Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAKOSTANE

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marccc
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 04.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marccc » 21.05.2014 15:33

W Pakostane byłem z rodziną 2+2 2 lata temu (ale dwójek ;) ) Pierwszy raz w życiu w Chorwacji i pierwszy raz w ciemno. Zanim dobrze wjechałem, zatrzymałem się, żeby sobie sprawdzić Navi i już mnie jakiś facet dopadł i przeciągnął przez całą miejscowość oferując apartament chciał 35 euro za rodzinę w sierpniu 2012, nie było klimy i internetu i z 400 metrów od morza w linii prostej(czyli 3 minusy, chociaż cena na plus), więc podziękowałem i wyruszyłem na poszukiwania, znalazłem za 60 euro 50-100m od plaży z klimą i netem bez problemu. Czyli wjechałem w uliczkę, z której widziałem wodę i podszedłem do babki, co mi się wydała miejscowa, a ona mi powiedziała, że nie ma, ale sąsiad ma i tyle szukania :)

Przy czym byłem w sobotę rano 8-9 w drugiej połowie (koło 20 sierpnia). Teraz mamy zamiar powtórzyć Pakostane, wraz z grupą znajomych w sumie 12 osób (6 dorośli, 6 dzieci) i się okazuje, że na necie to kwater tam jak na lekarstwo są pojedyncze sztuki, a ceny z kosmosu. Czyżby ceny poszły w górę? Mam wrażenie, że za 60 euro za rodzinę (2+2) to mogę coś bardzo daleko(ponad 700 metrów) od morza, bez klimy.

Ze względu na liczbę osób i termin (po 20 lipca) chciałem, coś klepnąć wcześniej. Aczkolwiek sam nie, wiem teraz co zrobić. Gdybym jechał sam to bym nawet się nie zastanawiał, mam elastyczny urlop, więc znowu pojechałbym na sobotę rano, na parking koło portu i szukać lokum. A tak, to myślicie, że to szaleństwo jechać taką gromadą na dodatek np. w poniedziałek rano w szczycie sezonu i szukać kwater w ramach jednego budynku lub bardzo blisko ? Wydawało mi, się, że tam są kwatery do wynajęcia co dom, a w necie nie ma nawet 10% tego co na miejscu można zastać.
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1848
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 22.05.2014 20:34

Dlatego wyjeżdżamy zawsze w ciemno.
kuba74
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba74 » 24.05.2014 04:57

marccc napisał(a):W Pakostane byłem z rodziną 2+2 2 lata temu (ale dwójek ;) ) Pierwszy raz w życiu w Chorwacji i pierwszy raz w ciemno. Zanim dobrze wjechałem, zatrzymałem się, żeby sobie sprawdzić Navi i już mnie jakiś facet dopadł i przeciągnął przez całą miejscowość oferując apartament chciał 35 euro za rodzinę w sierpniu 2012, nie było klimy i internetu i z 400 metrów od morza w linii prostej(czyli 3 minusy, chociaż cena na plus), więc podziękowałem i wyruszyłem na poszukiwania, znalazłem za 60 euro 50-100m od plaży z klimą i netem bez problemu. Czyli wjechałem w uliczkę, z której widziałem wodę i podszedłem do babki, co mi się wydała miejscowa, a ona mi powiedziała, że nie ma, ale sąsiad ma i tyle szukania :)

Przy czym byłem w sobotę rano 8-9 w drugiej połowie (koło 20 sierpnia). Teraz mamy zamiar powtórzyć Pakostane, wraz z grupą znajomych w sumie 12 osób (6 dorośli, 6 dzieci) i się okazuje, że na necie to kwater tam jak na lekarstwo są pojedyncze sztuki, a ceny z kosmosu. Czyżby ceny poszły w górę? Mam wrażenie, że za 60 euro za rodzinę (2+2) to mogę coś bardzo daleko(ponad 700 metrów) od morza, bez klimy.

Ze względu na liczbę osób i termin (po 20 lipca) chciałem, coś klepnąć wcześniej. Aczkolwiek sam nie, wiem teraz co zrobić. Gdybym jechał sam to bym nawet się nie zastanawiał, mam elastyczny urlop, więc znowu pojechałbym na sobotę rano, na parking koło portu i szukać lokum. A tak, to myślicie, że to szaleństwo jechać taką gromadą na dodatek np. w poniedziałek rano w szczycie sezonu i szukać kwater w ramach jednego budynku lub bardzo blisko ? Wydawało mi, się, że tam są kwatery do wynajęcia co dom, a w necie nie ma nawet 10% tego co na miejscu można zastać.

Polecam jechać w ciemno. Na pewno coś znajdziecie. Informacjami w necie się nie przejmuj, tak de facto ogłasza się tylko jakaś część właścicieli kwater.
Ja byłem dwa razy w Pakostane i zawsze widziałem wolne apartamenty, całkiem niedaleko plaż i centrum.
myslowska
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) myslowska » 25.05.2014 13:46

Mnie udało sie znalezc kilka apartamentow w Pakostane (2+2), tak ze musialam robic casting. Moje warunki to:
Cena max. 55 euro, do 200 m od morza, klima, wifi, parking i balkon lub taras.
Korzystalam z portalu z prywatnymi ofertami, wyslalam kilkadziesiat zapytan, dostalam sporo odpowiedzi. Prawde mowiac jak czytam fpowyzsze wpisy to sie zastanawiam czyzbym byla taka szczesciarą ?
matej.
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) matej. » 25.05.2014 16:32

Ja zrobiłam dokładnie tak samo kilkadziesiąt maili i dostałam sporo odpowiedzi. A nawet jak ros odpisał, ze nie ma miejsca to podawał namiary na priacjeli :)
marccc
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 04.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marccc » 28.05.2014 09:34

Wysłałem kilka maili, i znalazłem 2+2 w terminie, co by mi odpowiadał, więc ja mam gdzie spać ;) A serio to część wycieczki mi się krzywi tzn. boi jechać w ciemno (nigdy nie byli w Chorwacji) i teraz ja się obawiam, że jak poszukiwania się przeciągną, albo trzeba będzie się ruszyć do sąsiedniej miejscowości to spadną na mnie gromy.
Darekbb
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darekbb » 21.04.2015 10:52

Witam Poszukuję dla 3 -rodzin apartamentów w Pakostane najlepiej w jednym budynku 1-rodzinna to 5osób 2-rodzina 4osoby i 3 rodzina 3 osoby. Jeżeli chciałby ktoś pomóc to prosze na mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl serdecznie Pozdrawiam !!!
MatkaBeatka
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 02.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MatkaBeatka » 01.07.2015 09:02

Dzień dobry, poszukuję apartamentu w Pakostane 2+2 w terminie 13.07-27.07.
Z góry dziękuję,
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam serdecznie, Beata
marbet14
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.07.2015
szukam miejsca w rejonie pakostane

Nieprzeczytany postnapisał(a) marbet14 » 04.07.2015 18:42

Witam, mamy zamiar z rodzinkami 2+2 i 2+1 spędzić wakacje w Chorwacji np. rej. Pakostane proszę o info... biorę pod uwagę odkupienie rezerwacji itp.. lub proszę o podpowiedź - chodzi o termin 25 lipiec 2015 do 04 sierp. 2015

pzdr. Mariusz w. opolskie... :P
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone