Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pakostane -Aprtament Monika- Kto był?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014
Pakostane -Aprtament Monika- Kto był?

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 18.11.2018 15:35

Witam, jak w temacie był ktoś w poniższym apartamencie?
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
:D
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 29.11.2018 12:37

Osobiście nie byłem, ale to już kolejny apartament w tym mieście, którego właścicielką jest osoba o nazwisku Juricin :)
Sam app całkiem w porządku, z pięknym widokiem. Nie mogę go zlokalizować na Street View, bo wynika, że jest przy drodze asfaltowej a ja podobnego domu nie znalazłem.
Minus tej lokalizacji jest taki, że w tej okolicy nie ma cienia, a na plaży żwir nie jest drobny. Na google zdjęcia pokazują co innego, a ja pamiętam gruby, świeżo wysypany żwir. Poza tym ta odległość do plaży...
histe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 22.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) histe » 29.11.2018 12:57

Zgadzam się w pełni z poprzednikiem, dodam, że odległość od "plaży" niby tylko ok 500m jak na pakostańskie warunki - spora. Większość apartamentów tam jest znacznie bliżej.
ewela79
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 06.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewela79 » 03.01.2019 02:04

W przyszłe wakacje planujemy wyjazd do Chorwacji w kilka rodzin w związku z czym poszukujemy dużego domu lub kilku apartamentów będących blisko siebie. Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze ile rodzin będzie chętnych na wyjazd ale teoretycznie w planie jest około 5-6 trzy lub czteroosobowych rodzin. Jeśli chodzi o lokalizację to większość będzie w Chorwacji po raz pierwszy zaś my do tej pory wypoczywaliśmy w rejonie Trogiru i wyspy Ciovo, więc chętnie zobaczymy inne rejony Chorwacji (z wyjątkiem Istrii i Kvarner - zdecydowanie preferujemy rejony południowe). Poza mieszkaniem blisko siebie niezmiernie ważna jest dla nas również mała odległość od plaży, nie chcemy aby wyjście na plażę z dziećmi i całym zaopatrzeniem było prawdziwą wyprawą... Z góry dziękuję za pomoc. Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.01.2019 09:55

ewela79 napisał(a):Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze ile rodzin będzie chętnych na wyjazd ale teoretycznie w planie jest około 5-6 trzy lub czteroosobowych rodzin.
Proponuję zajrzeć do tutejszego Banku kwater oraz wyszukać wątki dom, cały dom wynajmę - trochę takich postów jest....
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 13.01.2019 16:17

Slavko1974 i histe dziękuję za odpowiedzi.
Moja dyrekcja :wink: zdecydowała, że weźmiemy ten apartament. Decydujące były dwie sypialnie, przyzwoita cena, dobry standard i akceptowalna odległość do plaży (przynajmniej teoretycznie) :mrgreen:
Bywaliśmy w większych odległościach i dawaliśmy radę, może nie będzie tak źle :D :papa:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Pakostane -Aprtament Monika- Kto był?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone