Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi 2023 - ceny?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2924
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 11.01.2023 10:45

Nie czytacie postów czy jak ?
Są apartamenty spokojnie w cenach o połowę niższych niż podajecie.
Oczywiście, że poszły w górę i oczywiście niektórzy gospodarze "przerzucą się" chyba na niemieckich klientów ale to nie jest wyznacznik tego, że ceny wszystkich apartamentów podrożały 2 krotnie.
Szukać i być cierpliwym.
W Trpanj mam ofertę za 50e na 4 osoby.
Sidney
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 16.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sidney » 11.01.2023 11:09

kaeres napisał(a):Nie czytacie postów czy jak ?
Są apartamenty spokojnie w cenach o połowę niższych niż podajecie.
Oczywiście, że poszły w górę i oczywiście niektórzy gospodarze "przerzucą się" chyba na niemieckich klientów ale to nie jest wyznacznik tego, że ceny wszystkich apartamentów podrożały 2 krotnie.
Szukać i być cierpliwym.
W Trpanj mam ofertę za 50e na 4 osoby.


Witam możesz podać namiary
Potrzebuję 2+2
I 2+0
termin 29.07-'11.08
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2924
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 11.01.2023 12:56

Wstukaj w bookingu Trpanj Katic - Guest House Katić.
Otrzymałem od nich ofertę na maila - 50€
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 11.01.2023 14:58

Habanero napisał(a):
Cześć Wiola. No to, chyba :wink: , będziemy na Istrii w tym samych hotelu.
Zrób rekonesans gdzie dobre jedzonko i jak z cenami.
Nas hotel kosztował 402 euro za 7 nocy, ale można było wyrwać nieco tańszą opcję z trzema wyrkami w salonie i jedną sypialnią.
Parę euro mniej, ale zawsze. Michał był tam w zeszłym roku. Tu relacja zimowa-istria-2022-t56642.html#p2251611
Szerokiej drogi i super pogody...czekam na wieści :papa:


Ja właśnie wzięłam z 1 sypialnią, ale dwoma kanapami w salonie, bo zależało mi na tym oknie balkonowym bez balkonu :mrgreen: przez które jest cudny widok :hearts: I te apartamenty są najbardziej od strony starego miasta.

Relację Michała znam, czytałam po moim pobycie na Istrii w styczniu zeszłego roku :mrgreen:

Miejsca na jedzonko mam rozpisane, zobaczymy czy wyjdzie ich sprawdzenie...

Póki co wyjazd wisi na włosku :cry:
Wczoraj wieczorem klękło nam auto, sprężarka sprzęgła, część zamówiona w serwisie fiata ( nigdzie indziej nie dostępna) w trybie pilnym będzie NAJWCZEŚNIEJ w piątek, ale równie dobrze może być w poniedziałek :evil:
Plany na wyjazd to piątek pod wieczór, od soboty mamy rezerwację, więc jeśli ta sprężarka nie przyjdzie w piątek, to nie wiem co będzie :cry:

Kiedyś takie numery regularnie robiła nam stara Renia, ale po Fredziu, który mamy od półtora roku nie spodziewałabym się tego :oops:
Niclaus
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niclaus » 11.01.2023 15:34

kaeres napisał(a):Nie czytacie postów czy jak ?
Są apartamenty spokojnie w cenach o połowę niższych niż podajecie.
Oczywiście, że poszły w górę i oczywiście niektórzy gospodarze "przerzucą się" chyba na niemieckich klientów ale to nie jest wyznacznik tego, że ceny wszystkich apartamentów podrożały 2 krotnie.
Szukać i być cierpliwym.
W Trpanj mam ofertę za 50e na 4 osoby.


Popieram kolegę.
Na dajmy się zwariować.
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1367
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 11.01.2023 21:24

My ostatnio w Cro byliśmy w 2019 i zderzenie się z obecnymi cenami było bolesne :? . Nie poddaję się jednak i szukam dalej :D .
mariusz_sn
Croentuzjasta
Posty: 485
Dołączył(a): 22.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_sn » 11.01.2023 22:54

Wczoraj dostałem ofertę z apartamentu w którym byłem w zeszłym roku w drugiej połowie czerwca - apart. 2+2 (sypialnia z balkonem na góry i pokój dzienny z otwartą kuchnią z dwoma łóżkami i balkonem w stronę morza) w Tucepi w pierwszej linii. W zeszłym roku płaciłem 55 Euro, w tym roku na pierwszą połowę września 60 Euro więc uważam, że podwyżka nie jest straszna. Byliśmy w dwie osoby w tym roku oferta również na dwie osoby.
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 11.01.2023 23:03

kaeres napisał(a):Wstukaj w bookingu Trpanj Katic - Guest House Katić.
Otrzymałem od nich ofertę na maila - 50€

Cześć Krystian.
Ten apartament jest 100 metrów od przystani promowej - więc pobudka o 5 tej każdego dnia , lub stopery.
Oprócz tego,że ta ulica jest głośna i ruchliwa , to tam ustawia się kolejka na prom , ale zanim te auta znikną - to wyjeżdżają Ci , co dotarli z Ploce...

Weź to pod uwagę , chyba że okna masz nie od ulicy...
rodzynpatryk
Croentuzjasta
Posty: 166
Dołączył(a): 27.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodzynpatryk » 11.01.2023 23:12

Wszystko podrożało więc i noclegi musiały podrożeć, jednak uważam, że tragedii nie ma. Ostatnio w Chorwacji byliśmy w 2015 i 2016 roku więc cen nie ma co porównywać. W tym roku jedziemy tam, gdzie w 2016. Gospodarz zaproponował mi cenę 78 euro za 2+1 (córka 5 lat), osobna sypialnia, blisko morza (Mimice, poniżej Jadranki) i czysto. Ostatnie lata wybieraliśmy Bałtyk żeby córki nie targać taki kawał, ale ceny takie same, ale pogoda, woda i warunki - o niebo lepsze. Nam zależało na miejscu gdzie będzie czysto, blisko do morza i bez tłumów.
Moim zdaniem cena niewygórowana. Oczywiście, kiedyś było z pewnością taniej, ale bałem się wyższych cen tym bardziej, że pisałem wstępie w sierpniu, a rezerwowałem kilka dni temu :hut:
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1367
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 11.01.2023 23:31

CROberto napisał(a):
kaeres napisał(a):Wstukaj w bookingu Trpanj Katic - Guest House Katić.
Otrzymałem od nich ofertę na maila - 50€

Cześć Krystian.
Ten apartament jest 100 metrów od przystani promowej - więc pobudka o 5 tej każdego dnia , lub stopery.
Oprócz tego,że ta ulica jest głośna i ruchliwa , to tam ustawia się kolejka na prom , ale zanim te auta znikną - to wyjeżdżają Ci , co dotarli z Ploce...

Weź to pod uwagę , chyba że okna masz nie od ulicy...


Po otwarciu mostu na Peljesac kolejki na prom pewnie znikną i Trpanj stanie się spokojniejszym miejscem. Pytanie czy prom będzie dalej pływał :?: Zawsze to jednak kwatera przy głównej drodze i pewnie odgłosy będą dochodzić.
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5743
Dołączył(a): 06.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 12.01.2023 09:14

Habanero napisał(a):Lipiec - Korcula - 2 syp., s. z aneksem, taras z w. na interior, z okien widok na morze,50 m. od plaży, centrum m. - 68 e.
Lipiec - Korcula - 2 syp. ,s. z aneksem, taras z w. na morze, 10 m od morza, plaża skałkowa przed ap. z leżakami, - 75 e.
Lipiec/sierpień - Hvar - 1 sypialnia, s. z a., taras z w. na ogród i las, centrum m., jako stały klient cena bez zmian 45 e.

Ceny rzeczywiście bardzo przyjazne. Ciekawe, czy te kwatery na razie Ci nieznane, będą ok.
A jaka długość każdego pobytu :?: Bo to też zwykle wpływa na cenę.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2924
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 12.01.2023 09:40

CROberto napisał(a):
kaeres napisał(a):Wstukaj w bookingu Trpanj Katic - Guest House Katić.
Otrzymałem od nich ofertę na maila - 50€

Cześć Krystian.
Ten apartament jest 100 metrów od przystani promowej - więc pobudka o 5 tej każdego dnia , lub stopery.
Oprócz tego,że ta ulica jest głośna i ruchliwa , to tam ustawia się kolejka na prom , ale zanim te auta znikną - to wyjeżdżają Ci , co dotarli z Ploce...

Weź to pod uwagę , chyba że okna masz nie od ulicy...

W takiej miejscowości głośno ??
Hmm...nie brałem tego pod uwagę ,a tym bardziej że centrum to wada lokalizacji w tym przypadku :)
Rzeczywiście w Trpanj jest ten kłopot ?
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 12.01.2023 14:08

Pozwalilem sobie sprawdzic ceny kwater w ktorych bylem lub dobrze znam sa np po sasiedzku.
Oto wyniki

Ivan Dolac 2016 rok cena 55 euro teraz 55 euro 3 osoby
Mokalo 2015 rok 50 teraz 70 apartament po remoncie 4 osoby
Zivogosce Blato 2014 rok 50 teraz 60. 3 osoby
zivogosce Blato 2019 rok 90 teraz 100 za 6 osob
Metajna 2021 rok 55 teraz 60 za 4 osoby 2 linia brzegowa plus parking na przyczepe i miejsce na łodz
Vrboska 2022 rok 60 teraz 70 za 3 osoby 1 linia brzegowa. plus parking na przyczepe i miejsce na lodz
Ogolnie podwyzki wszystkich apartamentow ktorych pamietam bo byłem zainetersowany poszly srednio 5-10 euro za dobe od cen sprzed pandemi wiec uwazam ze tragedi naprawde nie ma.Trzeba dobrze szukac i unikac posednikow.
histe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 22.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) histe » 12.01.2023 14:58

Bez problemów, już w styczniu znalazłem ( przez pośrednika) tygodniowy nocleg w Pisaku dla 8 osób, na przełomie VII/IX za ok 140 E/doba - cena rozsądna i niewygórowana
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 12.01.2023 17:55

Nefer napisał(a):
Habanero napisał(a):Lipiec - Korcula - 2 syp., s. z aneksem, taras z w. na interior, z okien widok na morze,50 m. od plaży, centrum m. - 68 e.
Lipiec - Korcula - 2 syp. ,s. z aneksem, taras z w. na morze, 10 m od morza, plaża skałkowa przed ap. z leżakami, - 75 e.
Lipiec/sierpień - Hvar - 1 sypialnia, s. z a., taras z w. na ogród i las, centrum m., jako stały klient cena bez zmian 45 e.

Ceny rzeczywiście bardzo przyjazne. Ciekawe, czy te kwatery na razie Ci nieznane, będą ok.
A jaka długość każdego pobytu :?: Bo to też zwykle wpływa na cenę.


Pierwszy ap. na 1 tydzień, drugi na 9 dni , trzeci, zakładam minimum 2 tyg. , ale pewnie będą 3 :wink: .

nenek napisał(a):...Trzeba dobrze szukac i unikac posednikow.


Szukać, jak najbardziej trzeba, co do pośredników, to się nie zgodzę.
Wiele razy już trafiłem na super apartamenty w super cenie u pośrednika.
Bezpośrednio kosztowały dużo więcej. Można wyhaczyć piękne okazje.
Choćby w zeszłym roku ( 2 tyg. w połowie lipca) płaciłem 68e przez B. , a na miejscu takie ceny znalazłem...
20220710_092851.jpg
20220710_092732.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi 2023 - ceny? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone