla ulokowana dosc blisko plazy, z tarasem na ktorym mozna by posiedziec, pogrillowac i odprezyc. Jestesmy raczej aktywnymi osobami, wiec zalezaloby nam takze na tym aby bylo to miasteczko raczej ruchliwe (choc nie zatloczone) z piekna starowka po ktorej moznaby pospacerowac, zjesc cos, a takze zapewnic atrakcje dla naszego Sebastianka (4 latka). Czy CroManiacy sa w stanie mi zasugerowac jakies ciekawe propozycje do ktorych moglibysmy sie przychylic? Bede bardzo wdzieczny za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam!!!

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikromir
Cromaniak
Re: Brac - kwatera dla rodzinki przy morzu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.02.2018 19:09

jazen napisał(a): w maju przypieczętujemy naszą miłość i weźmiemy ślub

Cześć. :-)
Lepiej późno niż wcale, jak to mówią... :mrgreen:

Poszukuje kwatery na wyspie Brac (...) zalezaloby nam takze na tym aby bylo to miasteczko raczej ruchliwe (choc nie zatloczone) z piekna starowka po ktorej moznaby pospacerowac, zjesc cos, a takze zapewnic atrakcje dla naszego Sebastianka (4 latka). Czy CroManiacy sa w stanie mi zasugerowac jakies ciekawe propozycje do ktorych moglibysmy sie przychylic? Bede bardzo wdzieczny za wszelkie odpowiedzi.

Zapytam: dlaczego właśnie Brač na pierwszy pobyt w Chorwacji?... Przed sezonem moglibyście sobie np. na słynnej malowniczej Makarskiej Riwierze zabalować. :mrgreen:

Trafiłeś do wątku o Povlji, ale tej miejscowości przy Waszych oczekiwaniach nie polecam. Myślę, że na Braču - przed sezonem - zostaje Bol lub ewentualnie Supetar.
Poczytaj np. tę relację z Bolu:
nabrac-sie-na-bra-bol-czerwiec-2015-t48330.html
tę m.in. z Supetaru:
supetar-sutivan-pag-wm-t52855.html
i parę innych w dziale relacji.
Porozglądaj się w klubie:
klub-milosnikow-wyspy-bra-t33626.html
i przejrzyj jeszcze: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Powodzenia.
jazen
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) jazen » 15.02.2018 14:26

Padło na Brac calkiem losowo :) z racji tego, że chłopak ma 4 latka (bedzie mial w momencie wyjazdu) i chcemy jechac przed sezonem (wlasciwie w niepelnym sezonie bo ostatnie dwa tygodnie czerwca) wybralismy brac zeby przez tydzien zwiedzac i wypoczywac na tej wyspie, a nastepny tydzien chcemy spedzic czas w Szybeniku/okolicach. Przeprawa na wyspe bedzie tez dla Niego swoista atrakacja. Także myślałem o Bolu - jednak wracajac do watku - chodzi mi o kwestie zakwaterowania, chciałem poradzic sie u Cromaniakow wsrod sprawdzonych lokalizacji ktore moglyby w mniejszym lub wiekszym stopniu spelnic nasze kryteria ;)
ELIMAR
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 15.02.2018 15:48

jazen napisał(a):Padło na Brac calkiem losowo :) z racji tego, że chłopak ma 4 latka (bedzie mial w momencie wyjazdu) i chcemy jechac przed sezonem (wlasciwie w niepelnym sezonie bo ostatnie dwa tygodnie czerwca) wybralismy brac zeby przez tydzien zwiedzac i wypoczywac na tej wyspie, a nastepny tydzien chcemy spedzic czas w Szybeniku/okolicach. Przeprawa na wyspe bedzie tez dla Niego swoista atrakacja. Także myślałem o Bolu - jednak wracajac do watku - chodzi mi o kwestie zakwaterowania, chciałem poradzic sie u Cromaniakow wsrod sprawdzonych lokalizacji ktore moglyby w mniejszym lub wiekszym stopniu spelnic nasze kryteria ;)

Brać jest piękną wyspą i na pewno coś znajdziecie.
Povlja zdecydowanie odpada.
Nie ma tu starówki i nic czym zająłby się czterolatek :(
Supetar i Bol jak najbardziej - tam znajdziecie to czego oczekujesz.

Popytaj i porozglądaj się w klubie:
klub-milosnikow-wyspy-bra-t33626.html
davidz
Podróżnik
Poszukuję apartamentu w Sutivanie na Brac.

Nieprzeczytany postnapisał(a) davidz » 12.03.2018 21:15

Witajcie! Wraz ze znajomymi poszukujemy apartamentu na wrześniowy wyjazd do Sutivanu na Brac. JEdziemy w 2 rodziny - 4 dorosłych i trójka małych dzieci. Czy ktoś z Was może polecić konkretny apartament?
Lechoo
Cromaniak
Re: Poszukuję apartamentu w Sutivanie na Brac.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 13.03.2018 07:57

Jaka lokalizacja w Sutivanie Cię interesuje ?
davidz
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) davidz » 13.03.2018 08:49

Myślę, że blisko starówki...
Lechoo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 13.03.2018 09:10

Wysłałem na pw.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Povlja, Brac - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019