Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukuję kwatery w Vodice-Srima

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dareksi
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareksi » 06.01.2018 20:48

birkin napisał(a):
dareksi napisał(a):Trochę dalej niż przy samej plaży, a plaże w okolicy "obejrzysz ludzikiem".
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Dzięki za link. Co do plaży to bardziej chodziło mi o zaludnienie tej plaży. Czy nie będzie tam dużych tłumów, bo tego nie lubię na plaży.

W lipcu czy sierpniu nie licz na samotność na pobliskich plażach, trochę luźniej jest na końcu Srimy.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.01.2018 21:06

Nie byłam w sezonie, ale patrząc na stosunek wielkości plaży do ilości domów i apartamentów w tym regionie to plaże raczej będą mocno zapełnione... Ale może jestem w błędzie i forumowicze bywający w sezonie pokażą jakieś zdjęcia z tego okresu...
birkin
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 06.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) birkin » 06.01.2018 21:21

Nie oczekuję i wiem, że nie będzie pustych plaż. Nie lubię tylko jak jest taki ścisk, że ludzie leżą jeden na drugim. Może być sporo ludzi ale tak żeby można było spokojnie się rozłożyć a nie uważać aby kogoś przypadkiem nie nadepnąć wstając z koca czy przechodząc do wody.
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 07.01.2018 22:36

birkin napisał(a):Nie oczekuję i wiem, że nie będzie pustych plaż. Nie lubię tylko jak jest taki ścisk, że ludzie leżą jeden na drugim. Może być sporo ludzi ale tak żeby można było spokojnie się rozłożyć a nie uważać aby kogoś przypadkiem nie nadepnąć wstając z koca czy przechodząc do wody.

podesłałem Ci na priv namiar na apartamenty w Srimie III do rozważenia ;-)
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 08.01.2018 12:23

birkin napisał(a):Nie oczekuję i wiem, że nie będzie pustych plaż. Nie lubię tylko jak jest taki ścisk, że ludzie leżą jeden na drugim. Może być sporo ludzi ale tak żeby można było spokojnie się rozłożyć a nie uważać aby kogoś przypadkiem nie nadepnąć wstając z koca czy przechodząc do wody.


Byłem w Srimie w ubiegłym roku na przełomie czerwca i lipca. Ludzi na plażach były umiarkowane ilości (w lipcu już więcej).
W porównaniu do Vodic to można powiedzieć że były pustki :D
Byliśmy z dziećmi (4 -7 lat) i idealną plażą była ta : zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link chociaż musieliśmy kawałek na nią dojść.
Czysta, szeroka z drzewkami pod którymi można znaleźć cień.
Generalnie w Srimie im dalej na południe tym mniej ludzi na plaży.

Pozdrowienia.;)
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 09.01.2018 13:38

birkin napisał(a):Planuję jechać w drugiej połowie lipca.



też będziemy w drugiej połowie lipca
rafknives
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 13.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafknives » 11.01.2018 08:15

Ja spędziłem w Vodicach wakacje w 2017 - przełom czerwca i lipca. Wyjazd na dwie rodziny 2x 2+2. Rezerwowaliśmy pod koniec marca, więc możliwości mieliśmy bardzo ograniczone. Skontaktowałem się z Dario i zorganizował nam apartament Marijan - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (nie lubimy jeździć w ciemno).
Warunki dla dwóch rodzin dobre, parking na terenie zamkniętym, oddzielne wejścia, pełne wyposażenie pokoi i kuchni, na podwórku grill i dużo figowców - więc byliśmy cały czas najedzeni nimi do syta. Wi-fi jeżeli ktoś potrzebuje na wakacje - to raz było lepiej raz gorzej - trochę zrywało i w jednym z apartamentów był problem z klimatyzacją - do końca pobytu nie udało się jej przez właścicieli przeserwisować - obniżyli cenę. Okolica bardzo spokojna, ruch pojazdów praktycznie zerowy. Do plaży - na skróty przez płotek i z górki - jakieś 10 minut spacerem, do centrum - no to już większe wyzwanie, poranne zakupy na Vodickim bazarku z owocami i rybnym to było codzienne ok 6km zaprawy (w sumie - w dwie strony).
Generalnie byliśmy z miejscówki zadowoleni - odległości nam nie przeszkadzały, znajomym trochę doskwierał problem z brakiem klimatyzacji, ale poza tym to miło spędziliśmy czas.

W czerwcu w Vodicach było spokojnie, nie staliśmy nigdzie w kolejkach i ani razu nie mieliśmy problemu z miejscem. Ceny "sezonowe" były jeszcze pozaklejanie w części lokali i obowiązywały niższe. Od początku lipca zaczynało się robić coraz bardziej tłoczno - ale tłumów nie doświadczyliśmy ponieważ już musieliśmy wracać.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Poszukuję kwatery w Vodice-Srima - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone