Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Odstąpię rezerwację w Dingac Borak - dom Hanija - lipiec

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ojtus
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 04.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ojtus » 05.06.2012 20:40

We trójkę.... a do kufra wejdzie najwyżej kosmetyczka mojej żony i waciki... :D
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 05.06.2012 20:42

ojtus napisał(a):We trójkę.... a do kufra wejdzie najwyżej kosmetyczka mojej żony i waciki... :D



No skoro musisz żonę brać.............


:wink:
caipirinha
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 12.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) caipirinha » 05.06.2012 20:49

anakin, mkm, Torac dzięki za reklamę :D
Nie rezygnowałbym w życiu z tego miejsca, ale spie&^$liło mi się auto. Awaria jest poważna. Auto jeździ ale nie wiem jak długo jeszcze. :D Siedzę z połówką (żoną tzn.) i kombinujemy, co robić, żeby wobec braku chętnych jednak tam pojechać. Mamy drugie auto, ale malutkie (corsa c). Na upartego da radę i jak nikt się nie zdecyduje, to chyba jednak tam pojedziemy tą mikroCorsą.... :D[/quote]

no nie...

ja corsą zwiedziłam kawał Hr , lata temu, niezapomniane wakacje..... nawet klimy nie miała, tylko popsute coś, i cały czas ogrzewanie działało :)
Wakacje niezapomniane ....
ojtus
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 04.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ojtus » 05.06.2012 21:09

Też miałem niezapomniane wakacje w Cro... dwa lata temu, jak wracałem z Drasnic lawetą :D A Corsa może i dałaby radę, ale ciasno....worek ziemniaków najwyżej wejdzie....
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 05.06.2012 21:35

masz niebywałą okazję usprawnić pakowanie i odsiać niepotrzebne bibeloty (doświadczenie masz, nie pierwszy raz jedziesz, po prostu zapakuj rozsądnie to co faktycznie używałeś poprzednio).

może to Wam pomoże:


8)
Adam66
Croentuzjasta
Posty: 359
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 07.06.2012 21:00

Też się dołączę do reklamy.
Super miejscówka nad samą plażą i z jednoczesnym własnym miejscem do plażowania na skałkach. Zazdroszczę rezerwacji. Sam dwa razy próbowałem wynająć Haniję, ale już w listopadzie było pozajmowane.
Pozdrawiam
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 07.06.2012 21:42

ojtus napisał(a):Nie rezygnowałbym w życiu z tego miejsca, ale spie&^$liło mi się auto. Awaria jest poważna. Auto jeździ ale nie wiem jak długo jeszcze. :D Siedzę z połówką (żoną tzn.) i kombinujemy, co robić, żeby wobec braku chętnych jednak tam pojechać. Mamy drugie auto, ale malutkie (corsa c). Na upartego da radę i jak nikt się nie zdecyduje, to chyba jednak tam pojedziemy tą mikroCorsą.... :D


tak, tak generujesz sobie problemy :lol: dżisas.
ja jadę w 5 osób vw passatem więc spoko. ale jakby się spierrrrrrrrrrr to pojadę niewygodnym, twardym, wąskim, małym, z zerowym bagażnikiem .. fordem fusion. mojego ojca.
w 5 osób! a z tyłu ja, moja mama i moje dziecko w wielkim foteliku :wink: a tyłek od twardych siedzeń boli mnie czasem po 300km Pń-Wawa 8)
ale rezygnować? w życiu!
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.06.2012 21:47

Zwolniły się dwa apartmany u Bobo w villa Anadingač. 2+2. termin 7-13.07
ojtus
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 04.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ojtus » 09.06.2012 00:14

Adam66 napisał(a):Też się dołączę do reklamy.
Super miejscówka nad samą plażą i z jednoczesnym własnym miejscem do plażowania na skałkach. Zazdroszczę rezerwacji. Sam dwa razy próbowałem wynająć Haniję, ale już w listopadzie było pozajmowane.
Pozdrawiam


Mi się udało zupełnym przypadkiem. Rezerwowałem w kwietniu. Bieżącego roku.

A auto (te duże) umarło mi już całkiem zupełnie. Wywaliłem je na allegro w takim stanie, jakim jest. Niech ktoś inny ma to szczęście.... :?

Ulegając namowom pojedziemy jednak Corsą :D Tak więc z odstąpienia rezerwacji nici. Ale chciałem dobrze :D
Miken77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 08.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miken77 » 09.06.2012 08:12

To super, że jedziesz :D . A ja zapisuję ten apartament w zakładki i zarezerwuję na przyszły rok [/b]
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 14.06.2012 16:59

Co do Hanij i listopadowych rezerwacji to nie wiem jak to działa, ale jak próbowałem coś zarezerwować na czerwiec to podobno wszytko było zajęte, a jak patrzę na miejscu, to tylko w dużym apartamencie są Czesi reszta zarówno w Hanij jak i w pozostałych domkach jest wolna.

P.S.
A tak na marginesie Corsę łatwiej będzie zaparkować przy Hanij a i mijanki będą mniej stresujące :wink: Woda już teraz ma 24 stopnie, więc nie rezygnuj.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 14.06.2012 17:04

krombocher napisał(a):Co do Hanij i listopadowych rezerwacji to nie wiem jak to działa, ale jak próbowałem coś zarezerwować na czerwiec to podobno wszytko było zajęte, a jak patrzę na miejscu, to tylko w dużym apartamencie są Czesi reszta zarówno w Hanij jak i w pozostałych domkach jest wolna.

P.S.
A tak na marginesie Corsę łatwiej będzie zaparkować przy Hanij a i mijanki będą mniej stresujące :wink: Woda już teraz ma 24 stopnie, więc nie rezygnuj.


I jak Twoje pierwsze wrażenia z Peljesca? :P
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 14.06.2012 17:51

ojtus napisał(a):Ulegając namowom pojedziemy jednak Corsą :D


Da się?
Da! :D
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 14.06.2012 21:59

mysza73 napisał(a):
krombocher napisał(a):Co do Hanij i listopadowych rezerwacji to nie wiem jak to działa, ale jak próbowałem coś zarezerwować na czerwiec to podobno wszytko było zajęte, a jak patrzę na miejscu, to tylko w dużym apartamencie są Czesi reszta zarówno w Hanij jak i w pozostałych domkach jest wolna.

P.S.
A tak na marginesie Corsę łatwiej będzie zaparkować przy Hanij a i mijanki będą mniej stresujące :wink: Woda już teraz ma 24 stopnie, więc nie rezygnuj.


I jak Twoje pierwsze wrażenia z Peljesca? :P


Bardzo pozytywne, ale co tu narzekać - jestem w super miejscu, do tego cieplutkie już morze, fale rozbujane przez jugo oraz zupełne wariactwo związane z meczami Hrvatskiej :lol: Dodam jednak, że przed sezonem trzeba uważać, np. Trstenik mnie rozczarował. Zaglavak wygląda, jakby wczoraj skończył się słynny sztorm, który nawiał tyle śmieci z Albanii :evil:

Pozdrawiam
K
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 14.06.2012 22:31

ojtus napisał(a):Ulegając namowom pojedziemy jednak Corsą :D Tak więc z odstąpienia rezerwacji nici. Ale chciałem dobrze :D


Żeby rozwiać twoje wątpliwości, do końca to w 2000 roku (2+1+0,5- byłam w 5 miesiącu ciąży) pojechaliśmy do Cro ...Tico (tam to masz pokaźny bagażnik) :?, śmigaliśmy wtedy na Murter, autostrad było jak na lekarstwo :wink: ale to i tak było bez znaczenia bo powyżej 100km/h miałeś wrażenie, że albo się rozpadnie albo odlecisz.... Dojechało, wróciło - dało radę :lol:
Rok wcześniej nasz serdeczny przyjaciel, zaproponował nam pożyczkę- zamianę aut, jemu ostało się nasze Tico, my śmigaliśmy do Cro jego Subaru Legacy combi, i wszystko fajnie tylko, że wróciliśmy właśnie na lawecie...
:?
Miłego wypoczynku życzę :D Sylwia
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Odstąpię rezerwację w Dingac Borak - dom Hanija - lipiec - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone