Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podgora z plusem, czerwiec 2016

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 18.10.2016 16:24

Czytam te ostatnie strony... Coś mi nie pasuje... Czemu się wcinasz w relację figuska, myślę sobie...

I wtedy dopiero się zorientowałam, takie podobne tytuły :lol: :lol:

Wybacz za to :D teraz nie pozostaje mi nic innego jak wrócić na początek i przeczytać... ;)
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 18.10.2016 22:04

dhmegi napisał(a):Witam, tym razem u Ciebie.
Przeczytałam Twoją relację i obejrzałam te miliony zdjęć. Bardzo mi się podoba i jedno i drugie. :D
Ciekawie opisałaś Wasze przeżycia. Mam wrażenie, że nasze wyjazdy były bardzo podobne. Przede wszystkim dlatego, że były w tym samym czasie, a miejsca docelowe znalazły się w dość bliskiej odległości od siebie, stąd pogodę mieliśmy taka samą.
Pisałaś, że Makarska została zalana 12 czerwca 2016, a ja tam właśnie wtedy byłam. Faktycznie lało porządnie. Więcej o tym będzie w mojej relacji, w której jesteś już moim gościem.
Ta gra, którą widziałaś w Makarskiej nazywana jest w Chorwacji balote lub boćanje i też o niej będzie w mojej relacji. :hut:

Witam Cię serdecznie i u mnie :*
Twoją relację obserwuję na bieżąco :D i chętnie wspominam właśnie między innymi dlatego, że byłyśmy w podobnym czasie w bliskiej okolicy.
Pozdrawiam i do zobaczenia u Ciebie :)

tyniolek napisał(a):Czytam te ostatnie strony... Coś mi nie pasuje... Czemu się wcinasz w relację figuska, myślę sobie...

I wtedy dopiero się zorientowałam, takie podobne tytuły :lol: :lol:

Wybacz za to :D teraz nie pozostaje mi nic innego jak wrócić na początek i przeczytać... ;)


Ha ha ha! :mrgreen: To jeszcze nic! Ja wchodzę na forum, klikam "zobacz swoje posty" i myślę, "o w relacji figuska nowe posty, ostatnia pisała tyniolek to sobie poczytam co tam nowego" (Twój nick już kojarzę ze zdjęciem :)). Klikam a tu mi zdjęcie mojego parkingu wyskakuje i też w pierwszej chwili zgłupiałam, co ono robi u figuska :oczko_usmiech:
No to witam w mojej przestarzałej już relacji i zapraszam na pierwszą stronę :D
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 18.10.2016 22:16

ewula91 napisał(a):Ha ha ha! :mrgreen: To jeszcze nic! Ja wchodzę na forum, klikam "zobacz swoje posty" i myślę, "o w relacji figuska nowe posty, ostatnia pisała tyniolek to sobie poczytam co tam nowego" (Twój nick już kojarzę ze zdjęciem :)). Klikam a tu mi zdjęcie mojego parkingu wyskakuje i też w pierwszej chwili zgłupiałam, co ono robi u figuska :oczko_usmiech:
No to witam w mojej przestarzałej już relacji i zapraszam na pierwszą stronę :D


Hahahahaha :D już będę uważać ;)
Gosia2826
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 30.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia2826 » 09.02.2017 20:52

Bardzo fajna relacja napewno sie przyda w wakacje..Ja w Podgorze od 25.06
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 09.02.2017 21:13

Gosia2826 napisał(a):Bardzo fajna relacja napewno sie przyda w wakacje..Ja w Podgorze od 25.06

Dziękuję za miłe słowa :)

Od 25.06 to też fajny czas, na pewno nie będzie jeszcze tłumów i wypoczniecie :) Ale Wam zazdroszczę! Co prawda ja też planuję Chorwację na ten rok ale wiem, że widoki będę miała nieco inne i trochę mi żal tej Makarskiej Riwiery :wink:
kaammyyk
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 30.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaammyyk » 12.02.2017 14:19

Możesz podać cene jaka płaciliście za apartament ?
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 12.02.2017 21:59

Już pisałam w relacji- 300 euro/11 noclegów.
adam-lca
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam-lca » 30.07.2017 23:25

Masa informacji,zdjec,swada,humor-masz talent do piora(dzis...klawiatury:).Powinnas zalozyc jakis blog-sukces gwarantowany.
Dziekuje za relacje-wiele sie dowiedzialem przed pierwsza wizyta w Chorwacji.
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 31.07.2017 19:54

adam-lca napisał(a):Masa informacji,zdjec,swada,humor-masz talent do piora(dzis...klawiatury:).Powinnas zalozyc jakis blog-sukces gwarantowany.
Dziekuje za relacje-wiele sie dowiedzialem przed pierwsza wizyta w Chorwacji.

:oops: Dziękuję za miłe słowa :)

Cieszę się, że informacje mogły się komuś przydać. Szczególnie przy pierwszej podróży, dla nas Podgora to też był pierwszy wyjazd zorganizowany przez nas samych.

Chciałam zaprosić do mojej drugiej relacji z wyspy Ugljan ale widzę, że już tam jesteś :mrgreen: :papa:
martinb33
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 29.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) martinb33 » 18.06.2018 08:50

Taktycznie żeby nie zgubić ;)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Podgora z plusem, czerwiec 2016 - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone