napisał(a) bonar » 23.10.2011 23:40
Jak widać po zdjęciach, minęło naście lat jak byliśmy na koncercie, wówczas na bilecie wydrukowano 55Eu

dzisiaj jeżeli się nie mylę cena wzrosła do 80-ciu kilku Eu, ale naprawdę warto.
Przed nami niezrealizowany plan wyjścia na pokaz Hiszpańskiej Dworskiej Szkoły Jazdy
słynnych białych lipicańskich ogierów, ciekawostką jest to, że młode źrebaki rodzą się maści czarnej.

Ostatnio edytowano 24.10.2011 00:08 przez
bonar, łącznie edytowano 1 raz