Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Palenie w Cro

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 08.09.2016 17:01

bluesman napisał(a):
Vjetar napisał(a):
bluesman napisał(a):Ostatnio stosuje się słoną wodę do dezynfekcji basenów.
Smród u brudasów wynika z niedomycia się i rozwoju bakterii gnilnych powodujących właśnie nieprzejemny zapach. Może być też u ludzi nieprzyjemny zapach związany z chorobą ale to coś innego.


Bardzo ciekawe.
Mnie uczyli czegoś innego ale widać dawno to było i technika poszła do przodu. :lol:

Co do reszty, nie wiem co to ma wspólnego z paleniem :?:


Czy to było do Ciebie ?


bluesman napisał(a):A swoją drogą poszczególne topiki są prywatną własnością ?? nie można wchodzić ??? nie wiedziałem......


:papa:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 08.09.2016 17:31

anakin napisał(a):Natomiast w nowej Ustawie e-papieros ma być traktowany jako papieros, a więc będzie można gości kroić w postępowaniu mandatowym jakby palili normalnego papierosa.

Właśnie na tefałenie trąbili , że koniec z jaraniem tego e-coś tam w miejscach publicznych , mowa o PL i traktowane będzie to jak tradycyjne jaranie szlugersów.

W sumie to Grzegorz po twoim poście zainteresowałem się tym tematem "e" i specjalnie wyostrzyłem węch na ludzi z tym "e" i muszę stwierdzić , że to nie śmierdzi jak pet. :roll:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 08.09.2016 19:12

dla mnie śmierdzi!
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 08.09.2016 19:14

anakin napisał(a):
amatus1 napisał(a):no gorzej jak wchodzisz do wody, w której wcześniej palacze palili fajki...obrzydlistwo, lezą sobie w wodzie pala fajeczki a wszystko leci do wody...bleee, niestety w tym roku częsty widok w cro:(

Receptą na to jest apartman bez basenu.

ja nie pisze o basenie tylko o plaży!w tym roku to była zmora:(Leżący w Jardanie ludzie z fajkami...ohyda!
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9102
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 08.09.2016 19:27

amatus1 napisał(a):
anakin napisał(a):
amatus1 napisał(a):no gorzej jak wchodzisz do wody, w której wcześniej palacze palili fajki...obrzydlistwo, lezą sobie w wodzie pala fajeczki a wszystko leci do wody...bleee, niestety w tym roku częsty widok w cro:(

Receptą na to jest apartman bez basenu.

ja nie pisze o basenie tylko o plaży!w tym roku to była zmora:(Leżący w Jardanie ludzie z fajkami...ohyda!

Już nie przesadzaj, jeszcze chwila, i napiszesz, że i pod prysznicem palili :mrgreen: 8O
Czego,jak czego, ale ludzi kąpiących się w morzu z papierosem nie widziałam.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 08.09.2016 20:16

A my patrzyliśmy i byli to głównie mieszkancy Bałkanów na moje oko... najczesciej młodzi ludzie, niestety nawet zdarzały się młode dziewczyny. Widok odrażający jak leżą na klacie, nogami w Jardanie i popalaja swoje cuchnące cuda...rok temu też z tym się nie spotkałem ale akurat na plaży byli głównie turyści a w tym roku głównie w weekendy zjeżdżali się swojakiem i ból. Dobrze że od poniedziałku było pusto i bez dymu:)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 08.09.2016 21:11

maniust napisał(a):W sumie to Grzegorz po twoim poście zainteresowałem się tym tematem "e" i specjalnie wyostrzyłem węch na ludzi z tym "e" i muszę stwierdzić , że to nie śmierdzi jak pet. :roll:

Pewnie, że nie...
Komuś jednak zależało, żeby to traktować na równi z fajkami.....
amatus1 napisał(a):dla mnie śmierdzi!

Nie wiem z czego jaśnie pan ma zmysł powonienia zrobiony, ale z całą pewnością jest nietuzinkowy. :roll:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 08.09.2016 23:17

Nie jestem jaśnie...mój kolega w gabinecie palił i czułem to guwno po drugie nie chce tego wdychać bez względu co on wydycha. Teraz na każdej przerwie cmi to guwno na powietrzu chodź zauważyłem że ponownie przerzucił się na tradycyjne fajki a te niestety zawsze czuć od niego...
artwro
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 17.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) artwro » 08.09.2016 23:37

Nie palę od 5 lat, wcześniej jarałem ponad 20, rzuciłem z dnia na dzień. Wcale się tym nie chwalę, po prostu udało mi się... A wg mnie na to wpływ ma genetyka...Ale palenie e-papierosów zamiast zwykłych, dla mnie nie jest rozwiązaniem. OK, mniej śmierdzą, w zasadzie w ogóle, ale nie wiem co jest w środku...
Jak jeszcze paliłem i byłem w Cro, to nigdy nie wyrzucałem petów do Jadrana, ani nie kiepowałem na plaży. Dlaczego? Bo nie... Nie sra...m pod siebie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.09.2016 00:01

amatus1 napisał(a):(Leżący w Jardanie ludzie z fajkami...ohyda!

W Jardanie :oczko_usmiech: niech sobie leżą i palą ...
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.09.2016 09:14

amatus1 napisał(a):Nie jestem jaśnie...mój kolega w gabinecie palił i czułem to guwno po drugie nie chce tego wdychać bez względu co on wydycha. Teraz na każdej przerwie cmi to guwno na powietrzu chodź zauważyłem że ponownie przerzucił się na tradycyjne fajki a te niestety zawsze czuć od niego...

Zlituj się człowieku.... :roll:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 09.09.2016 10:02

Vjetar napisał(a):
bluesman napisał(a):A swoją drogą poszczególne topiki są prywatną własnością ?? nie można wchodzić ??? nie wiedziałem......


:papa:


TOUCHE jak mawiają francuzi :mrgreen: :papa:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 09.09.2016 10:39

Anakin ja dziele ,,kantorek,, dla nauczycieli w-f z małżeństwem, które od ponad 30 lat pali...od 7 lat wywalczylem, że nie mogą palić w pomieszczeniu...chodzili co przerwa za sale gimnastyczna hi dając przykład innym:(. 3 lata temu pojawili się z elektroniką, że niby nie czuć itd, czułem nadal i kolega również chodź nie tak, czasami dziwny zapach owocowy czasami nikotyny...po kilku miesiącach odpuścili i wrócili do normalnych bo mieli nas dosyć. Moje dresy będące w szafie nie wspominając wieszaków gdzie mam ręcznik zawsze waliły nikotyna! Ściany też są tak przesiąknięte że konserwator śmiał się że tynki najlepiej rozbić. Tobie to pachnie mi śmierdzi...kiedy pokazałem badania m.in dr Babiaka odpuścili palenia w pomieszczeniu i wrócili jak pisalem do normalnych na zewnątrz. Dalej śmierdzi bo tak są przesiąknięte ich ubrania, skóra że Masakra...nie życzę nikomu przebywania z palaczem na kilku metrach.
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 09.09.2016 11:20

A jak ktoś ma astmę? Ile to razy musiałem wywalczać i wyrzucać wręcz chorwackich i BiH-owych palaczy z plaży. A w knajpach siadałem dopiero jak było wolny stolik od trony wiatru. Czasami nie siadałem...
Venom555
Cromaniak
Posty: 524
Dołączył(a): 02.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Venom555 » 09.09.2016 11:25

anakin napisał(a):Komuś jednak zależało, żeby to traktować na równi z fajkami.....


Komuś ?

Z całym szacunkiem dla Ciebie ale chyba sobie kpisz w tym momencie...
Czy to jest normalne aby chmure dymu/pary wydychać po sztachu w środkach komunikacji miejskiej; w metrze czy ogólnie w POI !?

Ludzie sami na siebie ukręcili stryczek bo jarali TO gdzie sie da nie zwracając uwagi na nic i na nikogo. Wprowadzanie zakazów często jest spowodowane zachowaniami ludzkimi bo to one generują taka potrzebę. Widzę , że dostrzegasz tylko skutek a zapomniałeś o przyczynie.

Podobnie jest z rozmawianiem przez tel kom podczas jazdy. Jest zakaz i jest bardzo dobry ale ludzie dalej rozmawiają bo nie zdają sobie sprawy jak bardzo to jest niebezpieczne a bardziej od rozmowy jest pisanie i czytanie smsów i tez był lament, ze: dlaczego nie wolno rozmawiać, ze to ograniczanie swobody obywatelskiej.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Palenie w Cro - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone