Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pływanie pontonem w Chorwacji

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 13.06.2012 13:38

Z 50m, jeżeli nie wieje i macie kapoki... :wink:
octopus
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 22.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) octopus » 13.06.2012 19:35

Panowie, gdzie znajdę sposób nanoszenia numerów na gumiaka? Korzystałem z opcji "szukaj" ale wyskoczyło mi setki rezultatów a nic konkretnego. Jeżeli ktoś wie gdzie mogę to znaleźć to będę bardzo wdzięczny.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 13.06.2012 19:37

Pierwsze lepsze miejsce, które dysponuje ploterem + folia transportowa. Musisz im powiedzieć, na czym ma to być naklejone.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 13.06.2012 20:06

Albo wyciąć z samoprzylepnej folii banerowej.
octopus
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 22.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) octopus » 14.06.2012 16:13

Dzięki za pomoc!
robertgd
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 10.04.2012
Pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertgd » 18.06.2012 08:20

W tym roku wybiermy sie w cztery dorosle osoby po raz pierwszy do Chorwacji. Zabieramy z soba riba. Czy ktos z croentuzjastow noze nam polecic jakas konkretna miejscowosc? Kwatery nad woda, miejsce cumowania lodki przy kwaterach, jakies malownicze zakatki dostepne tylko od strony wody w poblizu. Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam z Gdanska
RYBA32
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 26.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) RYBA32 » 20.06.2012 20:26

witam , mam pytanko odnośnie winiety , na początku czerwca kupiłem winietę i przykleiłem ją na silnik ... w lipcu mam zamiar jeszcze raz odwiedzić
Chorwację ale z innym silnikiem .. czy mogę wyrobić jakiś wtórnik winiety jak łódż ta sama i papiery od winiety mam? albo jak np winieta by sie zniszczyła...
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 20.06.2012 20:58

RYBA32 napisał(a):witam , mam pytanko odnośnie winiety , na początku czerwca kupiłem winietę i przykleiłem ją na silnik ... w lipcu mam zamiar jeszcze raz odwiedzić
Chorwację ale z innym silnikiem .. czy mogę wyrobić jakiś wtórnik winiety jak łódż ta sama i papiery od winiety mam? albo jak np winieta by sie zniszczyła...


Obawiam się, że to pytanie jest dla nas za trudne. Napisz do Ministarstva pomorstva, prometa i infrastrukture. Ja kiedyś pisałem i co prawda po dwóch miesiącach, ale odpowiedzieli. Myślę, że najlepszym adresem na początek będzie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl a jak po tygodniu nie będzie odpowiedzi, to personalnie do kogoś z tej listy. Jak dostaniesz odpowiedź, to nie zapomnij napisać nam o tym tutaj.

pozdrav K
kaz344
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaz344 » 21.06.2012 16:19

Witam, mam silnik 15km honda z 2003 i mogę go zamienic za doplatą na nowszy model tez 15km hondy.(tzw.kwadraciak na owal) stary model ma srube 3 łopatkową a nowy cztero. Czy czasem ten nowy model nie bedzie mial gorszych osiągów. Czy rozni się tylko obudową i śrubą? Czy warto doplacac?
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 21.06.2012 19:34

Jak masz go sprawdzony to bym nie zamieniał. Im nowszy tym bardziej odczuwalne będą decyzje księgowych.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3656
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 21.06.2012 20:38

RYBA32 napisał(a):witam , mam pytanko odnośnie winiety , na początku czerwca kupiłem winietę i przykleiłem ją na silnik ... w lipcu mam zamiar jeszcze raz odwiedzić
Chorwację ale z innym silnikiem .. czy mogę wyrobić jakiś wtórnik winiety jak łódż ta sama i papiery od winiety mam? albo jak np winieta by sie zniszczyła...


(7) U slučaju oštećenja ili nestanka vinjete, nautičari su dužni ishoditi novu vinjetu.
(7) W przypadku uszkodzenia lub zaginięcia winiet, żeglarze muszą uzyskać nową winietę.

:?
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 22.06.2012 08:46

admin1 napisał(a):Obawiam się, że to pytanie jest dla nas za trudne.


Pomyliłem się. Nie ma za trudnych pytań. Jest Mirko. :D

pozdrav K
RYBA32
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 26.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) RYBA32 » 22.06.2012 08:53

interpretować słowo uzyskać można w różny sposób.....
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 22.06.2012 08:55

Ale w tym przypadku słowem kluczem będzie słowo "nową" :wink:
RYBA32
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 26.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) RYBA32 » 23.06.2012 08:33

oczywiste jest ze trzeba nowa ... skoro stara np. zaginela , ale czy i ile trzeba płacić.. czy tak jak kupujac nowa pierwszy raz ? czy może coś mniej albo nic. na rachunku jak kupowalem to wyszczególnione jest kilka pozycji , moze jakies odchodza?
mysle ze najprosciej bedzie jak bede na miejscu i zapytam sie :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Pływanie pontonem w Chorwacji - strona 188
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone