Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Podgora z plusem, czerwiec 2016

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tyniolek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 18.10.2016 16:24

Czytam te ostatnie strony... Coś mi nie pasuje... Czemu się wcinasz w relację figuska, myślę sobie...

I wtedy dopiero się zorientowałam, takie podobne tytuły :lol: :lol:

Wybacz za to :D teraz nie pozostaje mi nic innego jak wrócić na początek i przeczytać... ;)
ewula91
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 18.10.2016 22:04

dhmegi napisał(a):Witam, tym razem u Ciebie.
Przeczytałam Twoją relację i obejrzałam te miliony zdjęć. Bardzo mi się podoba i jedno i drugie. :D
Ciekawie opisałaś Wasze przeżycia. Mam wrażenie, że nasze wyjazdy były bardzo podobne. Przede wszystkim dlatego, że były w tym samym czasie, a miejsca docelowe znalazły się w dość bliskiej odległości od siebie, stąd pogodę mieliśmy taka samą.
Pisałaś, że Makarska została zalana 12 czerwca 2016, a ja tam właśnie wtedy byłam. Faktycznie lało porządnie. Więcej o tym będzie w mojej relacji, w której jesteś już moim gościem.
Ta gra, którą widziałaś w Makarskiej nazywana jest w Chorwacji balote lub boćanje i też o niej będzie w mojej relacji. :hut:

Witam Cię serdecznie i u mnie :*
Twoją relację obserwuję na bieżąco :D i chętnie wspominam właśnie między innymi dlatego, że byłyśmy w podobnym czasie w bliskiej okolicy.
Pozdrawiam i do zobaczenia u Ciebie :)

tyniolek napisał(a):Czytam te ostatnie strony... Coś mi nie pasuje... Czemu się wcinasz w relację figuska, myślę sobie...

I wtedy dopiero się zorientowałam, takie podobne tytuły :lol: :lol:

Wybacz za to :D teraz nie pozostaje mi nic innego jak wrócić na początek i przeczytać... ;)

Ha ha ha! :mrgreen: To jeszcze nic! Ja wchodzę na forum, klikam "zobacz swoje posty" i myślę, "o w relacji figuska nowe posty, ostatnia pisała tyniolek to sobie poczytam co tam nowego" (Twój nick już kojarzę ze zdjęciem :)). Klikam a tu mi zdjęcie mojego parkingu wyskakuje i też w pierwszej chwili zgłupiałam, co ono robi u figuska :oczko_usmiech:
No to witam w mojej przestarzałej już relacji i zapraszam na pierwszą stronę :D
tyniolek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 18.10.2016 22:16

ewula91 napisał(a):Ha ha ha! :mrgreen: To jeszcze nic! Ja wchodzę na forum, klikam "zobacz swoje posty" i myślę, "o w relacji figuska nowe posty, ostatnia pisała tyniolek to sobie poczytam co tam nowego" (Twój nick już kojarzę ze zdjęciem :)). Klikam a tu mi zdjęcie mojego parkingu wyskakuje i też w pierwszej chwili zgłupiałam, co ono robi u figuska :oczko_usmiech:
No to witam w mojej przestarzałej już relacji i zapraszam na pierwszą stronę :D

Hahahahaha :D już będę uważać ;)
Gosia2826
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia2826 » 09.02.2017 20:52

Bardzo fajna relacja napewno sie przyda w wakacje..Ja w Podgorze od 25.06
ewula91
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 09.02.2017 21:13

Gosia2826 napisał(a):Bardzo fajna relacja napewno sie przyda w wakacje..Ja w Podgorze od 25.06

Dziękuję za miłe słowa :)

Od 25.06 to też fajny czas, na pewno nie będzie jeszcze tłumów i wypoczniecie :) Ale Wam zazdroszczę! Co prawda ja też planuję Chorwację na ten rok ale wiem, że widoki będę miała nieco inne i trochę mi żal tej Makarskiej Riwiery :wink:
kaammyyk
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaammyyk » 12.02.2017 14:19

Możesz podać cene jaka płaciliście za apartament ?
ewula91
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 12.02.2017 21:59

Już pisałam w relacji- 300 euro/11 noclegów.
adam-lca
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam-lca » 30.07.2017 23:25

Masa informacji,zdjec,swada,humor-masz talent do piora(dzis...klawiatury:).Powinnas zalozyc jakis blog-sukces gwarantowany.
Dziekuje za relacje-wiele sie dowiedzialem przed pierwsza wizyta w Chorwacji.
ewula91
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 31.07.2017 19:54

adam-lca napisał(a):Masa informacji,zdjec,swada,humor-masz talent do piora(dzis...klawiatury:).Powinnas zalozyc jakis blog-sukces gwarantowany.
Dziekuje za relacje-wiele sie dowiedzialem przed pierwsza wizyta w Chorwacji.

:oops: Dziękuję za miłe słowa :)

Cieszę się, że informacje mogły się komuś przydać. Szczególnie przy pierwszej podróży, dla nas Podgora to też był pierwszy wyjazd zorganizowany przez nas samych.

Chciałam zaprosić do mojej drugiej relacji z wyspy Ugljan ale widzę, że już tam jesteś :mrgreen: :papa:
martinb33
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) martinb33 » 18.06.2018 08:50

Taktycznie żeby nie zgubić ;)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Podgora z plusem, czerwiec 2016 - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019