Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAG 2014 - poradzcie, opowiedzcie, pomózcie..

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michael_tureck
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 22.06.2008
PAG 2014 - poradzcie, opowiedzcie, pomózcie..

Nieprzeczytany postnapisał(a) michael_tureck » 09.02.2014 14:41

Witam wszystkich serdecznie po dłuższym czasie niebytności na forum :D

Pora zaplanować kolejne wakacje i ...wspominając przepiękne wakacje w Premanturze jedziemy znowu w dwie rodzinki do Chorwacji. Padło na Pag - nie pytajcie dlaczego. Proszę o wskazówki zwłaszcza dotyczące jakiegoś fajnego apartmanu dla 2 rodzin 2+1, wskazówki odnośnie podrózy (jedziemy ze Śląska) i wskazówki odnośnie pobytu (co zabrać, etc.)
Za wszystkie informacje od będących tam na wakacjach z góry dziękuję

Michał
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.02.2014 09:46

Przebrnąłeś przez wstępne lektury?

klub-milosnikow-wyspy-pag-t36028.html?hilit=klub%20pag

Jeśli chcesz powędrować po zakamarkach wyspy (np. Sv. Vid, Beritnica, etc.) weź jakieś solidniejsze od japonek obuwie - kamieni i skał tam dostatek :wink:
Nie myj samochodu przed wyjazdem na wyspę - nie warto. :mrgreen:

A wybrałeś już w której części wyspy chcesz spędzić wakacje? I w jakim terminie?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 10.02.2014 11:14

Mikromir napisał(a):... Jeśli chcesz powędrować po zakamarkach wyspy (np. Sv. Vid, Beritnica, etc.) weź jakieś solidniejsze od japonek obuwie - kamieni i skał tam dostatek :wink:


Na Beritnice szliśmy w butach do wody na gum. podeszwie i w takich laczkach piankowych jak niżej. Nie chciało nam się ciągać obuwia na zmianę i te się spisały ok.
klapki.jpg


A co zabrać??? KASĘ :D a po za tym, chyba nic specjalnego - tzn nic innego niżbyś jechał w inny rejon :papa:
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1724
Dołączył(a): 20.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 10.02.2014 11:21

Mam wrażenie, że wszystko, o co pytasz, zostało już napisane, i to po wielokroć... :wink:

Relacji z Pagu mnóóóóóóóóóóóóóóóóóóóstwo na forum, możesz przebierać, wybierać, czytania masz na wiele tygodni, a miejscówek do odwiedzenia i najróżniejszych przydatnych informacji pewnie na kilka wyjazdów 8)

Czytanie możesz zacząć np. TUTAJ
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 10.02.2014 11:54

michael_tureck napisał(a): Padło na Pag - nie pytajcie dlaczego.

Tego się logicznie nie da uzasadnić, więc nikt pytał Cię nie będzie. :oczko_usmiech:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 10.02.2014 19:12

gusia-s napisał(a):
Mikromir napisał(a):... Jeśli chcesz powędrować po zakamarkach wyspy (np. Sv. Vid, Beritnica, etc.) weź jakieś solidniejsze od japonek obuwie - kamieni i skał tam dostatek :wink:


Na Beritnice szliśmy w butach do wody na gum. podeszwie i w takich laczkach piankowych jak niżej. Nie chciało nam się ciągać obuwia na zmianę i te się spisały ok.


no to ja bym nie zaryzykowała w takich butkach ...
zwłaszcza, jak dzieci idą
niektóre skały są ostre, inne wyślizgane .... szkoda nóg i tyłków w czasie przyziemiania
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.02.2014 19:24

Bea.ta napisał(a):
gusia-s napisał(a):
Mikromir napisał(a):... Jeśli chcesz powędrować po zakamarkach wyspy (np. Sv. Vid, Beritnica, etc.) weź jakieś solidniejsze od japonek obuwie - kamieni i skał tam dostatek :wink:


Na Beritnice szliśmy w butach do wody na gum. podeszwie i w takich laczkach piankowych jak niżej. Nie chciało nam się ciągać obuwia na zmianę i te się spisały ok.


no to ja bym nie zaryzykowała w takich butkach ...
zwłaszcza, jak dzieci idą
niektóre skały są ostre, inne wyślizgane .... szkoda nóg i tyłków w czasie przyziemiania


Mnie boleśnie przyziemiło nawet w adidasach :lol:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 10.02.2014 19:43

Mikromir napisał(a):Mnie boleśnie przyziemiło nawet w adidasach :lol:


no chyba, że wodą :)
to wtedy takie butki się nadają :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 10.02.2014 21:58

No właśnie nie wodą a lądem. Buty do wody na gumowej podeszwie bardzo dobrze trzymały się gruntu, nic mi się nie wyślizgiwało a jakoś specjalnie nie uważałam. W tych drugich piankowych szedł mój chop :), założył sobie tylko pasek za piętę tak jak na fotce. Szliśmy z Rucicy i przyznam że miałam obawy czy damy radę w tych butach bo naczytałam się demonicznych opowieści o przeprawie na Beritnicę. Jak się okazało nie była ani długa ani jakoś specjalnie męcząca mimo upału. Przejście zajęło nam 40 min. łącznie z czasem na filmowanie i liczne focenie po drodze. Nikogo nie namawiam do takich butów każdy niech robi jak uważa że będzie bezpiecznie dla niego, ale ja drugi raz też bym sobie darowała zmianę obuwia i poszła w tych plażowych. Leniwa jestem :D nie chce mi się nosić balastu

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
PAG 2014 - poradzcie, opowiedzcie, pomózcie..
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone