Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi 2023 - ceny?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 06.01.2023 13:13

Taramut napisał(a):
robiz napisał(a):
MrOwA napisał(a):
robiz napisał(a):A cena mojej miejscówki na Braču z cudownym widokiem i 10 metrów od morza zmieniła się tylko o 5 euro :D

A podzielisz się namiarem ? Też myślałem kiedyś o Brac :)


Przed chwilą wysłałam namiary na PW :papa:


Mogę również prosić ? :D

To i ja bym poprosiła o namiar :D
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 06.01.2023 16:33

No nam w Pakostane zdrozal Apartament o 15 Euro na dobe we wrzesniu :( W Baska voda o 45 Euro/dobe masakra , ciekawe jakie ceny w restauracjach w euro?
unholyone
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 28.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) unholyone » 06.01.2023 23:17

Witam, i ja w tym roku poszukuję już od tygodnia i ceny z lekka odstraszają. Wprawdzie nie udało nam się jeszcze być w Cro i będzie to nasz pierwszy raz, ale co rok poszukuję i porównanie jakieś mam.
Widzę tez jakiś duży problem z miejscówkami zezwalającymi na pobyt z psami. Nie dość, że szukamy dla 7 osób, co jest już pewnym utrudnieniem, to jeszcze jak zaznaczę "zwierzęta akceptowane" miejscówki kurczą się jak sweter po praniu ;)

Jestem już w totalnej kropce, już nawet nie wiem w jakim kierunku się udać. Ostatnio stanęło na Stanici.
Może macie coś fajnego do polecenia i sprawdzonego od 27.08 na 13 nocy. Plaża max 100m, a najlepiej prosto z tarasu
Tomas12
Croentuzjasta
Posty: 122
Dołączył(a): 13.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomas12 » 07.01.2023 08:21

To teraz trzeba się liczyć że w Cro przeciętna cena za os. będzie około €100 jak nie więcej patrząc na obecne ceny apartamentów?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15654
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.01.2023 09:53

100 eur za os czy za 4,5 osób? Bo chyba cyferka umknęła
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 07.01.2023 11:07

Na ten rok klepnięte 4 miejscówki w Cro. dla 3+1 .
Luty - Istria - Hotel z basenem krytym , 2 sypialnie, salon z aneksem, balkon z widokiem na morze, 5m od morza w centrum miasteczka- 58 e.
Lipiec - Korcula - 2 syp., s. z aneksem, taras z w. na interior, z okien widok na morze,50 m. od plaży, centrum m. - 68 e.
Lipiec - Korcula - 2 syp. ,s. z aneksem, taras z w. na morze, 10 m od morza, plaża skałkowa przed ap. z leżakami, - 75 e.
Lipiec/sierpień - Hvar - 1 sypialnia, s. z a., taras z w. na ogród i las, centrum m., jako stały klient cena bez zmian 45 e.

P.S.
Trzy pierwsze pozycje nowe, przez pośrednika,
nie polecam, bo jeszcze tam nie byłem.
Ostatnia dla stałych k.
Oliwka1985
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 10.09.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Oliwka1985 » 07.01.2023 14:22

unholyone napisał(a):Witam, i ja w tym roku poszukuję już od tygodnia i ceny z lekka odstraszają. Wprawdzie nie udało nam się jeszcze być w Cro i będzie to nasz pierwszy raz, ale co rok poszukuję i porównanie jakieś mam.
Widzę tez jakiś duży problem z miejscówkami zezwalającymi na pobyt z psami. Nie dość, że szukamy dla 7 osób, co jest już pewnym utrudnieniem, to jeszcze jak zaznaczę "zwierzęta akceptowane" miejscówki kurczą się jak sweter po praniu ;)

Jestem już w totalnej kropce, już nawet nie wiem w jakim kierunku się udać. Ostatnio stanęło na Stanici.
Może macie coś fajnego do polecenia i sprawdzonego od 27.08 na 13 nocy. Plaża max 100m, a najlepiej prosto z tarasu


Zobacz sobie na Brist, Gradac, Mimice, Marusici, Nemira, Lokva Rogoznica, Drugi Rat- to są mniejsze miejscowości- wiec relatywnie może tam być taniej. I dużo kwater tam ma pierwsza linie brzegowa… Sama szukałam w tym roku dla 8 osób miejscówki - trochę się naszukałam ale znalazłam ;)
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 07.01.2023 15:23

unholyone napisał(a):Witam, i ja w tym roku poszukuję już od tygodnia i ceny z lekka odstraszają. Wprawdzie nie udało nam się jeszcze być w Cro i będzie to nasz pierwszy raz, ale co rok poszukuję i porównanie jakieś mam.
Widzę tez jakiś duży problem z miejscówkami zezwalającymi na pobyt z psami. Nie dość, że szukamy dla 7 osób, co jest już pewnym utrudnieniem, to jeszcze jak zaznaczę "zwierzęta akceptowane" miejscówki kurczą się jak sweter po praniu ;)

Jestem już w totalnej kropce, już nawet nie wiem w jakim kierunku się udać. Ostatnio stanęło na Stanici.
Może macie coś fajnego do polecenia i sprawdzonego od 27.08 na 13 nocy. Plaża max 100m, a najlepiej prosto z tarasu

szukaj w Pakostane , chyba najtansza miejscowa na wybrzezu , zarowno ceny apartamentow jak i cen w restauracjach , my jedziemy tam tez 29.08 po raz hmm 7 chyba , pozdrawiam
robiz
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 07.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) robiz » 07.01.2023 21:41

W tym roku pierwszy raz będę w Podgorze, więc nie mam porównania co do cen.
Miejscówkę rezerwowałam w październiku bezpośrednio u gospodarzy i za apartament dla 2 osób 100m od morza z klimatyzacją, 1 sypialnią z salonem z aneksem kuchennym i widokiem na morze w pierwszej połowie września płacę 50euro.
Za analogiczne apartamenty przy samym morzu właściciele chcieli 60 euro. :papa:
rafisy1975
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.01.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafisy1975 » 08.01.2023 10:52

Orebić apartament blisko plaży w terminie 25 czerwiec -7 lipiec . Klimatyzacja, sypialnia, aneks kuchenny, dwie osoby 40euro za dobę. Rezerwacja bezpośrednio u gospodarza.
ts.1
Croentuzjasta
Posty: 326
Dołączył(a): 02.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) ts.1 » 08.01.2023 14:11

Sprawdziłem z ciekawości zeszłoroczna miejscówkę- Brist ,apartament z wyjściem na betonową plaże gdzie każdy apartament posiadał parasol i dwa leżaki, tuż obok plaża z drobnym kamyczkiem. Samo położenie i widok z tarasu idealny, sam apartament wyposażenie na poziomie PRL ale czysto, gospodarz pomocny ale nie nachalny za Ap dla 3 osób płaciłem 79 euro, teraz 85 czyli podwyżka raczej zwyczajowa co sezonowa dla Chorwatów .
W tym roku Podaca, Ap dla 4+2,100 m, 3 pokoje każdy z balkonem, 30 metrow do plaży 140 euro . Obie destynacje w szczycie sezonu
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 08.01.2023 21:05

...hmm, również sprawdziłam właśnie niektóre nasze miejscówki w których bywaliśmy. Mówiąc krótko, podrożały nie o kilka czy kilkanaście euro, a na pewno znacznie więcej.
:?
wolczan
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolczan » 09.01.2023 14:54

Gonzales napisał(a):Ja wciąż szukam domu dla 10 osób ale jest ciężko. Wymagania są spore 5 sypialni, 2 łazienki, parking na 3 samochody, akceptacja psów, klima, min. 2 lodówki, blisko do morza no i cena do 200 E za dobę.
Na razie znalazłem na bookingu (można odwołać bezpłatnie do końca maja) 2 apartamenty (w obiekcie jest w sumie 4) Jeden z 3 sypialniami a drugi z dwoma. Rezerwacja spełnia wszystkie wymagania oprócz tego że nie jest samodzielnym domem. Do plaży 80 metrów a cena to 160 E. Na upartego może być ale szukam dalej.


Pozdrowienia.;)


Mogę prosić o namiar? Też szukam czegoś podobnego. Dzięki.
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 09.01.2023 15:28

jeśli moge się włączyć do dyskusji to ja mam rezerwację w tym roku w II połowie sieprnia. Późno ale sam tak chciałem bo mam spotkanie prywatne z Draźenem Zecić......ma ten okres wolny i specjalnie przyjedzie do mnie do Breli....
ale do sedna w zakresie mojej tegorocznej rezerwacji. mam rezerwację termin od 19.08. do 02.09.2023 koszt to 1.120,00 euro nie wiem czy to kolosalnie drogo czy nie ale wydaje mi się że da się to ogarnąć finansowo. podwyżka rok do roku za całe 2 tygodnie to 20 euro. na dobę wypada jakieś 80 eurosima :smo: :smo: :smo:
do dyspozycji pokój 3 osobowy, łazienka, ogromna kuchnia oraz balkon z widokiem na morze. w koszty wliczone klimatyazacja, wifi, parking oddzielna miejscówka oraz tv sat a na samą plażę mam 5 minut w dół schodami. lokalizacja Brela Stomarića. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
woojtekg
Croentuzjasta
Posty: 441
Dołączył(a): 11.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) woojtekg » 09.01.2023 15:56

Nie narzekajcie na ceny.
My w tym roku planujemy do Portugalii (na 80% samochodem z noclegami po drodze we Francji i w Hiszpanii). Tam to dopiero cenowo robi się ciekawie :(

Takie 100 Eur za 2+2 wezmę z pocałowaniem ręki nawet w standardzie chorwackiego PRL.

W zeszłym roku tez mieliśmy porównanie pomiędzy Austrią i Chorwacją. O ile ceny noclegów były w miarę to w restauracjach mocno zatęskniliśmy za chorwackimi zwłaszcza za espresso za mniej niż 10 zł.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi 2023 - ceny? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone