Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Odstąpię rezerwację w Dingac Borak - dom Hanija - lipiec

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ojtus
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) ojtus » 05.06.2012 19:40

We trójkę.... a do kufra wejdzie najwyżej kosmetyczka mojej żony i waciki... :D
anakin
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 05.06.2012 19:42

ojtus napisał(a):We trójkę.... a do kufra wejdzie najwyżej kosmetyczka mojej żony i waciki... :D

No skoro musisz żonę brać.............

:wink:
caipirinha
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) caipirinha » 05.06.2012 19:49

anakin, mkm, Torac dzięki za reklamę :D
Nie rezygnowałbym w życiu z tego miejsca, ale spie&^$liło mi się auto. Awaria jest poważna. Auto jeździ ale nie wiem jak długo jeszcze. :D Siedzę z połówką (żoną tzn.) i kombinujemy, co robić, żeby wobec braku chętnych jednak tam pojechać. Mamy drugie auto, ale malutkie (corsa c). Na upartego da radę i jak nikt się nie zdecyduje, to chyba jednak tam pojedziemy tą mikroCorsą.... :D[/quote]

no nie...

ja corsą zwiedziłam kawał Hr , lata temu, niezapomniane wakacje..... nawet klimy nie miała, tylko popsute coś, i cały czas ogrzewanie działało :)
Wakacje niezapomniane ....
ojtus
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) ojtus » 05.06.2012 20:09

Też miałem niezapomniane wakacje w Cro... dwa lata temu, jak wracałem z Drasnic lawetą :D A Corsa może i dałaby radę, ale ciasno....worek ziemniaków najwyżej wejdzie....
kor_nick
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 05.06.2012 20:35

masz niebywałą okazję usprawnić pakowanie i odsiać niepotrzebne bibeloty (doświadczenie masz, nie pierwszy raz jedziesz, po prostu zapakuj rozsądnie to co faktycznie używałeś poprzednio).

może to Wam pomoże:

8)
Adam66
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 07.06.2012 20:00

Też się dołączę do reklamy.
Super miejscówka nad samą plażą i z jednoczesnym własnym miejscem do plażowania na skałkach. Zazdroszczę rezerwacji. Sam dwa razy próbowałem wynająć Haniję, ale już w listopadzie było pozajmowane.
Pozdrawiam
B_Magdalenka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 07.06.2012 20:42

ojtus napisał(a):Nie rezygnowałbym w życiu z tego miejsca, ale spie&^$liło mi się auto. Awaria jest poważna. Auto jeździ ale nie wiem jak długo jeszcze. :D Siedzę z połówką (żoną tzn.) i kombinujemy, co robić, żeby wobec braku chętnych jednak tam pojechać. Mamy drugie auto, ale malutkie (corsa c). Na upartego da radę i jak nikt się nie zdecyduje, to chyba jednak tam pojedziemy tą mikroCorsą.... :D

tak, tak generujesz sobie problemy :lol: dżisas.
ja jadę w 5 osób vw passatem więc spoko. ale jakby się spierrrrrrrrrrr to pojadę niewygodnym, twardym, wąskim, małym, z zerowym bagażnikiem .. fordem fusion. mojego ojca.
w 5 osób! a z tyłu ja, moja mama i moje dziecko w wielkim foteliku :wink: a tyłek od twardych siedzeń boli mnie czasem po 300km Pń-Wawa 8)
ale rezygnować? w życiu!
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.06.2012 20:47

Zwolniły się dwa apartmany u Bobo w villa Anadingač. 2+2. termin 7-13.07
ojtus
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) ojtus » 08.06.2012 23:14

Adam66 napisał(a):Też się dołączę do reklamy.
Super miejscówka nad samą plażą i z jednoczesnym własnym miejscem do plażowania na skałkach. Zazdroszczę rezerwacji. Sam dwa razy próbowałem wynająć Haniję, ale już w listopadzie było pozajmowane.
Pozdrawiam

Mi się udało zupełnym przypadkiem. Rezerwowałem w kwietniu. Bieżącego roku.

A auto (te duże) umarło mi już całkiem zupełnie. Wywaliłem je na allegro w takim stanie, jakim jest. Niech ktoś inny ma to szczęście.... :?

Ulegając namowom pojedziemy jednak Corsą :D Tak więc z odstąpienia rezerwacji nici. Ale chciałem dobrze :D
Miken77
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miken77 » 09.06.2012 07:12

To super, że jedziesz :D . A ja zapisuję ten apartament w zakładki i zarezerwuję na przyszły rok [/b]
krombocher
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 14.06.2012 15:59

Co do Hanij i listopadowych rezerwacji to nie wiem jak to działa, ale jak próbowałem coś zarezerwować na czerwiec to podobno wszytko było zajęte, a jak patrzę na miejscu, to tylko w dużym apartamencie są Czesi reszta zarówno w Hanij jak i w pozostałych domkach jest wolna.

P.S.
A tak na marginesie Corsę łatwiej będzie zaparkować przy Hanij a i mijanki będą mniej stresujące :wink: Woda już teraz ma 24 stopnie, więc nie rezygnuj.
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 14.06.2012 16:04

krombocher napisał(a):Co do Hanij i listopadowych rezerwacji to nie wiem jak to działa, ale jak próbowałem coś zarezerwować na czerwiec to podobno wszytko było zajęte, a jak patrzę na miejscu, to tylko w dużym apartamencie są Czesi reszta zarówno w Hanij jak i w pozostałych domkach jest wolna.

P.S.
A tak na marginesie Corsę łatwiej będzie zaparkować przy Hanij a i mijanki będą mniej stresujące :wink: Woda już teraz ma 24 stopnie, więc nie rezygnuj.

I jak Twoje pierwsze wrażenia z Peljesca? :P
anakin
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 14.06.2012 16:51

ojtus napisał(a):Ulegając namowom pojedziemy jednak Corsą :D

Da się?
Da! :D
krombocher
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 14.06.2012 20:59

mysza73 napisał(a):
krombocher napisał(a):Co do Hanij i listopadowych rezerwacji to nie wiem jak to działa, ale jak próbowałem coś zarezerwować na czerwiec to podobno wszytko było zajęte, a jak patrzę na miejscu, to tylko w dużym apartamencie są Czesi reszta zarówno w Hanij jak i w pozostałych domkach jest wolna.

P.S.

I jak Twoje pierwsze wrażenia z Peljesca? :P

Bardzo pozytywne, ale co tu narzekać - jestem w super miejscu, do tego cieplutkie już morze, fale rozbujane przez jugo oraz zupełne wariactwo związane z meczami Hrvatskiej :lol: Dodam jednak, że przed sezonem trzeba uważać, np. Trstenik mnie rozczarował. Zaglavak wygląda, jakby wczoraj skończył się słynny sztorm, który nawiał tyle śmieci z Albanii :evil:

Pozdrawiam
K
Sylwetka...
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 14.06.2012 21:31

ojtus napisał(a):Ulegając namowom pojedziemy jednak Corsą :D Tak więc z odstąpienia rezerwacji nici. Ale chciałem dobrze :D

Żeby rozwiać twoje wątpliwości, do końca to w 2000 roku (2+1+0,5- byłam w 5 miesiącu ciąży) pojechaliśmy do Cro ...Tico (tam to masz pokaźny bagażnik) :?, śmigaliśmy wtedy na Murter, autostrad było jak na lekarstwo :wink: ale to i tak było bez znaczenia bo powyżej 100km/h miałeś wrażenie, że albo się rozpadnie albo odlecisz.... Dojechało, wróciło - dało radę :lol:
Rok wcześniej nasz serdeczny przyjaciel, zaproponował nam pożyczkę- zamianę aut, jemu ostało się nasze Tico, my śmigaliśmy do Cro jego Subaru Legacy combi, i wszystko fajnie tylko, że wróciliśmy właśnie na lawecie...
:?
Miłego wypoczynku życzę :D Sylwia
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Odstąpię rezerwację w Dingac Borak - dom Hanija - lipiec - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019