Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pogoda we wrzesniu

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
adriada
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 18.07.2007
pogoda we wrzesniu

Nieprzeczytany postnapisał(a) adriada » 14.08.2007 16:45

Czy jest sens jechac we wrzesniu z nastawieniem na nurkowanie bez pianki? Czy to juz jesien w Chorwacji? :)
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 14.08.2007 17:24

adriada napisał(a):Czy jest sens jechac we wrzesniu z nastawieniem na nurkowanie bez pianki? Czy to juz jesien w Chorwacji? :)


Postów 41 więc wyglada że forum obserwujesz :( i takie pytanie zamiast Szukam ????:)

Woda jak w wannie. Osobiście jestem zmarzluch ale we wrześniu nie moge wyjśc z wody tak miło :)))
Po poście "Tomasz.M" zorientowałem się że będzie nurkowanie głębiej niż ja mogę sobie wyobrazić czyli głębiej niż 2,15m więc nie jestem pewien tej wannowej temperatury :(


Jesień w chorwacji to wydaje mi się że dla nas to chyba listopad. Osobiście byłem w grudniu i nie wwyglądało mi to na jesień :)))), oczywiście nad morzem :)
Ostatnio edytowano 14.08.2007 18:43 przez mirek109, łącznie edytowano 1 raz
Tomasz.M
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 129
Dołączył(a): 27.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz.M » 14.08.2007 18:30

Jadę kolejny raz we wrześniu. Nie wiem jaka jest temperatura wody poniżej 2metrów poniżej tafli wody ale do pływania i "snurkowania" jest OK.
kobe74
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 01.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobe74 » 14.08.2007 20:55

świeta racja woda cieplutka , pogoda cudowna tłumów nie ma a pod wodą równie pieknie jak na powierzchni:)
daisykf
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daisykf » 14.08.2007 21:35

Jażdzimy regularnie w czerwcu i we wrześniu.
Uważam, że te 2 miesiące są optymalne do wakacji w CRO.
Dlaczego:
1. w nocy można spać temperatura jest znośna
2. tem wody jest nieznacznie niższa od tem. otoczenia, srednio np. na wyspie KORCULA WODA MA 23-25c, A TEM POWIETRZA OK 25-28c, WIEC JEST SUPER.
POD KONIEC WRZEŚNIA NOCE SĄ JUŻ "CHŁODNIEJSZE"
3. BRAK SZOKU TERMICZNEGO PRZY WCHODZENIU DO WODY
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 14.08.2007 22:07

daisykf napisał(a):Jażdzimy regularnie w czerwcu i we wrześniu.
To tak jak my.
Dlaczego? To już Daisykf napisał. :D
adriada
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 18.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) adriada » 14.08.2007 22:12

mirek109 napisał(a):
adriada napisał(a):Czy jest sens jechac we wrzesniu z nastawieniem na nurkowanie bez pianki? Czy to juz jesien w Chorwacji? :)


Postów 41 więc wyglada że forum obserwujesz :( i takie pytanie zamiast Szukam ????:)


No i wcale mi nie jest wstyd ;) Albowiem nim napisalam korzystalam ze wspomnianej funkcji i nie znalazlam satysfakcjonujacych mnie informacji :) Tym niemniej baaaaardzo dziekuje za dobre slowa o wrzesniu :)

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
pogoda we wrzesniu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone