Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - kto był i pamięta?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magnatka1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) magnatka1 » 16.02.2008 17:08

Witam!
Proszę o pomoc przy wyborze kwater w Pisaku lub okolicach .Na to forum trafiłam przypadkiem i dzięki Bogu, bo po kilkugodzinnym ślęczeniu przy kompie oczy mi wysiadają! Z tego co czytam to panuje tu domowa atmosfera, więc i ludzie są życzliwi. Podjęłam się znalezienia kwater dla znajomych, a wiecie jak to jest. Jedzie nas 3 rodziny 2+2,2+2,2+1,5 to pół to mój 10 m-czny synek. Szukamy spokoju i w miarę normalnych warunków. Podaję też swój e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl . Pozdrawiam. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
Kasieńka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 19.03.2008
Re: Pisak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasieńka » 03.04.2008 15:09

Ewa Zuber napisał(a):Byłam w Pisaku w sierpniu 2007. Jeśli sobie życzysz to mogę podesłać na maila kilka fotek.

Również proszę o fotki z Pisaka. Wybieram się z rodzinką do Pisaka w sierpniu 2008 do apartamentu Ora. Jeśli ktoś był, proszę o wrażenia.
Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007
Re: Pisak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 03.04.2008 15:26

Kasieńka napisał(a):
Ewa Zuber napisał(a):Byłam w Pisaku w sierpniu 2007. Jeśli sobie życzysz to mogę podesłać na maila kilka fotek.

Również proszę o fotki z Pisaka. Wybieram się z rodzinką do Pisaka w sierpniu 2008 do apartamentu Ora. Jeśli ktoś był, proszę o wrażenia.
Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Ewa tutaj zapodaj fotki w temacie :)))
Ewa Zuber
Cromaniak
Posty: 580
Dołączył(a): 08.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 03.04.2008 22:48

Wedle życzenia zapodaję fotki z Pisaka
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przed domem - Put Uvala Vrulje 100 (Apartamenty Djerek)
Obrazek

Widok z sypialni
Obrazek

Nasza ulubiona plaża
Obrazek

Obrazek

Obrazek

W to miejsce popłynęliśmy pontonem - Uvala Vrulje
Obrazek[/URL

Jedna z kolacji
[URL=www.fotosik.pl]Obrazek


Pisak o zachodzie słońca
Obrazek
Kasieńka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasieńka » 04.04.2008 08:13

Ewa, dzięki za śliczne fotki. Już mi się tam podoba. Nie mogę się doczekać sierpnia. Mam nadzieję, że z apartamentu Ora są równie piękne widoki... Pozdrawiam :D
Ewa Zuber
Cromaniak
Posty: 580
Dołączył(a): 08.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 04.04.2008 20:20

Cześć Kasiu!
Pisak jest niewątpliwie jedną z bardziej urokliwych miejscowości w Chorwacji.
Mogę coś na ten temat powiedzieć, ponieważ spędzałam tam swoje ósme, chorwackie wakacje. Chociaż do tej pory wyznawałam zasadę, że co roku w inne miejsce, to tam chciałabym kiedyś powrócić.
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 04.04.2008 20:40

a co uważasz na temat sąsiednich Mimic ? :)
Ewa Zuber
Cromaniak
Posty: 580
Dołączył(a): 08.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 05.04.2008 10:44

Nie zajrzałam do sąsiednich Mimic, ale myślę, że są w tym samym klimacie co Pisak ( małe, ciche , a delfiny płynęły właśnie w tamtą stronę ), w sam raz na spokojny wypoczynek. Jeśli zatęsknisz za tłumami masz w zasięgu ręki Omisz, Split, a w drugą stronę zatłoczona Makarska i inne.
Polecam wycieczki na wyspy Brac i Hvar. Na Hvar wybraliśmy się indywidualnie, natomiast na Brac wykupiliśmy wycieczkę w biurze podróży w Omiszu. Był to całodniowy fisch picknik. Głównym celem był Bol i jego Zlatni Rat. Myślę, że warto skonfrontować foldery z rzeczywistością i mieć na ten temat własne zdanie. Moje jest takie: zobaczyć - oczywiście tak!, ale wypoczywać - nigdy!
Kasieńka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasieńka » 06.04.2008 15:43

Będę w Pisaku z rodziną 8-20.08.08. Czy ktoś jedzie w tym terminie do apartamentu Ora? A może ktoś zna ten apartament i może podzielić sie opinią?
antyma
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 07.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) antyma » 14.04.2008 17:34

[quote="ciupag"]Witam
Byłem w Pisaku 2 lata temu. Mieścina malutka, dosłownie 2 knajpki i 2 sklepiki. Za to bardzo spokojnie i cicho. Ja miałem apartament nad samym morze do którego trzeba było zejść w dół po schodkach w skałkach. moim dzieciom sie podobało. ze skałek tych można było skakać do wody.
Plaże małe i kamieniste typowo chorwackie. Wiaderko i łopatka odpada. przy brzegu płytko ale dosyć szybko robiło się głęboko, po jakiś 15 metrach. Trzeba wziąść maskę bo woda czyściutka. Jak chcesz mogę ci przesłać pare zdjęć z plaży.
Pozdro :)[/quot



Witam,
mogę prosić o fotki,pozdrawiam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
antyma
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 07.02.2008
Re: Pisak

Nieprzeczytany postnapisał(a) antyma » 14.04.2008 19:41

Ewa Zuber napisał(a):Byłam w Pisaku w sierpniu 2007. Jeśli sobie życzysz to mogę podesłać na maila kilka fotek.


Witam, jeżeli możesz to prześlij kilka fotek z Pisaka.
Pozdrawiam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
antyma
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 07.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) antyma » 14.04.2008 19:48

Ewa Zuber napisał(a):Nie zajrzałam do sąsiednich Mimic, ale myślę, że są w tym samym klimacie co Pisak ( małe, ciche , a delfiny płynęły właśnie w tamtą stronę ), w sam raz na spokojny wypoczynek. Jeśli zatęsknisz za tłumami masz w zasięgu ręki Omisz, Split, a w drugą stronę zatłoczona Makarska i inne.
Polecam wycieczki na wyspy Brac i Hvar. Na Hvar wybraliśmy się indywidualnie, natomiast na Brac wykupiliśmy wycieczkę w biurze podróży w Omiszu. Był to całodniowy fisch picknik. Głównym celem był Bol i jego Zlatni Rat. Myślę, że warto skonfrontować foldery z rzeczywistością i mieć na ten temat własne zdanie. Moje jest takie: zobaczyć - oczywiście tak!, ale wypoczywać - nigdy!


Witam, ile kosztuje taki wypad na fisch picknik? I czy z Pisaka takie wycieczki są organizowane?
pozdrawiam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Kasieńka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasieńka » 16.04.2008 17:00

flowercia napisał(a):Dobar Dan :-)
Wczoraj poznym wieczorkiem tj 09.09.2005 wrócilismy z Mezem z Pisaka))). Wypoczeci, zadowoleni juz tesknimy za Pisakiem. To prawda Pisak to dziura ale ta miejscowosc bardzo nas urzekła... Bylismy juz tam 2 lata temu niestety ja bylam wtedy chora i nic mi sie tam nie podobalo zreszta musielismy wracac po 5 dniach, tym razem znow zaryzykowalismy i wrocilismy. Mieszkalismy na Put Vrulje 32 Apartamenty Ora - bardzo nam sie spodobaly, ale wiekszosc czasu spedzalismy oczywiscie na plazach ktorych w Pisaku jest kilka, a na koniec na dodatek odkryslismy 2 niesamowite plaze wykute w skalach za kosciolem... . Pogoda byla cudna morze tez, zrobilismy ok 400 zdjec))).
Dla mnie Pisak jest po prostu the best) cisza spokoj, nie za duzo turystow urocze plaze, minus (czyli pod gore + schodki) na poczatku mnie wkurzal a potem bardzo sie cieszylam ze nie przenosze tylko moich 4 literek ;-) z apartamentu na plaze (tak jak w zeszlym roku w Podacy) a moge troszku "sportu " zasiegnac, ktorego niestety
brak przy pracy przy komputerze)). Na koniec rowniez pojechalismy ok 500 metrow ze Pisak gdzie jest urocza zatoczka, zeszlismy na dol szlakiem (czerwonym! ) i tam odkrylismy rownie piekna plaze i sliczna knajpke z przystania. Jestesmy strasznie zadowoleni z pobytu. Pisak poznalismy dzieki Wojtkowi i Jego Rodzince (Miniu), ktory rowniez byl z Rodzina w Pisaku i z spedzilismy swietnie czas. DZIEKI!

Jesli chodzi o knajpki w liczbie 3 to zupelnie nam one wystarczyly, sklep 1 rowniez)). Generalnie dzis juz tylko ogladamy zdjecia i tesknimy tesknimy :-). Odwiedzilismy rowniez Hvar, Brac postaram sie gdzies umiescic najladniejsze zdjecia z Pisaka i nie tylko)

Pozdrawiam wszystkich jesli ktos ma jeszcze jakies pytania dot. np apartamentow to czekam :-) na pytania



Będę ogromnie wdzięczna za opinie na temat na temat Apartamentów Ora w Pisaku na Put Vrulje 32. :papa:
janusz4036
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 18.05.2008
Pisak -opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz4036 » 18.05.2008 12:50

czytałem prawie wszystkie posty na temat PISAKA w ubiegłym roku byłem wraz z rodziną w Starim Gradzie Paklenica i bardzo mi się podobało w tym roku żona wyszukała tą miejscowość troszkę się wystraszyłem niektórymi opiniami że to dziura i że jest brak knajpek bo mamy zamiar stołować się na miejscu mam nadzieje że nie będe musiał nigdzie jeździć za knajpkami.Sam nocleg mamy przy ulicy Put Vrulje 16 u pana Kuzmanić nie wiem czy to blisko do plaży czy daleko bardzo proszę osoby które tam były o bliższą informacje jakten numer znajduje się od plaży pozdrawiam :D
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 19.05.2008 08:50

16bliskocentrumczyliplażyteżjakjużmacierezerwacjętosięniezastanawiajza knajpamisięniedajeżdzićboskarpajestpisaktodziurarzeczywiscie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak - kto był i pamięta? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone