Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaża w Dubrowniku

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marcin2013
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.05.2006
Plaża w Dubrowniku

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin2013 » 09.05.2006 21:10

Witam wszystkich,czy ktoś wie jakie są plaże w Dubrowniku(czy jest daleko od kwater,jakie jest zejście do wody łagodne czy głęboko) 8)
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 20.05.2006 12:51

Musiałbyś skonkretyzowac pytanie. W Dobrovniku jest kilka plaż a i położenie miasta i poszczególnych aparatemntów na tyle zróżnicowane, że wszystko zalezy od tego gdzie będziesz.

Ja mogę opisać jedną plażę.Znajduje się patrząc w prawo (w stronę Cavtat) zaraz przy starym mieście.Plaża żwirowa, miejska. Ludzi sporo, woda czysta, wejście do wody przyjemne (nie jest od razu głęboko).
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 20.05.2006 20:22

ally napisał(a):Musiałbyś skonkretyzowac pytanie. W Dobrovniku jest kilka plaż a i położenie miasta i poszczególnych aparatemntów na tyle zróżnicowane, że wszystko zalezy od tego gdzie będziesz.
...

Dokładnie!
To tak jak U NAS z zejściem na plażę w okolicach Władysławowa i Chłapowa.
We Władku - w miarę łagodne, a w Chłapowie - schodki, schodki, schodki...

Pozdravki
Alika
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alika » 20.05.2006 20:39

A jak tam jeżowce? Jadę po raz pierwszy i znajomi mnie troszkę wystraszyli. Obowiązkowo jakieś butki do wody? A moze ktoś wie jak wygląda plaża po drugiej stronie starego miasta, czyli od bramy Pile? Właśnie tam niedaleko mamy kwaterę i byłoby nieco bliżej.

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone