Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pogoda przełom sierpnia i września

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Pogoda przełom sierpnia- wrzesnia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 06.08.2016 18:59

krispinus napisał(a):To prawie tak samo jak u mnie :lol:

Bo w sumie prawie wspólne góry mamy :)
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011
Re: Pogoda przełom sierpnia- wrzesnia

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 06.08.2016 19:10

Bea.ta napisał(a):
krispinus napisał(a):To prawie tak samo jak u mnie :lol:

Bo w sumie prawie wspólne góry mamy :)


Ano mamy.
Tyle, że moje kapke niższe :wink:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Pogoda przełom sierpnia- wrzesnia

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 06.08.2016 19:22

5 razy wrzesień po 10-12 dni ....... opady 1 dzień w 2009 Rovinj.
1 raz czerwiec 8 dni , opady prawie codziennie.

Jedź i się nie przejmuj , w tym roku startuje 9 września , więc znów będzie lampa. :mrgreen:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005
Re: Pogoda przełom sierpnia- wrzesnia

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 06.08.2016 19:42

piekara114 napisał(a):
krakuscity napisał(a):W tym roku startujemy 31 sierpnia.
A można wiedzieć, gdzie jest plan?

Jeszcze nie wiemy :roll: :oczko_usmiech:
fireman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 06.08.2016
Re: Pogoda przełom sierpnia- wrzesnia

Nieprzeczytany postnapisał(a) fireman » 06.08.2016 19:57

My w tym roku pierwszy raz jedziemy do Chorwacji - właśnie na przełomie sierpnia i września - mam nadzieję, że nie będzie jak nad Bałtykiem :), choć w niepogodę też myślę, że będzie co tam zwiedzać i podziwiać - a plażing zaliczymy hehe
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012
Re: Pogoda przełom sierpnia- wrzesnia

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 06.08.2016 21:40

maniust napisał(a):
Jedź i się nie przejmuj , w tym roku startuje 9 września , więc znów będzie lampa. :mrgreen:




"w tym roku startuje 9 września , więc znów będzie lampa."

LUBIE TO :P :hut:
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 30.08.2016 20:55

Przełom sierpnia i września w Cro to ryzyko i to duże, to nie to co kiedyś - możliwa super słoneczna wakacyjna pogoda jak i przewaga deszczowych, chłodnych dni, Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie po co się jedzie - jak pozwiedzać i poopalać to OK, jak tylko poopalać - 1500 km niżej (Kreta, Rodos etc).
Flacha
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 09.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flacha » 01.09.2016 11:58

Daniellos76 napisał(a):Przełom sierpnia i września w Cro to ryzyko i to duże, to nie to co kiedyś - możliwa super słoneczna wakacyjna pogoda jak i przewaga deszczowych, chłodnych dni, Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie po co się jedzie - jak pozwiedzać i poopalać to OK, jak tylko poopalać - 1500 km niżej (Kreta, Rodos etc).


Od 4 lat jeżdżę co Chorwacji we wrześniu i w sumie przez te 5 lat może ze 3 dni z deszczem się trafiły a tak po 30 stopni..
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 01.09.2016 12:32

Daniellos76 napisał(a):Przełom sierpnia i września w Cro to ryzyko i to duże, to nie to co kiedyś - możliwa super słoneczna wakacyjna pogoda jak i przewaga deszczowych, chłodnych dni,


Co za bzdury gadasz!

5 razy byłem we wrześniu 2009-2015 , razem może wyjdzie z tego 53 dni i miałem dosłownie 1 dzień deszczu w 2009 r. w Rovinji.

W 2011 roku w Tucepi miałem 40C.
Już mi się kolejny raz nie chce wklejać fotki.

1 raz czerwiec 2014 - lało co drugi dzień
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 31.08.2017 19:14

Witam byłe dwa razy na początku września raz na 7 dni raz na 10 jedna burza w nocy a tak to lampa.Nikt mi nie powie że będzie gorsza pogoda niż PL nie ma opcji :D
kroj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 11.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroj » 31.08.2017 22:01

Daniellos76 napisał(a):Przełom sierpnia i września w Cro to ryzyko i to duże, to nie to co kiedyś - możliwa super słoneczna wakacyjna pogoda jak i przewaga deszczowych, chłodnych dni, Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie po co się jedzie - jak pozwiedzać i poopalać to OK, jak tylko poopalać - 1500 km niżej (Kreta, Rodos etc).

Eee przesada, jestem aktualnie na Korculi, jest 31 dzień sierpnia - więc chyba jest to przełom sierpnia i września, lampa codziennie. Uciekamy od słońca, bo zwyczajnie za gorąco. Już myślę, że trzeba było jednak z tydzień - 10 dni później przyjechać..ale na pewno nie z powodu złej pogody.

Pozdrawiam! :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Pogoda przełom sierpnia i września - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone