Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pogoda z Chorwacji w TVN Meteo i TVN 24.

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 08.05.2009 22:18

maciek1956 napisał(a):21.40, Maję widziałem raz, ooooooooo teraz znowu jest. Widziałem za to kilka razy prognozę pogody na najbliższą noc, pogodę w Sopocie (2 razy), raz prognozę na jutro, kilka reklam...Maji już nie ma--nie podoba mi się ten program :(
Znowu dzisiaj w nocy front.....

Wiele hałasu o nic!

Maćku prawda. Szkoda czasu na wyczekiwanie kilku przerywników o Cro w trakcie reklam itd.
Parę zdań jak z przewodnika i równie dobrze Maja by mogła mieć za plecami jakąś promenadę nad polskim jeziorem, bo w tej ciemnicy i tak bez różnicy.

Nie widziałem jeszcze tegorocznych obrazków w dzień, emitowanych podobno od 10.00, lecz po tym co prezentują po 21.00 to chyba i tak nie warto na to polować.

Chyba chłopaki i dziewczyny z tvn nie czytają cropli heeh... by powiedzieli, to by się kogoś tu wytypowało i poprowadził by im program hehe... Obrazek

Pozdrawiam

pawelsko napisał(a):A czy może ktoś to sobie nagrywa ?
hehe...
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 09.05.2009 06:47

Popiel napisał(a):
maciek1956 napisał(a):21.40, Maję widziałem raz, ooooooooo teraz znowu jest. Widziałem za to kilka razy prognozę pogody na najbliższą noc, pogodę w Sopocie (2 razy), raz prognozę na jutro, kilka reklam...Maji już nie ma--nie podoba mi się ten program :(
Znowu dzisiaj w nocy front.....

Wiele hałasu o nic!

Maćku prawda. Szkoda czasu na wyczekiwanie kilku przerywników o Cro w trakcie reklam itd.
Parę zdań jak z przewodnika i równie dobrze Maja by mogła mieć za plecami jakąś promenadę nad polskim jeziorem, bo w tej ciemnicy i tak bez różnicy.

Nie widziałem jeszcze tegorocznych obrazków w dzień, emitowanych podobno od 10.00, lecz po tym co prezentują po 21.00 to chyba i tak nie warto na to polować.

Chyba chłopaki i dziewczyny z tvn nie czytają cropli heeh... by powiedzieli, to by się kogoś tu wytypowało i poprowadził by im program hehe... Obrazek

Pozdrawiam

pawelsko napisał(a):A czy może ktoś to sobie nagrywa ?
hehe...


Mi też Maja jakoś nie pasi jako prowadząca ten program. Mam wrażenie jak by robiła to za karę! Czyli tak po męsku beż jaj!
Zdecydowanie wolę Maję w ogrodzie!
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 09.05.2009 08:57

Ja trafiłam na Biograd w zasadzie zdjęcia były takie że gdybym tam nie była to mocno zastanawiałabym się czy tam jechać :o
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 09.05.2009 14:04

Dziś Primosten, a prezenterka rzeczywiście jest kiepska.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 10.05.2009 21:24

Właśnie jest relacja na żywo w TVN Meteo. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.05.2009 10:55

Niezbyt się wysilili..prezenterka kilka dni za darmochę posiedzi sobie w cro a nam na antenie wciskają kit...miałem o tym inne całkiem wyobrażenie...szkoda czasu :x
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 13.05.2009 14:10

Widziałam kilka "wejść na żywo" i powiem, że "żenua"... Takie głupoty gadają, że ręce opadają...np.: Bol - kameralna i spokojna miejscowość idealna na odpoczynek "na uboczu"...Matko kochana...
I trafia mnie, jak słyszę wymowę nazw miejscowości...
Prezenterki nie potrafią ukryć tego, że nie mają pojęcia, o czym tak naprawdę mówią...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.05.2009 14:22

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Widziałam kilka "wejść na żywo" i powiem, że "żenua"... Takie głupoty gadają, że ręce opadają...np.: Bol - kameralna i spokojna miejscowość idealna na odpoczynek "na uboczu"...Matko kochana...
I trafia mnie, jak słyszę wymowę nazw miejscowości...
Prezenterki nie potrafią ukryć tego, że nie mają pojęcia, o czym tak naprawdę mówią...


Jeżeli jest pierwszy raz w Chorwacji, pojechała tylko po to aby podbudowac swoje finanse nie mając nawet pojęcia jak nazywa się region w którym aktualnie przebywa to o czym mówimy...wstyd, na początku byłem entuzjastycznie nastawiony na ten program.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 13.05.2009 14:34

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Widziałam kilka "wejść na żywo" i powiem, że "żenua"... Takie głupoty gadają, że ręce opadają...np.: Bol - kameralna i spokojna miejscowość idealna na odpoczynek "na uboczu"...Matko kochana...
I trafia mnie, jak słyszę wymowę nazw miejscowości...
Prezenterki nie potrafią ukryć tego, że nie mają pojęcia, o czym tak naprawdę mówią...


Ale trudno się dziwić, że nie umieją czytać po chorwacku, skoro do dziś potrafią mówić Szłorceneger (chodzi o Arnolda) czy Zelweger (chodzi o Rene) - cóż... wszystko byśmy chętnie zangielszczyli...
A Bol o tej porze roku zapewne jest kameralny i spokojny :) Hihihihi
Czy teraz wejścia ma Omena? Cóż... Zawsze zostanie dla mnie dziewczyną z "Różowej landrynki"...
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 17.05.2009 21:40

Dziś Dubrownik , teraz tam pada deszcz.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 17.05.2009 22:15

No proszę. A u nas widać teraz tylko jakieś błyskawice od strony Dubrownika. I nie pada :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.05.2009 09:56

Luudzie!CO weekend ekipa TVN ze swoimi Pogodynkami jeździ po Polsce na zaproszenie gmin turystycznych,które za płacą za promocję swoich walorów.
Chodzi o to by ludzie usłyszeli ,że cos takiego istnieje,że jest tam ładnie i można tam przyjechać na weekend czy urlop.
Podobnie z CRO.Zapłaciła Chorwacka Izba Turystyczna.Pokazuje sie pocztówkę i inspiruje do odwiedzin.
To jest taka chałturka a nie poważny program geograficzny omawiający ekonomiczne aspekty Cro.
Mozna nakręcic reklamówkę,można i w ten sposób reklamować wypoczynek ...jakieś pretensje ,że powierzchowne -bez sensu.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.05.2009 10:07

Reklama ? Ja nie wiem czy reklamowanie przez osoby, które nie wiedzą o czym mówią i robią to bez błysku w oku to dobre wyjście...daj spokój.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.05.2009 05:07

Sprawdź w słowniku znaczenie słowo "chałtura" :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.05.2009 08:21

Wiem co to oznacza ale myślimy inaczej...ja podpieram, swoją opinię wcześniejszymi oczekiwaniami, Ty zaś trzymasz od początku jak widać do tego dystans...wedle wcześniejszych zapowiedzi to miało zainteresować Polaków Chorwacją ale im to nie wypaliło...nie przyczyniają się z pewnością do większego zainteresowania...zresztą nie muszą.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pogoda z Chorwacji w TVN Meteo i TVN 24. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone