Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pakostane czy coś innego

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 20.04.2015 21:35

Kobal66 napisał(a):Chciałem jeszcze zapytać o jakieś fajne plaże w okolicy (10-15km) żwirkowe, z lazurem wody i zielenią no takie z bajki :P, bo tak sprawdzam na street view w samym Pakoštane i najbliższych okolicach to nic mnie nie powaliło ma ktoś jakieś fotki i lokalizacje ??


Takich nie ma; sa inne z piaskiem.
Płatne i nie.

https://goo.gl/maps/R5YkW
Pierwsza tekstylna, druga mieszana, trzecia płatna tekstylna. Można dojechać na wszystkie samochodem. Parkingi są. Mogą być płatne.
Piasek na dnie i częściowo na brzegu.
DorotaF
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 26.01.2017
Re: Pakostane czy Primostic

Nieprzeczytany postnapisał(a) DorotaF » 04.02.2017 16:08

Jedziemy pierwszy raz na Chrowację i wybralismy Primostic ale ktos poleci mi Pacostane?
I się teraz waham. Szukamy miejscowosci gdzie dzien spedzimy na plazy z dziecmi (8 i 4 lata) a wieczorem pojdziemy sobie na spacer, na jakas kolacje, piwko? Ktore miasteczko wybarc wg was?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.02.2017 16:15

Więcej knajp znajdziecie w Primosten.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Pakostane czy Primostic

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.02.2017 16:29

DorotaF napisał(a):Jedziemy pierwszy raz na Chrowację i wybralismy Primostic ale ktos poleci mi Pacostane?
I się teraz waham. Szukamy miejscowosci gdzie dzien spedzimy na plazy z dziecmi (8 i 4 lata) a wieczorem pojdziemy sobie na spacer, na jakas kolacje, piwko? Ktore miasteczko wybarc wg was?

Jedzie do Chorwacji.
W Chorwacji nie ma miejscowości Primostic i Pacostane.
Jest Primošten i Pakoštane.

Obie miejscowości to dobre miejscówki.
W Pakoštane jest płasko.

Poczytaj kilka relacji z obu miast i zdecyduj sama, nikt za Ciebie nie dokona wyboru.
Monik2124
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monik2124 » 06.11.2018 09:39

Janusz Bajcer napisał(a):
Kobal66 napisał(a):Witam serdecznie, Panie Januszu ma pytanie o ten targ rybny jak tam wygląda zaopatrzenie w owoce morza i jaka jest jego dokładna lokalizacja ?

Widziałem różne ryby - większe i mniejsze, jakieś inne "owoce" też, ale oprócz ryb to nie moje smaki.

Na targu sprzedawców było mało - ok 4-5 stoisk.
Informacja na podstawie pobytu w 2010 roku, potem tam nie byłem.



Rok 2018 sierpień - stan sprzedawców bez zmian - niestety.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pakostane czy coś innego - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone