Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi 2023 - ceny?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 12.01.2023 18:23

Przyznam ze nie wiem jakich wy macie tyh posrednikow ale na tych popularnych Booking ,Adria Batabanka czy Adriatic , casamundo to 30 do 100 procent drozej mi wychodziło. Tylko raz zarezerwowalem na ktorejs z tych stron pobyt w Chorwacji w malej wiosce nie wartej wspomnienia.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 12.01.2023 18:35

nenek napisał(a):Przyznam ze nie wiem jakich wy macie tyh posrednikow ale na tych popularnych Booking ,Adria Batabanka czy Adriatic , casamundo to 30 do 100 procent drozej mi wychodziło. Tylko raz zarezerwowalem na ktorejs z tych stron pobyt w Chorwacji w malej wiosce nie wartej wspomnienia.


Proszę, na potwierdzenie tego co pisałem, potwierdzenie z Booking ...
3 sypialnie, kuchnia, duży taras , prywatna plaża z leżakami pod apartamentem.
Cena dla 6 osób :idea: (my byliśmy 3+1) Tu na 1 tydzień, ale klepnąłem dwa takie same ap.
Drugi był piętro wyżej, taki sam metraż (60m2) i układ pokoi.
Trzeba szukać okazji i wiedzieć, że nimi są :oczko_usmiech:
Bez tytułu 2.jpg
qra69
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 08.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) qra69 » 12.01.2023 18:45

kaeres napisał(a):Weź to pod uwagę , chyba że okna masz nie od ulicy...
W takiej miejscowości głośno ??
Hmm...nie brałem tego pod uwagę ,a tym bardziej że centrum to wada lokalizacji w tym przypadku :)
Rzeczywiście w Trpanj jest ten kłopot ?

W sezonie te kolejki są faktycznie długie a Katic jest przy zakręcie gdzie samochody stoją w kolejce, niby przystań jest po rozbudowie ale i tak nie jest w stanie pomieścić wszystkich aut. Nie zawsze oczywiście kolejki są tak długie, najgorzej w weekend. Ja będąc w czerwcu aż tak bardzo tego nie odczuwałem. Nocleg miałem na ulicy Potok, to niedaleko ale jednak jest tam cicho i z małym natężeniem ruchu. Za kwaterę place w tym roku 65 EUR (3+1), w zeszłym roku płaciłem 60eur. Jak dla mnie git. Do plaży głównej 50m, lepsza jest Luka, tam jakieś 1100m.
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 12.01.2023 18:46

No rzeczywiscie bardzo dobra cena.Mi nic nie wyszukalo taniej to nie wiem dlaczego bo zawsze po wstepnej wymianie wiadomosci na temat cen za kwatere szukalem czy gdzies nie jest taniej to wychodziła masakra cenowa. :roll:
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5744
Dołączył(a): 06.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 13.01.2023 09:06

Habanero napisał(a):
Nefer napisał(a):
Habanero napisał(a):Lipiec - Korcula - 2 syp., s. z aneksem, taras z w. na interior, z okien widok na morze,50 m. od plaży, centrum m. - 68 e.
Lipiec - Korcula - 2 syp. ,s. z aneksem, taras z w. na morze, 10 m od morza, plaża skałkowa przed ap. z leżakami, - 75 e.
Lipiec/sierpień - Hvar - 1 sypialnia, s. z a., taras z w. na ogród i las, centrum m., jako stały klient cena bez zmian 45 e.

Ceny rzeczywiście bardzo przyjazne. Ciekawe, czy te kwatery na razie Ci nieznane, będą ok.
A jaka długość każdego pobytu :?: Bo to też zwykle wpływa na cenę.


Pierwszy ap. na 1 tydzień, drugi na 9 dni , trzeci, zakładam minimum 2 tyg. , ale pewnie będą 3 :wink: .

Ok, dzięki za info. Trzeba przyznać, że niezłe oferty "wyhaczyłeś", jak na pobyty 7-9 dniowe. Zwykle (takie przynajmniej mam doświadczenia :wink: ) większe upusty są przy pobytach 14-dniowych.
tre_k
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 08.04.2016
Dyskusja - Aktualne wieści z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) tre_k » 15.01.2023 15:27

Ceny masakra… wcześniejszy mój pobyt dla 4 osób 70-80 euro za apartmana przy 24 nocach 980 euro na nasze 4400 zł. Teraz widzę na booking ten sam termin ten sam apartman 7600 zł… Już widzę, że cały sierpień maja wolny gdy w rok temu jak nie klepnales w listopadzie/grudniu nie było szans na wolny termin. Dojdzie jeszcze paliwo/dojazd, żarcie. Jest chyba jednak kilka innych ciekawych krajów aby w tych pieniądzach coś zobaczyć.
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2184
Dołączył(a): 13.05.2019
Re: Aktualne wieści z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 15.01.2023 16:10

tre_k napisał(a):Ceny masakra… wcześniejszy mój pobyt dla 4 osób 70-80 euro za apartmana przy 24 nocach 980 euro na nasze 4400 zł. Teraz widzę na booking ten sam termin ten sam apartman 7600 zł… Już widzę, że cały sierpień maja wolny gdy w rok temu jak nie klepnales w listopadzie/grudniu nie było szans na wolny termin. Dojdzie jeszcze paliwo/dojazd, żarcie. Jest chyba jednak kilka innych ciekawych krajów aby w tych pieniądzach coś zobaczyć.


I na podstawie jednego apartamentu na jednej stronie internetowej wyszło ci, że ceny masakryczne i trzeba szukać innych krajów?

Proponuję lekturę tego tematu:

https://www.cro.pl/noclegi-2023-ceny-t57040.html

Tam pod koniec kilka osób obala mit drastycznych podwyżek kwater i wrzuca linki z apartmanami w cenach niewiele wyższych w porównaniu do roku ubiegłego (także z booking)
tre_k
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 08.04.2016
Re: Dyskusja - Aktualne wieści z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) tre_k » 15.01.2023 16:24

Mój apartament podrożał z 4400 zł na 7500 zł powiedz, że to nie jest duża różnica… kolega wynajął w czerwcu za 7 dni płaci 3600 zł wiec to nie tylko moje spostrzeżenia rok wcześniej była to połowa tej ceny. Oglądam także inne oferty z tej miejscowości ceny kosmos… Nie więcej nie musze sprawdzać wiem co płaciłem od 5 lat za kwatery a co jest teraz, nie zakłamujmy rzeczywistości
DominikI
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 21.07.2019
Re: Dyskusja - Aktualne wieści z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) DominikI » 15.01.2023 16:38

Jak tak patrzę po bookingach itp to tylko nieliczne miejsca maja podobną cenę jak przed rokiem. Ogólnie noclegi srogo do góry. Ciekawe jak będzie w restauracjach i sklepach bo już teraz borykają się z problemami chorwaci..
Bidon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 272
Dołączył(a): 21.11.2017
Re: Dyskusja - Aktualne wieści z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bidon » 15.01.2023 16:42

Smutna rzeczywistość. Już w zeszłym roku dwa tygodnie w Meksyku w hotelu na plaży wyszło mi w podobnej cenie co Chorwacja. W tym roku taniej już wyjdzie Dominikana.
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2184
Dołączył(a): 13.05.2019
Re: Dyskusja - Aktualne wieści z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 16.01.2023 01:07

Jak wolicie...

Właśnie dziś trochę szukałem apartamentu w Chorwacji na lipiec dla znajomych, którzy jadą po raz pierwszy - 2+2.

I w okolicach Vodic (Vodice, Tribunj) bez żadnych problemów, w kilka minut znalazłem kilka fajnych miejscówek w cenach 70-90 euro za dobę. Czyli ceny porównywalne z latami ubiegłymi. I to na stronach pośredników - zakwaterowaniewchorwacji.pl, booking, airbnb. Po 2 godzinach szukania już mają upatrzone 4 miejsca, a jeszcze do 2 kolejnych pisali bezpośrednio i czekają na odpowiedź.
sutivanczyk
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 19.12.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) sutivanczyk » 16.01.2023 08:44

09.09-22.09.2023 cena za apartament 2+2 to tylko 38 euro w miejscowości zivogosce blato
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Dyskusja - Aktualne wieści z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 16.01.2023 10:24

tre_k napisał(a):Mój apartament podrożał z 4400 zł na 7500 zł powiedz, że to nie jest duża różnica… kolega wynajął w czerwcu za 7 dni płaci 3600 zł wiec to nie tylko moje spostrzeżenia rok wcześniej była to połowa tej ceny. Oglądam także inne oferty z tej miejscowości ceny kosmos… Nie więcej nie musze sprawdzać wiem co płaciłem od 5 lat za kwatery a co jest teraz, nie zakłamujmy rzeczywistości

Na odległość nie da się pogłaskać, a z chęcią bym Cię przytulił.
Masz pecha z tym swoim apartamentem. Jeżeli tak Ci na nim zależy to niestety Chorwacja nie jest dla Ciebie.

A tak poważnie zamiast wylewać bezsensownie żale przeczytaj ten wątek dokładniej.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Dyskusja - Aktualne wieści z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 16.01.2023 10:25

Bidon napisał(a):Smutna rzeczywistość. Już w zeszłym roku dwa tygodnie w Meksyku w hotelu na plaży wyszło mi w podobnej cenie co Chorwacja. W tym roku taniej już wyjdzie Dominikana.

Muszę sobie załatwić jakiś darmowy teleport bo bilet lotniczy na 3-4 osobową rodzinę wychodzi mi więcej niż całe wakacje 2 tyg w Chorwacji.
woojtekg
Croentuzjasta
Posty: 442
Dołączył(a): 11.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) woojtekg » 16.01.2023 12:13

Wprawdzie nie Chorwacja ale ciekawa sytuacja dzisiaj.
Tydzień temu rezerwowaliśmy noclegi przez popularny serwis w Barcelonie w cenie 340 Eur.
Dzisiaj dostałem kod na zwrot 10% za rezerwacje więc postanowiłem być sprytniejszy od systemu i najpierw odwołać a potem zarezerwować ponownie to samo miejsce. Nie przewidziałem jednak inflacji i aktualizacji ceny.

Nowa cena była wyższa i wynosiła już 375 Eur więc jak dostanę te 10 % to będę praktycznie na 0.
W obu przypadkach zastosowane zniżki Genius. Nie jestem jednak pewien w jakiej wysokości była tydzień temu i nie wiem jak to sprawdzić. W potwierdzeniu rezerwacji tego nie mam.
Zastanawiam się, czy ceny były dzisiaj podniesione ze względu na rozsyłane kody czy to cena została w ciągu tygodnia podniesiona przez właściciela.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi 2023 - ceny? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone