Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Ominięcie autostrady w Słoweni przez Bad Radkersburg i Ormoż

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dids76
Cromaniak
Re: Ominięcie autostrady w Słoweni przez Bad Radkersburg i O

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 04.05.2019 09:15

szolo78 napisał(a):no był kilku kilometrowy kawałek ok 14 km przed granicą w Ormoz... pod górkę, w ciemny las i szutrowa droga... 3 w nocy, ciemno jak w d... u murzyna a ja z 7 letnią córą razem w aucie :))

Dlatego najlepiej przygotować sobie trasę wcześniej z wyznaczonymi punktami wysłać ją na tel. Nie wierzcie ślepo GM, bo lubi wysłać dziwnymi drogami. Mnie w tamtym roku posłało przez granicę Slo/Hr gdzie nie było przejścia i nie powinienem tam przekraczać granicy. W Polsce jak wbijam sobie adres rodziców to jakieś 500m od ich domu każe skręcić w las i prowadzi drogą którą auta 4x4 miały by problem przejechać :oczko_usmiech: :mrgreen:
North Slav
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) North Slav » 04.05.2019 13:03

W zeszłym roku chciałem sprawdzić wariant Cvetlin... Google maps wyprowadziło mnie w takie niemożliwe miejsca, że momentami miałem duszę na ramieniu robiąc kręte podjazdy i zjazdy drogami prowadzącymi niemalże po szczytach ichniejszych górek na szerokość dokładnie jednego auta... Także opowieści szolo78 o szutrze w nocy są dla mnie wiarygodne i "relatable" ;)
szolo78
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) szolo78 » 04.05.2019 22:03

ok, dzieki za info, rano startuje z Makarskiej , bo dla spokoju i tak tą słowenie wolę w dzień przejechać..
corsarz
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) corsarz » 04.05.2019 23:23

Notuj na bieżąco, gdzie są utrudnienia na całej trasie i nam potem napisz :)
Szerokości
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Ominięcie autostrady w Słoweni przez Bad Radkersburg i Ormoż - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019