Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Parkingi- Rijeka

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AleksandraPwlk
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 27.05.2012
Parkingi- Rijeka

Nieprzeczytany postnapisał(a) AleksandraPwlk » 18.07.2014 20:32

Witam!
Chciałabym się zapytać, czy w Rijece jest szansa na znalezienie bezpłatnego parkingu?
Nie ma tak na prawdę znaczenia w którym miejscu miasta, ważne, zeby wjazd na niego nie był z autostrady :)
W miejscu gdzie się zatrzymujemy nie ma parkingu, więc stąd moje pytanie :)
Ewentualnie może być też coś taniego, do 4 euro za dzień postoju
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 18.07.2014 20:46

Na chorwackim forum wyczytałem, że tu jest
DNEVNI CENTAR ZA REHABILITACIJU SLAVA RAŠKAJ
Ulica Mire ban Radune 14
51000, Rijeka
Chorwacja
A tu masz parkingi z opłatami.
http://www.rijekapromet.hr/view.asp?idp=40&c=29
AleksandraPwlk
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 27.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AleksandraPwlk » 18.07.2014 21:12

<chcialam wrzucić link z gogle street viev, ale forum krzyczy, że nie mam dość stażu na linki :()
(adres wg map google 51000, Rijeka, Chorwacja – przybliżony adres D403)
A za tym sklepem "Billa" przypadkiem nie jest parking?
Jak to jest z parkowaniem pod sklepami w Chorwacji - mogą być jakieś nieprzyjemności?
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Bezpłatny parking - Rijeka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 18.07.2014 22:07

AleksandraPwlk napisał(a):Jak to jest z parkowaniem pod sklepami w Chorwacji - mogą być jakieś nieprzyjemności?


Mogą być!

Nie jest to regułą, ale na wielu sklepach (zwłaszcza supermarketach) jest napis informujący, że parking tylko dla klientów sklepu. Mało tego, kilka razy spotkałem parkingowych, którzy wyganiali z parkingu właścicieli aut, którzy po zaparkowaniu nie kierowali się w stronę wejścia do sklepu!

Ale parkowałem też pod małym marketem w Makarskiej, gdzie nie było żadnych napisów ani parkingowych.
dobry36
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.03.2017
Parking strzeżony w okolicy Rijeka

Nieprzeczytany postnapisał(a) dobry36 » 19.03.2017 17:48

Witam
poszykuję informacji na temat parkingu strzeżonego w okolicach Rijeki.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone