Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Parę fotek z Breli.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aga_stella
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 03.06.2013 20:21

Przeczytałam jednym cięgiem, bo fajnie się czytało i przyjemnie oglądało. W ubiegłym roku chcieliśmy zatrzymać się w Breli. Nawet do niej wjechaliśmy, ale postawienie samochodu (wrzesień) graniczyło z cudem i trochę nie pasowało nam latanie po schodach. Przeraziły nas też duże ilości ludzi i wylądowaliśmy w Tucepi, a potem w Orebiciu.
Hvar chcesz zobaczyć w jeden dzień? :?: Dobrze radzę zaplanuj sobie (jeśli oczywiście możesz) kilka dni. Będziesz miał wielki niedosyt (jak ja po 4 dniach).
dave.pl
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 03.06.2013 20:27

ARTUR_KOLNICA napisał(a):Fajne miejsca, ciekawy tekst w lipcu czekam na kolejną relację :D

:papa:

Dziękuję Arturze za to że jesteś i wytrzymałeś do końca :P
Pozdrawiam serdecznie :papa:

Aldonka napisał(a):Jakoś mnie wcześniej ominęła przyjemność skosztowania tej relacji, no ale lepiej późno niż wcale :D Warto było przeczytać od początku do końca jednym tchem. Piękne zdjęcia. Mam nadzieję, że i tegoroczne wakacje będą zakończone relacją :D

Hej Aldonka :P
Miło mi, że zajrzałaś i poświęciłaś swój czas na czytanie moich wspomnień - jak mówisz "lepiej późno niż wcale",
a relacja będzie na 100%, teraz czynię przygotowania do wyjazdu naszej 9-osobowej ekipy, pierwszy raz decyduję się jechać na wakacje wynajętym 9-cio osobowym busem.
Emocje rosną, bo to już tuż tuż :P :oczko_usmiech:
Busik już zaklepany, zestawy do snurkowania zamówione, dziewczyny pokupowały już stroje kąpielowe, navi zaktualizowane zostało jeszcze parę szczegółów do dopięcia tak więc u nas gorączka przedwyjazdowa w pełni :P
:smo: :smo: :smo:

kiniaa napisał(a):hej Dave swietna relacja i fotki rowniez :)
Tez mieszkam w UK i wybieramy sie w okolice Breli w sierpniu ale postanowilam ze jedziemy od razu z Anglii, zaczepimy po drodze o poludnie Francji, Wenecje we Wloszech a pozniej Makarska Riviera :))

Hejka Kiniaa :P
Już ci zazdroszczę (ale tak pozytywnie :P ), tych wszystkich wspaniałych miejsc jakie napotkacie po drodze.
Południe Francji jest jednym z moich jeszcze niezrealizowanych kierunków wakacyjnych, a Ty dokładasz do tego Wenecję (fiu fiu :smo: ), abyście po wszystkich achach i ochach mieli ochotę jechać dalej do Cro... :wink:
Jestem pewien, że to będą bardzo udane wakacje, a po powrocie opisz proszę w tym dziale swoje wrażenia i zdradź tajemnicę gdzie według ciebie było najładniej :wink:
Będę czekał na Twoja relację 8O
Pozdrawiam :P
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 05.06.2013 23:04

Dziękuję za fajną relację i życzę udanego wyjazdu w tym roku . Jestem przekonany , że uda Wam się odwiedzić Hvar tak jak zaplanowałeś i będziecie się dobrze bawić :mrgreen: :papa:

Pozdrawiam
Piotr
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 06.06.2013 10:14

Dave, masz jakiś namiar na kwaterę na Hvarze?
Możesz podesłać linka?

8)
henius34
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 06.06.2013 11:32

wiila Ypsylon w Świętej Niedzieli :wink:
dave.pl
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 07.06.2013 09:04

piotrf napisał(a):Dziękuję za fajną relację i życzę udanego wyjazdu w tym roku . Jestem przekonany , że uda Wam się odwiedzić Hvar tak jak zaplanowałeś i będziecie się dobrze bawić :mrgreen: :papa:

Pozdrawiam
Piotr

Piotr, dzięki za czytanie, a Hvar na 100% i obiecuję, że opiszę 8)
Pozdrawiam :papa:

ARTUR_KOLNICA napisał(a):Dave, masz jakiś namiar na kwaterę na Hvarze?
Możesz podesłać linka?

8)

Witaj Arturze :oczko_usmiech:
Nie planuję noclegów na Hvarze, więc nic nie organizowałem :roll:
Ale dla ciebie rozejrzę się bacznie wokoło :mrgreen:
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 07.06.2013 10:22

dave.pl napisał(a):
piekara114 napisał(a):
Cześć,

termin nasz już znasz, a będziemy stacjonować na ul. Vincenza (gdzieś nad kortami tenisowymi), a planowana jest plaża właśnie w kierunku Caklje.
A Wy od kiedy stacjonujecie w Podgorze?

Pozdrawiam :papa:

Hej :P
Będziemy od 20-go lipca na ul.Braće Letica
Więc trzymajcie w lodówce zimnie Karlovaćko :twisted:
Pozdr!

Sorki za wcześniejsze pytanie nie zauważyłem, że stacjonujesz gdzie indziej :oops:

:papa:
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 07.06.2013 10:32

henius34 napisał(a):wiila Ypsylon w Świętej Niedzieli :wink:

Sprawdzona miejscówka?
jendrek1977
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) jendrek1977 » 08.06.2013 01:03

dzięki Dave za tę wspaniałą relację, wspomnienia wracają... jakbym tam był z powrotem.
Byłem w Breli w 2011 a wcześniej w Makarskiej (2008) i chciałbym koniecznie znowu w tym roku zagościć w CRO.
Siedzę teraz odpijam piwko i myślę co tu zrobić żeby zebrać ekipę. Niestety proza życia swoje załatwiła i wszyscy przyjaciele jakoś się porozchodzili w tym życiu. No nic, trzeba będzie we dwójkę ze Skarbem uderzać, choć nie ukrywam, że serce woła "zabierz tam wszystkich, których znasz i na pewno nikt nie będzie żałował".

Był taki post o różnicach cen w knajpach. Tutaj się z tym zgadzam. Brela = Makarska + średnio 20%.
Sprawdzałem tego samego dnia żeby nie było. Coś jak u nas Jurata vs Jastarnia ( i nawet odległość podobna):).
Serdecznie pozdrawiam i być może do zobaczenia w tym pięknym zakątku Europy.
kiniaa
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiniaa » 12.06.2013 10:07

kiniaa napisał(a):hej Dave swietna relacja i fotki rowniez :)
Tez mieszkam w UK i wybieramy sie w okolice Breli w sierpniu ale postanowilam ze jedziemy od razu z Anglii, zaczepimy po drodze o poludnie Francji, Wenecje we Wloszech a pozniej Makarska Riviera :))

Hejka Kiniaa :P
Już ci zazdroszczę (ale tak pozytywnie :P ), tych wszystkich wspaniałych miejsc jakie napotkacie po drodze.
Południe Francji jest jednym z moich jeszcze niezrealizowanych kierunków wakacyjnych, a Ty dokładasz do tego Wenecję (fiu fiu :smo: ), abyście po wszystkich achach i ochach mieli ochotę jechać dalej do Cro... :wink:
Jestem pewien, że to będą bardzo udane wakacje, a po powrocie opisz proszę w tym dziale swoje wrażenia i zdradź tajemnicę gdzie według ciebie było najładniej :wink:
Będę czekał na Twoja relację 8O
Pozdrawiam :P[/quote]

Dzieki Dave, postaram sie napisac relacje :) Ze zdjec ktore znalazlam w "googlach" ladniej wyglada Chorwacja ale zobaczymy ;)
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 13.06.2013 14:29

Jak widzę o Breli i Dalmacji można bez końca i chociaż wszystko się powtarza to czyta się i ogląda z niesamowitą przyjemnością.
Twoja relacja jest świetna, czułem jakbym był w Breli ... znów
Pauletta
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pauletta » 17.06.2013 08:17

Piękna Brela, chcemy urlopu!!!!! :( :)
dave.pl
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 17.06.2013 16:35

kaeres napisał(a):Jak widzę o Breli i Dalmacji można bez końca i chociaż wszystko się powtarza to czyta się i ogląda z niesamowitą przyjemnością.
Twoja relacja jest świetna, czułem jakbym był w Breli ... znów

Kaeres dzięki, tez tak mam, czytam w nieskończoność o tych samych miejscach i nigdy nie mam dosyć.
Fotki mimo, iż większość widziałem po 100 razy i tak zachwycają, tak już mam :P :P :P
Pauletta napisał(a):Piękna Brela, chcemy urlopu!!!!! :( :)

Piękna, a jak :P
33 dni do urlopu w Cro i też chceeeeeeeeeeemy już bardzoooooooo :!: :!: :!:
Pozdrawiam serdecznie :papa:
lidziasc
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) lidziasc » 17.06.2013 17:33

Dave wspaniałą relacja.Miejsca piękne,zdjęcia rewelacyjne i sliczna z Was rodzina!
W tym roku wybieram się po raz pierwszy na Chorwację i niewiem czy nie będzie to właśnie Brela
Dracro
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dracro » 19.06.2013 21:47

dave.pl napisał(a):Obrazek

Witam
Dzięki za Twoją fotorelację. Bardzo mnie nakręciła :)
W tym roku ja jadę bo Breli i zainteresowało mnie miejsce gdzie strzeliłeś tę fotkę... Chodzi mi o piaszczystą plażę. Myślałem, że znajdę tam jedynie żwir. Możesz powiedzieć gdzie to było?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Parę fotek z Breli. - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019