Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Okolice Rogoźnicy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aga80
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 28.04.2009
Okolice Rogoźnicy

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga80 » 17.07.2009 12:37

Chcę podzielić się z Wami moją pierwszą wyprawą do Chorwacji. Byliśmy w pobliżu Rogoźnicy. Polecam te okolice Wszystkim, którzy chcą odpocząć od zatłoczonego miasta. Plaża jest czyściutka, żwirowa, dwie zjeżdżalnie. Do centrum Rogoźnicy około 2 km. W porównaniu do Makarskiej woda chłodniejsza lecz krystalicznie czysta. W Makarskiej woda mętna, brudna - trafiłam na pływające śmieci (byliśmy w Makarskiej przejazdem wracając z Dubrownika - owszem plaża wygląda pięknie, gdyż znajduje się pod drzewami - ale woda paskudna).
Ogólnie drogo - warto wziąć trochę żywności ze sobą, przeciętna pizza to 50 kun.
Chorwacja jest przepiękna. Góry i morze, fantastyczne połączenie.
Warto się wybrać.
arkadyd
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 10.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) arkadyd » 17.07.2009 12:39

może jakieś zdjęcia... :D
frizi
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) frizi » 17.07.2009 12:43

Aga80,

pisz, pisz :) Wklejaj zdjęcia i pozwól cieszyć oczy.

Czekam z niecierpliwością. Tym bardziej, że 7 sierpnia pomykamy do Rażanja czyli bliżej niż przysłowiowy "rzut beretem" od Rogoznicy ! :)

Pozdravki
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.07.2009 12:54

Czy to koniec?
aga80
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 28.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga80 » 17.07.2009 14:08

Myślę że to nie koniec, a początek. W przyszłym roku wybieramy się na dwa tygodnie, doszłam do wniosku, że tydzień to za mało !!! Pojedziemy w okolice Rijeki, żeby zwiedzić północną część Chorwacji.
Tyle wspomnień, tyle zdjęć w głowie, ale wszystko moi drodzy przed Wami, poprostu trzeba to zobaczyć.
Rogoźnica jest urocza, ale ku naszemu zdumieniu kawiarenki i puby wieczorami puste, kilkanaście osób kręciło się po miasteczku - może pierwsza połowa lipca to jeszcze nie sezon.
Uważajcie w markecie w Rogoźnicy, pani do rachunku dodała fajki dla Chorwata, który stał za nami - kiedy się zorientowaliśmy, nawet nie przeprosiła:) Ale to był pojedynczy incydent. Mają tam tanie i bardzo słodkie arbuzy.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 28.07.2009 14:32

Prosimy o fotki z Rogożnicy :D
Mam nadzieję , że we wrześniu wielkiego tłoku tam również nie będzie :D

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone