Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pogoda?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anka_fen
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.07.2002
pogoda?

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka_fen » 11.08.2002 22:51

czy to prawda że w Chorwacji ostatnio ciągle pada i jest chłodnawo?!!!
wiktor
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 08.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiktor » 11.08.2002 23:02

anka_fen napisał(a):czy to prawda że w Chorwacji ostatnio ciągle pada i jest chłodnawo?!!!
Serio tak tam ostatnio było. Jak w prawie całej południowej Europie. Możesz sobie wszystko dokładnie i bezpośrednio obejrzeć na stronie www.hejda.cz/camery/croatia_split.htm . Jestem obraz z kamery w porcie w Splicie z podaną temperaturą powietrza i wody +aktualizowany co 1 sekundę obraz. Pozdrawiam. :)
p.s ew. strona meteo.starsoft.pl świetna prognoza Natowska - Polecam
Grzegorz S.
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 15.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz S. » 11.08.2002 23:24

Witam !

wczoraj wrocilem z Makarskiej ( jakies 60 km od Splitu ) ............ pogode mialem super
sprawdzalem bedac na miejscu w internecie na serwerach zagranicznych o ktorych piszecie jak i na naszym Onecie ........ wiecie co ? ......... klamstwa totalne ........ owszem byl deszcz ale trwal 2 godziny i nic potem nie bylo widac ze padalo a serwisy pokazywaly deszcze i burze
nie wiem jak jest teraz . ..........z tego co pokazuja w TV to chyba w calej Eurpie jest nie za bardzo .......... dzis za pozno ale jutro moze zadzwonie do znajomych i napisze jaka jest aktualnie prawdziwa pogoda w Makarskiej ............ pozdrowienia
Laie (z Krakowa)
pogoda na drodze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Laie (z Krakowa) » 11.08.2002 23:46

Grzegorz S. napisał(a):Witam !

wczoraj wrocilem z Makarskiej ( jakies 60 km od Splitu ) ............ pogode mialem super
sprawdzalem bedac na miejscu w internecie na serwerach zagranicznych o ktorych piszecie jak i na naszym Onecie ........ wiecie co ? ......... klamstwa totalne ........ owszem byl deszcz ale trwal 2 godziny i nic potem nie bylo widac ze padalo a serwisy pokazywaly deszcze i burze
nie wiem jak jest teraz . ..........z tego co pokazuja w TV to chyba w calej Eurpie jest nie za bardzo .......... dzis za pozno ale jutro moze zadzwonie do znajomych i napisze jaka jest aktualnie prawdziwa pogoda w Makarskiej ............ pozdrowienia


Hej!
Wlasnie poszukuje info o pogodzie na trasie Polska - Makarska: czy były jakieś problemy w Chorwacji (coś słyszałem, że w Sinj są jaja...), Słowenii, Austrii i Czechach???, jeśli oczywiście jechałeś przez te kraje
konkretnie chodzi mi o trase: Makarska, Split, Karlovac, Zagreb - Maribor - Graz, Wien - Mikulov, Brno, Olomuc - Cieszyn.
mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dzięki!!
myzia
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 27.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) myzia » 12.08.2002 08:49

Właśnie wróciłam, wjechaliśmy do Chorwacji w deszczu, ale w Baśce na Krku mielismy cały czas slonce, jedną burzę w nocy, potem bylismy koło PN Paklenica i tez bylo pieknie, tem około 30C, jestem ładniej opalane niż w zeszłym roku, ale jak ogladam prognozy pogody to nie wygląda to rewelacyjnie
Szymi
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 17.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymi » 21.08.2002 12:45

tegoroczna pogoda nieźle namieszała. Tylko Kreta gwarantuje OK pogodę chociaż...... bliska mi osoba lecąc do Chani (zachodnia Kreta) latała sobie 2 godziny nad lotniskiem z powodu burzy ;-) Słabo ?
Wszędzie się coś pokręciło.

Szymi
Piotrek.ka
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 18.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrek.ka » 21.08.2002 22:09

Dziura ozonowa daje nam się we znaki !!!! no ale cóz wszędzie byle nie nad zimny Bałtyk!! :P
SNIPER
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 675
Dołączył(a): 24.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) SNIPER » 21.08.2002 22:42

Coś o pogodzie:
http://polish.wunderground.com/global/R ... ature.html
W każdym miejscu Europy i nie tylko.
Yeger
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 19.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yeger » 23.08.2002 19:57

Ja teraz jestem i chŁodno tu bynajmniej nie jest. Jak jechaŁem to kazdy mowiŁzze powdz a ja sucho i scesliwie dotarlem na miejsce a teraz praze sie we slo}cu juz 10ty dzien. Takze goronco jest

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone