Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Parę fotek z Breli.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 07.04.2013 21:24

te kiero napisał(a):
w sierpniu trafiliśmy na środę i sobotę; w sobotę zdecydowanie większy tak do 13tej max; też tam zajrzę, jak będę przejeżdżać

No to może się spotkamy :wink:
Mojej żonie wpadły w oko metalowe dzbanki, które już widzi na półeczce nad stołem w kuchni :?
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 09.04.2013 16:44

piekara114 napisał(a):
dave.pl napisał(a):
piekara114 napisał(a):Też czekam, bo w tym roku właśnie Riwiera, a dokładnie Podgora. Pisz i wklejaj zdjęcia i pisz co warto zobaczyć.
papa

Witam serdecznie :D
Powiedz kiedy wybierasz się do Podgory :?: My planujemy zameldować się tam w sobotę 20-lipca i znowu dylemat w ciemno czy rezerwować :?
Pozdrawiam!


My od 13-24 lipca, zaliczka już poszła, "w ciemno" to nie dla nas, już próbowaliśmy :D Południowy kraniec Podgory
Może do zobaczenia, a teraz pisz!!!


Hejka Piekaro :P
Moja żonka postawiła na swoim i zmusiła mnie do rezerwacji kwatery on-line.
Piszesz, że południowy kraniec Podgory, my też mamy kwaterkę w tym rejonie (Caklie).
Więc raczej na pewno do zobaczenia :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.04.2013 19:42

dave.pl napisał(a):
piekara114 napisał(a):
piekara114 napisał(a):Też czekam, bo w tym roku właśnie Riwiera, a dokładnie Podgora. Pisz i wklejaj zdjęcia i pisz co warto zobaczyć.
papa


My od 13-24 lipca, zaliczka już poszła, "w ciemno" to nie dla nas, już próbowaliśmy :D Południowy kraniec Podgory
Może do zobaczenia, a teraz pisz!!!


Hejka Piekaro :P
Moja żonka postawiła na swoim i zmusiła mnie do rezerwacji kwatery on-line.
Piszesz, że południowy kraniec Podgory, my też mamy kwaterkę w tym rejonie (Caklie).
Więc raczej na pewno do zobaczenia :)


Cześć,

termin nasz już znasz, a będziemy stacjonować na ul. Vincenza (gdzieś nad kortami tenisowymi), a planowana jest plaża właśnie w kierunku Caklje.
A Wy od kiedy stacjonujecie w Podgorze?

Pozdrawiam :papa:
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 10.04.2013 17:21

piekara114 napisał(a):
Cześć,

termin nasz już znasz, a będziemy stacjonować na ul. Vincenza (gdzieś nad kortami tenisowymi), a planowana jest plaża właśnie w kierunku Caklje.
A Wy od kiedy stacjonujecie w Podgorze?

Pozdrawiam :papa:


Hej :P
Będziemy od 20-go lipca na ul.Braće Letica
Więc trzymajcie w lodówce zimnie Karlovaćko :twisted:
Pozdr!
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 10.04.2013 23:02

Dave dzięki za to że rozgrzewałeś mnie podczas tych zimowych wieczorów,to była nostalgiczna podróż po "moich" miejscach :wink: i niestety parę razy "smutek /żal" dopadł moją duszę.... :oczko_usmiech:
Będę oczekiwał na równie atrakcyjną relację z Podgory 8)
Hej.
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 12.04.2013 13:32

CROberto napisał(a):Dave dzięki za to że rozgrzewałeś mnie podczas tych zimowych wieczorów,to była nostalgiczna podróż po "moich" miejscach :wink: i niestety parę razy "smutek /żal" dopadł moją duszę.... :oczko_usmiech:
Będę oczekiwał na równie atrakcyjną relację z Podgory 8)
Hej.

No problemo, relacja na pewno będzie :P
Podgora + Bikovo - Sw Jure + być może Hvar śladami Dżina :smo:
Pozdrawiam i dzięki, że czytałeś :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.06.2013 10:52

dave.pl napisał(a):
greenrs napisał(a):Świetna relacja.

Nie jestem "znafcą", ale te zdjęcia mnie powaliły:

dave.pl napisał(a):Obrazek
Obrazek
Obrazek


Dzięki Jacku :P
Pierwsze foto długo było tłem pulpitu mojego komputera,
nosi tytuł: Taka jest Brela właśnie :)
Pozdrawiam serdecznie :P

Super , a Omiś extra , miałem okazję być tam aż trzy razy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.06.2013 11:05

dave.pl napisał(a):
CROberto napisał(a):Dave dzięki za to że rozgrzewałeś mnie podczas tych zimowych wieczorów,to była nostalgiczna podróż po "moich" miejscach :wink: i niestety parę razy "smutek /żal" dopadł moją duszę.... :oczko_usmiech:
Będę oczekiwał na równie atrakcyjną relację z Podgory 8)
Hej.

No problemo, relacja na pewno będzie :P
Podgora + Bikovo - Sw Jure + być może Hvar śladami Dżina :smo:
Pozdrawiam i dzięki, że czytałeś :papa:

Witam ! Mam pytanko ,dlaczego Podgora w ty roku , ja z żona nie mogłem się zdecydować gdzie
w tym roku pojedziemy w końcu padło na Tribunj, może do Podgory też bym zawinął
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 01.06.2013 16:18

SENIOR napisał(a):Witam ! Mam pytanko ,dlaczego Podgora w ty roku , ja z żona nie mogłem się zdecydować gdzie
w tym roku pojedziemy w końcu padło na Tribunj, może do Podgory też bym zawinął


Witaj SENIOR :)
Hym, dlaczego Podgora???
Lista powodów pewnie mogłaby być bardzo długa, ale wypiszę tylko te najważniejsze:
Nadal to jest Riviera Makarska :), blisko parku Bikovo, Bardzo blisko przeprawy promowej na wyspę Hvar (którą w tym roku koniecznie muszę zwiedzić :)),
udało nam sie zarezerwować kwaterę w cichej części Podgory - Caklie.
Głównym powodem wyboru Podgory były relacje CinnamonGirl: podgora-i-wyspa-hvar-w-pigulce-czerwiec-2010-t28467.html (pozdrawiam serdecznie autorkę :P )
A więc jak widzisz powodów jest co najmniej kilka, a czy Podgora to dobry wybór na wakacje?
No cóż, życie pokaże, a ja na pewno przedstawię relację na Cro.pl
Pozdrawiam cię serdecznie!
:papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.06.2013 08:37

dave.pl napisał(a):
SENIOR napisał(a):Witam ! Mam pytanko ,dlaczego Podgora w ty roku , ja z żona nie mogłem się zdecydować gdzie
w tym roku pojedziemy w końcu padło na Tribunj, może do Podgory też bym zawinął


Witaj SENIOR :)
Hym, dlaczego Podgora???
Lista powodów pewnie mogłaby być bardzo długa, ale wypiszę tylko te najważniejsze:
Nadal to jest Riviera Makarska :), blisko parku Bikovo, Bardzo blisko przeprawy promowej na wyspę Hvar (którą w tym roku koniecznie muszę zwiedzić :)),
udało nam sie zarezerwować kwaterę w cichej części Podgory - Caklie.
Głównym powodem wyboru Podgory były relacje CinnamonGirl: podgora-i-wyspa-hvar-w-pigulce-czerwiec-2010-t28467.html (pozdrawiam serdecznie autorkę :P )
A więc jak widzisz powodów jest co najmniej kilka, a czy Podgora to dobry wybór na wakacje?
No cóż, życie pokaże, a ja na pewno przedstawię relację na Cro.pl
Pozdrawiam cię serdecznie!
:papa:

Cześć ! Dzięki za inf., na pewno twoją relację przeczytamy z ciekawością z żoną i myślę ,że za rok bez zastanowienia wybierzemy się w te okolice,rav
gigant87
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gigant87 » 02.06.2013 09:05

Witam "ziomka" z Praszki. :)

Świetna relacja, miło było ją przeczytać.
W tym roku jadę do Vodic (już za 3 tygodnie), ale w przyszłym roku zdecydowanie ponownie Brela (byłem 2 lata temu na Turystyce). Twoja relacja zachęca, by tam wrócić :)
Ostatnio edytowano 21.06.2017 16:12 przez gigant87, łącznie edytowano 2 razy
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 03.06.2013 00:12

gigant87 napisał(a):Witam "ziomka" z Praszki. :)

Świetna relacja, miło było ją przeczytać.
W tym roku jadę do Vodic (już za 3 tygodnie), ale w przyszłym roku zdecydowanie ponownie Brela (byłem 2 lata temu). Twoja relacja zachęca, by tam wrócić :)

Witaj ziomku :P
Dziękuję, że ci się podobało i życzę ci udanego urlopu.
Ja jeszcze 47DDW :mrgreen:
Pozdrawiam serdecznie :papa:
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 03.06.2013 12:51

Fajne miejsca, ciekawy tekst w lipcu czekam na kolejną relację :D

:papa:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 03.06.2013 15:20

Jakoś mnie wcześniej ominęła przyjemność skosztowania tej relacji, no ale lepiej późno niż wcale :D Warto było przeczytać od początku do końca jednym tchem. Piękne zdjęcia. Mam nadzieję, że i tegoroczne wakacje będą zakończone relacją :D
kiniaa
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 14.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiniaa » 03.06.2013 17:50

hej Dave swietna relacja i fotki rowniez :)
Tez mieszkam w UK i wybieramy sie w okolice Breli w sierpniu ale postanowilam ze jedziemy od razu z Anglii, zaczepimy po drodze o poludnie Francji, Wenecje we Wloszech a pozniej Makarska Riviera :))
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Parę fotek z Breli. - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone