Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Parę fotek z Breli.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 03.04.2013 23:35

Witam was wszystkich po świątecznym obżarstwie :wink:
Dzisiejszy odcinek to wieczorne spacery po Breli, a w zasadzie spacer promenadą od przystani w Soline do "kamienia" w Podarce.
Te wieczorne spacerki zawsze były dla mnie miłym zwieńczeniem dnia, po dziś dzień czuję zapach tego miejsca, smak lodów, słyszę szum wody wdzierającej się między drobne kamyczki, gwar mijanych restauracji, widzę uśmiechnięte twarze turystów spacerujących promenadą, a Jadran wprost poraża błękitem swojej tafli...
Obrazek

Wybierając się na nasz ostatni spacer (niestety wszystko co dobre szybko się kończy :cry: )
Staraliśmy się zobaczyć wszystko jeszcze raz, zapamiętać dokładnie aby starczyło nam na cały rok... :(
Port Soline:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeśli to ma być nasz ostatni wieczorny spacer to nie może zabraknąć fotek zachodzącego słońca, bo to wtedy Brela jest najpiękniejsza i pokazuje cały swój klimat 8)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nawet Kamień w całej swojej okazałości smutny jest jakoś, jakby wyczuwał pożegnanie,
więc krzewem na nim wyrosłym macha nam na pożegnanie...

Obrazek
Obrazek

Wieczorna sesja na pożegnanie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Po zachodzie słońca alejki na promenadzie są o wiele luźniejsze, a czasem wręcz bezludne:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

A lodożercy właśnie teraz przejawiają największą aktywność, dosłownie każde stoisko z lodami musiało być ich,
pewnie tak jak my chłonęliśmy widoki na zapas, taki i oni musieli się najeść tak żeby starczyło do przyszłego roku :P :

Obrazek

W ostatni dzień się zorientowaliśmy, że nie kupiliśmy jeszcze pamiątek z Breli, więc wizyta w napotkanej budce z pamiątkami była obowiązkowa i znowu to przebieranie i wybieranie, kłótnie jaki magnez na lodówkę kupić babci :P
Ale po kilku sprzeczkach udało doprowadzić do kompromisu i zakupy zostały dokonane.
Stragan z pamiątkami:

Obrazek
Obrazek

I tak zleciał nam ostatni wieczór w Cro.
Jeszcze tylko pakowanie, a wieczorem tradycyjnie browarek na tarasie, podsumowanie całego pobytu.
I w tym momencie się zorientowaliśmy, iż nie odwiedziliśmy tak zwanej Starej Breli :(
No cóż zostawimy sobie tę atrakcję na następny raz... W tym roku celujemy w Podgorę, ale jak wiadomo życie przewrotnym jest i kto wie może jeszcze zmienimy zdanie :twisted:
Dla wszystkich nie zdecydowanych co do wyjazdu do Breli, powiem jedno:
Tam jest pięknie, kto był ten wie... 8)

Ostatnie piwko w cro:
Obrazek

CDN. :papa:
Ostatnio edytowano 30.04.2013 23:11 przez dave.pl, łącznie edytowano 1 raz
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 04.04.2013 00:52

Świetna relacja.

Nie jestem "znafcą", ale te zdjęcia mnie powaliły:

dave.pl napisał(a):Obrazek
Obrazek
Obrazek
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 04.04.2013 09:26

greenrs napisał(a):Świetna relacja.

Nie jestem "znafcą", ale te zdjęcia mnie powaliły:

dave.pl napisał(a):Obrazek
Obrazek
Obrazek


Dzięki Jacku :P
Pierwsze foto długo było tłem pulpitu mojego komputera,
nosi tytuł: Taka jest Brela właśnie :)
Pozdrawiam serdecznie :P
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 04.04.2013 09:38

Cudna relacja :) w sam raz do oderwania się od śnieżnej rzeczywistości... Dzięki za ciepło płynące z Twojej opowieści
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 04.04.2013 09:46

AnaSz napisał(a):Cudna relacja :) w sam raz do oderwania się od śnieżnej rzeczywistości... Dzięki za ciepło płynące z Twojej opowieści

Ależ proszę bardzo :P
Pozdrawiam!
agus78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 179
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus78 » 04.04.2013 09:59

Szkoda, że to już koniec :cry: Na szczęście już kwiecień :D Ciekawa jestem, czy też wpadliście już w sidła Cro i co roku będziecie planować tam wakacje :lol:
Zdjęcia faktycznie powalają - widać że lubisz fotografować i potrafisz uchwycić to "coś" i oddać klimat tych miejsc.....
Echhhh.....Pozdrawiam z Praszki :papa:
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 04.04.2013 10:34

Świetna relacja, świetne zdjęcia. Miło powspominać cudną Brelę - my byliśmy w Stomaricy, a najczęściej plażowaliśmy na tzw. plaży z okienkiem - polecam, jednak bardziej zauroczyło nas malutkie Zivogosce i za 84 dni jedziemy tam drugi rok z rzędu - oczywiście do Breli obowiązkowo zawitamy w odwiedziny. Pozdrawiam.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.04.2013 13:54

Kurcze dlaczego jest Was tak dużo na tym forum z tak cudnymi zdjęciami i relacjami?
Od kilku dni nie mogę się oderwać.
To chyba dlatego, że ta Chorwacja taka piękna.
Aż mam wyrzuty sumienia, że ostatnio tyle czasu przed kompem spędzam. Jak tylko synek pójdzie spać (ma roczek 18 kwietnia, więc śpi 2 razy dziennie), ja włączam kompa i czytam... i oglądam... i czytam... i oglądam. W między czasie coś ugotuję, ogarnę chatkę i znów do kompa. Masakra

Pozdrawiam
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 04.04.2013 15:49

agata26061 napisał(a):Kurcze dlaczego jest Was tak dużo na tym forum z tak cudnymi zdjęciami i relacjami?
Od kilku dni nie mogę się oderwać.
To chyba dlatego, że ta Chorwacja taka piękna.
Aż mam wyrzuty sumienia, że ostatnio tyle czasu przed kompem spędzam. Jak tylko synek pójdzie spać (ma roczek 18 kwietnia, więc śpi 2 razy dziennie), ja włączam kompa i czytam... i oglądam... i czytam... i oglądam. W między czasie coś ugotuję, ogarnę chatkę i znów do kompa. Masakra

Pozdrawiam




Wielu to przeżyło, a wielu jeszcze przeżyje. . . :mrgreen:
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 04.04.2013 17:05

dave


świetne zdjęcia - Brela to nasz pierwszy wyjazd do CRO więc dzięki tak świetnie zrobionym zdjęciom wspomnienia wracają ze zdwojoną siłą :)

Pozdrawiam
marko350
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2299
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko350 » 04.04.2013 18:44

Szkoda, że to już koniec.....relacja i zdjęcia świetne :papa: :papa: :papa:
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 04.04.2013 18:56

agata26061 napisał(a):Kurcze dlaczego jest Was tak dużo na tym forum z tak cudnymi zdjęciami i relacjami?
Od kilku dni nie mogę się oderwać.
To chyba dlatego, że ta Chorwacja taka piękna.


Masz absolutną rację, Chorwacja uzależnia nas swym pięknem.
Ale niestety urlopy są zawsze za krótkie, więc w oczekiwaniu do następnego roku, każdy z nas słodzi sobie oczekiwanie na urlop wizytami na tym forum.
Jest wiele relacji, które cieszą, informują oraz pomagają nam wybrać idealne miejsce na wakacje.
Na ten sezon proponuję zmienić wzór forumowej naklejki na:
Obrazek

To tylko propozycja, autora oryginału przepraszam :P
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 04.04.2013 19:18

...sorry dave.pl na tym zdjęciu ,
to w prawo do skałki :?:
jakieś m :?:

20120611183914(6).jpg
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 04.04.2013 19:42

mervik napisał(a):...sorry dave.pl na tym zdjęciu ,
to w prawo do skałki :?:
jakieś m :?:

20120611183914(6).jpg


Ale mi klina zadałeś, charakterystyka terenu wskazuje że to dzielnica Podarce, jeśli tak to w prawo, ale ręki sobie uciąć nie dam, za wąski kadr :?
Na pewno ktoś rozpozna to miejsce, proszę o pomoc :roll:
Nasze spacery kończyły się na wysokości "kamienia" dalej w stronę Podarce się nie zapuszczaliśmy :(
Pozdrav 8)

P.S: A dlaczego pytasz :?:
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 04.04.2013 19:57

Nie jest to w Soline przy Restoran Arka?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Parę fotek z Breli. - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone