Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pogoda na przełomie września i października?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mkuba79
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 18.07.2003
pogoda na przełomie września i października?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkuba79 » 18.07.2003 15:17

Wybieram się na przełomie września i października na Korculę.
Czy mogę spodziewać się deszczu (w zeszłym roku byłem na Pagu w lipcu i zero deszczu) i czy można w tym czasie jeszcze się opalać?
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 18.07.2003 15:26

wydaje mi sie ze to troche za pozno, w tym terminie mozna raczej pojezdzic sobie pozwiedzac zabytki , ale nie opalac i kompac
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 18.07.2003 15:31

A ja bym nie była taka sceptyczna, Korcula jest daleko na południu, więc może być jeszcze całkiem plażowo. Sprawdź sobie dane z poprzednich lat na stronach z prognozą pogody.
Ja byłam w Półocnej Dalmacji w połowie września kąpałam się i opalałam.

Pzw
Iwona
bregu
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 28.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) bregu » 19.07.2003 05:40

Iwona_PB napisał(a):A ja bym nie była taka sceptyczna, Korcula jest daleko na południu, ...
Ja byłam w Półocnej Dalmacji w połowie września kąpałam się i opalałam.

Pzw
Iwona


Jak najbardziej zgadzam się z Iwoną_PB :)
mkuba79
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 18.07.2003
pogoda

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkuba79 » 21.07.2003 14:21

Iwona_PB napisał(a):A ja bym nie była taka sceptyczna, Korcula jest daleko na południu, więc może być jeszcze całkiem plażowo. Sprawdź sobie dane z poprzednich lat na stronach z prognozą pogody.
Ja byłam w Półocnej Dalmacji w połowie września kąpałam się i opalałam.

Pzw
Iwona


Sprawdziłem pogodę w Dubrowniku na przełomie września i października z 2001 i 2002r. i kurczę powiem ci, że te dane faktycznie nie wyglądają obiecująco :-( Temperatura ok.22st. i cały czas albo deszcz albo zachmurzone niebo. Troche mnie to niepokoi. Może Idziol faktycznie ma rację? No cóż przekonam się jak pojadę.

pozdr
mkuba79
SylwiaMM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 137
Dołączył(a): 22.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaMM » 21.07.2003 14:50

W ubiegłym roku byłam na Istrii 21/09- 01/10 ... Pula i Rovinj - pływałam i opalałam się, ale ubiegły rok był ponoć wyjątkowo nietypowy, deszcze w lipcu, słonko we wrześniu, tak więc trudno orzec :)
Pzdr.

Powrót do Pogoda i klimat



cron
pogoda na przełomie września i października?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone