Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Odczarowane, Osobiste ... KORFU

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 01.06.2016 19:38

Ale KOT to Ci się niewydarzona CHUDZINA trafił... ;)

Powie Ci tak Anka - DZIELNA TY jesteś TROCHĘ

:nice: :la:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 01.06.2016 20:08

I bez zapiętych pasów zdjęcia robiła.
Mandat przyjdzie pocztą.
:twisted:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 01.06.2016 20:09

FUX napisał(a):I bez zapiętych pasów zdjęcia robiła.
Mandat przyjdzie pocztą.
:twisted:


Ja tam trochę za szybko chyba po ciemku z lotniska do hotelu na Malcie jechałem, a później okazało się że na tej drodze PEŁNO fotoradarow :( 8O :evil:
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 01.06.2016 20:47

Potter Ty To jesteś odważna kobieta i samowystarczalna jak widać - sama zorganizowałaś wyjazd, sama poleciałaś i jeszcze osobiście powoziłaś wozem po tych wąskich uliczkach...
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 01.06.2016 21:04

Sara76 napisał(a):Potter Ty To jesteś odważna kobieta i samowystarczalna jak widać - sama zorganizowałaś wyjazd, sama poleciałaś i jeszcze osobiście powoziłaś wozem po tych wąskich uliczkach...


. . . a teraz jeszcze sama opisuje i wkleja ciekawe zdjęcia 8)

Tam , po tych wąskich uliczkach to chyba lepiej skuterkiem byłoby się przemieszczać :wink:

. . . tylko jadąc na skuterku gorzej zdjęcia robić . . .


Pozdrawiam
Piotr
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 01.06.2016 21:59

Owszem, też uważam, że jestem DZIELNA :oczko_usmiech: . Chociaż przed wyjazdem czasami myślałam, że raczej DURNA :twisted: ...
Skąd pomysł, że pasów nie zapinałam :evil: ? No owszem.... Czasem nie zapinałam :oops: . A cały strach przeszedł mi zaraz po wyjechaniu z lotniska ... :P :mrgreen: .... Dalej było już tylko gites....
A wiecie, że przeszedł mi przez głowę pomysł wypożyczenia skutera, ale cena nie była wiele niższa i zrezygnowałam....
tiwa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 966
Dołączył(a): 23.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tiwa » 01.06.2016 23:24

Bardzo fajna relacja :D , zaintrygowałaś mnie ładnymi zdjęciami Korfu. Wyspę tę (podobno zwaną "wyspą miłości") kojarzę jako miejsce dla statecznych, nadzianych turystów :? . Może Twój opis Korfu zmieni moje odczucia :?: .
pzdr. :wink:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 02.06.2016 07:41

tiwa napisał(a):... kojarzę jako miejsce dla statecznych, nadzianych turystów :?


...statecznych? - to ja :D ....nadzianych ? - :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ... to już z pewnością nie ja :evil: . Ale prawdą jest, że spotykałam bardzo dużo starszawych par ... Ale nie wiem czy tak jest zawsze, czy to przywilej przedsezonu :papa: .
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 02.06.2016 07:49

Potter napisał(a):spotykałam bardzo dużo starszawych par ... Ale nie wiem czy tak jest zawsze, czy to przywilej przedsezonu :papa: .

Raczej tak... na Sardynii w tym okresie byli praktycznie tylko tacy turyści, zresztą w większości w kamperach :)
Spokojnie można uznać, że to 80-90% wszystkich, reszta to młode pary z małymi dziećmi.
Zresztą we wrześniu też tak jest.

Na Korfu mieliśmy pomysł w zeszłym roku, ale wybraliśmy inaczej. Dotrzemy tam i tak... kiedyś.
Teraz zwiedzam z Tobą :idea:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 02.06.2016 07:58

O matko 8O ?! Kulki u mnie !!! ... Muszę się wyprostować na krześle ! Toż to forumowa legenda :oczko_usmiech: !
Fajnie Was widzieć.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.06.2016 08:23

Potter napisał(a):Skąd pomysł, że pasów nie zapinałam :evil: ? No owszem.... Czasem nie zapinałam :oops:



:wink:


Obrazek

I jeszcze autem z zepsutymi hamulcami jeździłaś.

:oczko_usmiech:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 02.06.2016 08:31

Osz Ty ! Faktycznie, nie pomyślałam ... A hamulce skąd ?. Tu się świeci bo dopiero co wsiadłam i jeszcze ręczny był zaciągnięty ...
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 02.06.2016 08:39

Potter napisał(a):Osz Ty ! Faktycznie, nie pomyślałam ... A hamulce skąd ?. Tu się świeci bo dopiero co wsiadłam i jeszcze ręczny był zaciągnięty ...

FUX, ale z Ciebie bystrzak ... 8O :wink:
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 02.06.2016 09:24

Ee tam, fuksa miał :oczko_usmiech:

Ładne to Korfu. Niecierpliwie czekam na cdn, a teraz to sięgnę znowu po Gerry'ego Durrella.
MARK1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 456
Dołączył(a): 17.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARK1 » 02.06.2016 10:26

Witam,
Korfu nie znam w ogóle (byłem tylko na Krecie, ale mnie urzekła 8O ).
Bardzo fajny klimat i relacji i wioski - to mi się podoba :D
Mam pytanie o plażę "dwustronną " ze zdjęcia 10 od góry w pierwszym poście - gdzie to jest :?:
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Marek :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Odczarowane, Osobiste ... KORFU - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone