Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Novi Vinodolski

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cocolino
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 24.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cocolino » 05.08.2013 22:12

My też w Senj byliśmy :D Zachód słońca z twierdzy Nehaj przepiękny(jest w temacie o zachodach). Byliśmy też na Krku w Basce, Starej Basce i w Krk to chyba w Basce podobało nam się najlepiej. Niezłe było to biało Lambo, które tam krążyło po okolicy, a w drodze powrotnej do Novi wyprzedziło nas Pagani Zonda 8) W Starej Basce mistrzostwo świata to uliczka prowadząca na plażę. Całą drogę zastanawialiśmy się we 4 co oni tam robią jak spadnie śnieg (bo chyba pada ??) i w nocy przyłapie mrozik. Tam to nie wiem czy łańcuchy by coś pomogły. Ogólnie w Novim sympatycznie. Szkoda tylko, że jedna dyskoteka ale jak coś to można podjechać do Crikvenicy. My już w PL a od jutra szara polska pracowita rzeczywistość :hut: Ale na jesienne wieczory i zimowe mrozy zrobiłem sobie foktę na Krk w Krk

Obrazek
elka505
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka505 » 06.08.2013 07:31

My tez zwiedzalismy KRK z tym,że my Vrbnik i Baśkę...mi podobal się bardziej Vrbnik i jego malutka plaża między skałami za portem, chociaz widokowo plaża w Baśce super. Krk i Starej Baśki juz nie daliśmy rady. Nie chcielismy męczyc maluszka.
tomi1984
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.03.2015
Novi Vinodolski

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomi1984 » 24.03.2015 14:00

Pierwszy raz wybieram sie do CRO. Cel padł na Novi Vinodolski na południe od Rijeki. Był ktoś? Jadę z dzieckiem 4 letnim. Są tam w miarę przyjemne plaże?
Czekam na odpowiedź :hut:
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 24.03.2015 14:14

Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.03.2015 14:57

tomi1984 napisał(a):Pierwszy raz wybieram sie do CRO. Cel padł na Novi Vinodolski na południe od Rijeki. Był ktoś? Jadę z dzieckiem 4 letnim. Są tam w miarę przyjemne plaże?
Czekam na odpowiedź :hut:


kvarner-novi-vinodolski-2012-t40443.html
elka505
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka505 » 24.03.2015 15:43

plaże do wyboru: betonowe, skałkowe i żwirkowe i...darmowy basen :-) my byliśmy z rocznym dzieckiem i daliśmy radę, Wy z czterolatkiem macie do wyboru do koloru :-)
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 30.03.2015 19:13

Które najlepsze są plaże ?
elka505
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka505 » 31.03.2015 07:33

Ural napisał(a):Które najlepsze są plaże ?


Nie bylismy w północnej części miasta tam gdzie kempingi wiec trudno mi powiedzieć,ale na południe od kanału masz betonową plaże w centrum z piaszczystym dnem, dalej port skałki do których nie ma dostępu za bardzo od strony lądu, potem basen i następna betonowa plaża z piaszczystym dnem, a dalej wąska ale długa plaża żwirkowa na dole, a po schodkach wchodzisz z niej na deptak i możesz się rozłożyć w cieniu pod drzewami w parku - tylko w tedy na plażę musisz zejść trochę niżej. My byliśmy z dzieckiem i ze względu na cień ta plaża odpowiadała nam najbardziej. Poza tym ja osobiście nie lubie wybetonowanych plaż.
wolf1978
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.10.2015
Parking Novi Vinodolski

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolf1978 » 11.10.2015 12:09

Witam
To mój pierwszy post na tym forum :) . Proszę więc o wyrozumiałość jeżeli nie w tym dziale.
Używałem wyszukiwarki, ale nie znalazłem informacji, które mi są dokładnie potrzebne.
Po tegorocznej przygodzie z Chorwacją, a dokładnie z Omisiem planuję w przyszłym roku wyjechać do Novi Vinodolski. Potrzebuję dlatego waszej podpowiedzi, a chodzi mi dokładnie jak wygląda sytuacja z miejscami parkingowymi w tej miejscowości. Na Googlach nie widać zbyt dużo parkingów a te co znalazłem są płatne.
Czy możecie mi powiedzieć gdzie są jakieś darmowe miejsca parkingowe blisko centrum jak również ile może kosztować parking na cały dzień blisko centrum.
Pozdrawiam
KumaBuru
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 29.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) KumaBuru » 20.10.2015 12:14

A nie będziesz miał parkingu na kwaterze?
Choć byłem to za wiele nie pomogę, bo my nie jeździliśmy po mieście autem.
Jeśli chodzi o miejsca bliżej morza to na pewno jest jeden darmowy przy hotelu, zjeżdża się w dół przy stacji benzynowej. Tylko trzeba baaardzo wcześniej przyjechać bo jest tam nie wiele miejsca. Tamtędy dojdziesz do plaży z basenem. Od drugiej strony można próbować przy Lidlu, jakiś czas jest za darmo (chyba godzina), niestety potem już trzeba płacić. Stamtąd jest blisko do plaży przy porcie.
Cen za postój w centrum nie znam bo nie korzystałem, ale parkomaty były, pewnie z 3-5 kun.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 21.10.2015 22:11

KumaBuru napisał(a):A nie będziesz miał parkingu na kwaterze?
Choć byłem to za wiele nie pomogę, bo my nie jeździliśmy po mieście autem.
Jeśli chodzi o miejsca bliżej morza to na pewno jest jeden darmowy przy hotelu, zjeżdża się w dół przy stacji benzynowej. Tylko trzeba baaardzo wcześniej przyjechać bo jest tam nie wiele miejsca. Tamtędy dojdziesz do plaży z basenem. Od drugiej strony można próbować przy Lidlu, jakiś czas jest za darmo (chyba godzina), niestety potem już trzeba płacić. Stamtąd jest blisko do plaży przy porcie.
Cen za postój w centrum nie znam bo nie korzystałem, ale parkomaty były, pewnie z 3-5 kun.

Przy Lidlu to trzeba zrobić zakupy bo jest rampa ,tak jak w Biedronce :mrgreen:
TJL
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 04.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 21.10.2015 22:55

Przy plażach blisko Lidla jest boczna ulica dojazdowa i tam można stawać autem. Ja w ten sposób raz parkowałem w 2012 roku, ale tylko w dzień podczas pobytu na plaży.
Pozdrawiam,
Tomek
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Novi Vinodolski - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone