Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Parę fotek z Breli.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 20.06.2013 17:51

Dracro napisał(a):
dave.pl napisał(a):Obrazek


Witam
Dzięki za Twoją fotorelację. Bardzo mnie nakręciła :)
W tym roku ja jadę bo Breli i zainteresowało mnie miejsce gdzie strzeliłeś tę fotkę... Chodzi mi o piaszczystą plażę. Myślałem, że znajdę tam jedynie żwir. Możesz powiedzieć gdzie to było?

Witaj Dracro :)
Nie nastawiaj się na piaszczyste plaże w Breli, bo ta którą widzisz na fotce to jest dosłownie parę metrów kwadratowych w połowie drogi pomiędzy hotelem Soline a plażą Punta Rata.
Miejsce urokliwe do focenia lecz nie koniecznie na plażing - strome zejście i bardzo wąsko.
Pozdrawiam serdecznie :papa:
Dracro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dracro » 20.06.2013 23:30

Heh...
No nie nastawiałem się... Do czasu jak nie zobaczyłem tego zdjęcia :)

Pozdrav
Dracro
doris_ka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) doris_ka » 22.06.2013 01:21

Je też jestem ciekawa gdzie zrobione jest to zdjęcie - będę w Breli za 20 dni i chętnie zobaczyłabym też to miejsce :-)

Ps. o właśnie doczytałam że jest odpowiedź - dziękuję :-)
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 26.06.2013 22:24

doris_ka napisał(a):Je też jestem ciekawa gdzie zrobione jest to zdjęcie - będę w Breli za 20 dni i chętnie zobaczyłabym też to miejsce :-)

Ps. o właśnie doczytałam że jest odpowiedź - dziękuję :-)

Witaj Doris :P
Sorki, że tak późno piszę, ale dawno tu nie zaglądałem.
Cieszę się, że znalazłaś odpowiedz, dodam tylko iż czasem morze zakrywa ten malutki skrawek piasku więc może być problem znaleźć dokładnie to miejsce :wink:
Pozdrawiam serdecznie :papa:
Bloszek
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bloszek » 13.07.2013 18:55

Ja mam pytanie z innej beczki, a mianowicie jak daleko jest z centrum Breli do części Śćit plażą?
Dave relacja supe,r a zdjęcia mniamniuśne.
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 13.07.2013 20:24

wow już się nie mogę doczekać- ta relacja zaostrzyła mój apetyt na wyjazd :D A ty jeszcze całe 10 dni do wyjazdu :papa:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 13.07.2013 21:01

Bloszek napisał(a):Ja mam pytanie z innej beczki, a mianowicie jak daleko jest z centrum Breli do części Śćit plażą?
Dave relacja supe,r a zdjęcia mniamniuśne.


coś koło 1,2km, powolnym spacerkiem z foceniem 20-30min
Hollywood
Croentuzjasta
Posty: 161
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hollywood » 13.07.2013 22:03

Witaj dave, której wersji photoshopa używasz do poprawiania zdjęć?
Ps. Zabieranie szklanych butelek np z piwem na plażę, Chorwaci uważają za głupotę z wiadomych względów i ciężko się z nimi nie zgodzić.
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 16.07.2013 23:53

Hollywood napisał(a):Witaj dave, której wersji photoshopa używasz do poprawiania zdjęć?
Ps. Zabieranie szklanych butelek np z piwem na plażę, Chorwaci uważają za głupotę z wiadomych względów i ciężko się z nimi nie zgodzić.

Witam!
Do edycji zdjęć używam CS5, a co do drugiej części Twojej wypowiedzi, to powiem tak: jak kto woli, oczywiście możesz nie pić piwa będąc na plaży, lub pić tylko w restauracji twoja broszka, ja lubię zimne piwko na plaży, a takie przez cały dzień tylko w Konzumie w lodówkach stało, więc raz po raz udawałem się po butelczynę ;) i nikogo to nie raziło.
Więcej dystansu zalecam :)
Hollywood
Croentuzjasta
Posty: 161
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hollywood » 16.07.2013 23:56

dave.pl napisał(a):
Hollywood napisał(a):Witaj dave, której wersji photoshopa używasz do poprawiania zdjęć?
Ps. Zabieranie szklanych butelek np z piwem na plażę, Chorwaci uważają za głupotę z wiadomych względów i ciężko się z nimi nie zgodzić.

Witam!
Do edycji zdjęć używam CS5, a co do drugiej części Twojej wypowiedzi, to powiem tak: jak kto woli, oczywiście możesz nie pić piwa będąc na plaży, lub pić tylko w restauracji twoja broszka, ja lubię zimne piwko na plaży, a takie przez cały dzień tylko w Konzumie w lodówkach stało, więc raz po raz udawałem się po butelczynę ;) i nikogo to nie raziło.
Więcej dystansu zalecam :)

Miałem na myśli skutki stłuczenia butelki na plaży.Pija sie z puszek.
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 17.07.2013 08:34

Hollywood napisał(a):
dave.pl napisał(a):
Hollywood napisał(a):Witaj dave, której wersji photoshopa używasz do poprawiania zdjęć?
Ps. Zabieranie szklanych butelek np z piwem na plażę, Chorwaci uważają za głupotę z wiadomych względów i ciężko się z nimi nie zgodzić.

Witam!
Do edycji zdjęć używam CS5, a co do drugiej części Twojej wypowiedzi, to powiem tak: jak kto woli, oczywiście możesz nie pić piwa będąc na plaży, lub pić tylko w restauracji twoja broszka, ja lubię zimne piwko na plaży, a takie przez cały dzień tylko w Konzumie w lodówkach stało, więc raz po raz udawałem się po butelczynę ;) i nikogo to nie raziło.
Więcej dystansu zalecam :)

Miałem na myśli skutki stłuczenia butelki na plaży.Pija sie z puszek.

Pod warunkiem, że lubisz piwo z puszki. :wink:
Pozdrawiam :papa:
002 DDW 8)
Halina M
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Halina M » 18.07.2013 17:53

Bardzo podobała mi się Twoja relacja, fajnie się ją czytało :D Pozdrawiam :papa:
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 19.07.2013 08:36

Halina M napisał(a):Bardzo podobała mi się Twoja relacja, fajnie się ją czytało :D Pozdrawiam :papa:

Dziękuję bardzo za miłe słowa :P
Dziś kolejny wyjazd do Cro więc emocje są w zenicie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:papa: :papa: :papa: 8) 8) 8)
Halina M
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Halina M » 19.07.2013 11:05

No to czekamy na następną relacje :P My ruszamy z początkiem sierpnia w ciemno i ciągnie mnie coś do Breli właśnie :roll: . Chorwacja uzależnia, co roku mówię że to ostatni raz w następnym roku coś innego nie Cro. Zbliżają się wakacje a ja mam znowu przed oczami zachody nad Jadranem. Dobrze że nie tylko mnie zaatakowało to, ale całą rodzinkę. Decyzja podjęta piąty raz z rzędu Chorwacja :hut:
adamr20
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamr20 » 24.03.2017 20:56

Poznikały twoje zdjęcia a tak lubiłem twoją relację czytać :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Parę fotek z Breli. - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone