Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi 2023 - ceny?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2923
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 09.01.2023 16:16

Pkt. widzenia zależy od pkt siedzenia.
Oczywiście, że Chorwacja jest relatywnie tania w porównania do reszty Europy.
Wątek jest jednak o cenach w 2023 w domyśle porównujemy do zeszłych lat. I jak zauważono po wprowadzeniu waluty euro, zaczyna być nieco drożej niż zwyczajowa coroczna podwyżka.
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 09.01.2023 16:52

wolczan napisał(a):
Gonzales napisał(a):Ja wciąż szukam domu dla 10 osób ale jest ciężko. Wymagania są spore 5 sypialni, 2 łazienki, parking na 3 samochody, akceptacja psów, klima, min. 2 lodówki, blisko do morza no i cena do 200 E za dobę.
Na razie znalazłem na bookingu (można odwołać bezpłatnie do końca maja) 2 apartamenty (w obiekcie jest w sumie 4) Jeden z 3 sypialniami a drugi z dwoma. Rezerwacja spełnia wszystkie wymagania oprócz tego że nie jest samodzielnym domem. Do plaży 80 metrów a cena to 160 E. Na upartego może być ale szukam dalej.


Pozdrowienia.;)


Mogę prosić o namiar? Też szukam czegoś podobnego. Dzięki.


Zerknij na PW

Pozdrowienia.;)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1706
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 09.01.2023 16:56

Habanero napisał(a):Na ten rok klepnięte 4 miejscówki w Cro. dla 3+1 .
Luty - Istria - Hotel z basenem krytym , 2 sypialnie, salon z aneksem, balkon z widokiem na morze, 5m od morza w centrum miasteczka- 58 e.
Lipiec - Korcula - 2 syp., s. z aneksem, taras z w. na interior, z okien widok na morze,50 m. od plaży, centrum m. - 68 e.
Lipiec - Korcula - 2 syp. ,s. z aneksem, taras z w. na morze, 10 m od morza, plaża skałkowa przed ap. z leżakami, - 75 e.
Lipiec/sierpień - Hvar - 1 sypialnia, s. z a., taras z w. na ogród i las, centrum m., jako stały klient cena bez zmian 45 e.

P.S.
Trzy pierwsze pozycje nowe, przez pośrednika,
nie polecam, bo jeszcze tam nie byłem.
Ostatnia dla stałych k.


Ciekawe jaką my w tym roku dostaniemy cenę dla stałych klientów u naszej właścicielki w Starim Gradzie, bo jeszcze się nie określiła z cenami na ten rok, czekam na maila od niej. Na pewno będzie ze zniżką, bo to nam już mówiła, ale czy poniesie się o 10 czy 20 e ? :hut: U nich też koszty mediów bardzo poszły w górę, także nie spodziewam się ceny bez zmian, zarobić też muszą :wink:

W piątek jadę do Vrsaru i teraz ciekawostka taka, że nasz apartament na 4 noce z dostępem do basenu w hotelu obok ( może tego gdzie Wy będziecie :wink: ) na jesieni gdy rezerwowałam będzie kosztować nas 189 e, gdybym ten sam pokój rezerwowała teraz to już cena 258 e, natomiast takie 4 noce w lipcu 1171 e 8O
Ja rozumiem cenę przed i w sezonie, ale taka przebitka dla mnie normalna nie jest 8)
Ale najwidoczniej mają chętnych :mrgreen:
wolczan
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolczan » 09.01.2023 18:53

Gonzales napisał(a):
wolczan napisał(a):
Gonzales napisał(a):Ja wciąż szukam domu dla 10 osób ale jest ciężko. Wymagania są spore 5 sypialni, 2 łazienki, parking na 3 samochody, akceptacja psów, klima, min. 2 lodówki, blisko do morza no i cena do 200 E za dobę.
Na razie znalazłem na bookingu (można odwołać bezpłatnie do końca maja) 2 apartamenty (w obiekcie jest w sumie 4) Jeden z 3 sypialniami a drugi z dwoma. Rezerwacja spełnia wszystkie wymagania oprócz tego że nie jest samodzielnym domem. Do plaży 80 metrów a cena to 160 E. Na upartego może być ale szukam dalej.


Pozdrowienia.;)


Mogę prosić o namiar? Też szukam czegoś podobnego. Dzięki.


Zerknij na PW

Pozdrowienia.;)


Nie mam bladego pojęcia, jak odpisać na PW, więc odpiszę tutaj (albo jestem ślepy i nie widzę opcji Odpowiedź w PW, albo jestem za dużym leszczem na forum :)). Apartament ma niestety brak terminów w okresie mnie interesującym, ale generalnie znalazłem coś bardzo blisko, ale nie przez żaden Booking czy inną tego typu platformę. Jest to oferta znaleziona na apartamentychorwacja.pl i mam delikatne obawy, bo bądź co bądź, choćby zaliczkę wpłacam bezpośrednio jakiemuś Chorwatowi.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.01.2023 19:15

PW są aktywne po czterech postach.
wolczan
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolczan » 09.01.2023 19:17

Janusz Bajcer napisał(a):PW są aktywne po czterech postach.


Dzięki za info. Jest już 3. Pozdrawiam :)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.01.2023 19:31

wiolek_lp napisał(a):...
W piątek jadę do Vrsaru i teraz ciekawostka taka, że nasz apartament na 4 noce z dostępem do basenu w hotelu obok ( może tego gdzie Wy będziecie :wink: ) na jesieni gdy rezerwowałam będzie kosztować nas 189 e, gdybym ten sam pokój rezerwowała teraz to już cena 258 e, natomiast takie 4 noce w lipcu 1171 e 8O
Ja rozumiem cenę przed i w sezonie, ale taka przebitka dla mnie normalna nie jest 8)
Ale najwidoczniej mają chętnych :mrgreen:


Cześć Wiola. No to, chyba :wink: , będziemy na Istrii w tym samych hotelu.
Zrób rekonesans gdzie dobre jedzonko i jak z cenami.
Nas hotel kosztował 402 euro za 7 nocy, ale można było wyrwać nieco tańszą opcję z trzema wyrkami w salonie i jedną sypialnią.
Parę euro mniej, ale zawsze. Michał był tam w zeszłym roku. Tu relacja zimowa-istria-2022-t56642.html#p2251611
Szerokiej drogi i super pogody...czekam na wieści :papa:
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1908
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 09.01.2023 19:55

Chyba się zwrócę do hotelu po prowizję :oczko_usmiech:
Cieszę się, że udało mi się Was zainspirować do zimowych odwiedzin Istrii. Nie będziecie żałować. Mam nadzieję że pogoda dopisze.
Ja w zeszłym roku płaciłem za 4 dni 171 Euro, tak więc postęp niestety jest widoczny :(

Jakby co, to byłem też w zeszłym roku na Istrii w listopadzie (w Novigradzie) - też mogę polecić ;)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.01.2023 20:28

mchrob napisał(a):Chyba się zwrócę do hotelu po prowizję :oczko_usmiech:
Cieszę się, że udało mi się Was zainspirować do zimowych odwiedzin Istrii. Nie będziecie żałować. Mam nadzieję że pogoda dopisze.
Ja w zeszłym roku płaciłem za 4 dni 171 Euro, tak więc postęp niestety jest widoczny :(

Jakby co, to byłem też w zeszłym roku na Istrii w listopadzie (w Novigradzie) - też mogę polecić ;)


Ja rezerwowałem pod koniec grudnia 2022r. za 57,5 e.
Wiola na jesieni za 47 euro,
a Ty w zeszłym roku w zimie płaciłeś 43e (to była elegancka cena :wink: ).
Przez rok (do końca grudnia) podrożał o niecałe 15 euro.
Obecnie, stan na 09.01.2023r.:
Twój ap. kosztuje dziś 59,5 euro na luty
Mój 61,5 euro na luty.
Idzie w górę jak dolar na forexie :wink:
A tak na serio, cena dla mnie ok. Tym bardziej, że są to ap. dla 5 osób.
Oby tylko ładna pogoda była :P
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 10.01.2023 07:28

Habanero napisał(a):
mchrob napisał(a):Chyba się zwrócę do hotelu po prowizję :oczko_usmiech:
Cieszę się, że udało mi się Was zainspirować do zimowych odwiedzin Istrii. Nie będziecie żałować. Mam nadzieję że pogoda dopisze.
Ja w zeszłym roku płaciłem za 4 dni 171 Euro, tak więc postęp niestety jest widoczny :(

Jakby co, to byłem też w zeszłym roku na Istrii w listopadzie (w Novigradzie) - też mogę polecić ;)


Ja rezerwowałem pod koniec grudnia 2022r. za 57,5 e.
Wiola na jesieni za 47 euro,
a Ty w zeszłym roku w zimie płaciłeś 43e (to była elegancka cena :wink: ).
Przez rok (do końca grudnia) podrożał o niecałe 15 euro.
Obecnie, stan na 09.01.2023r.:
Twój ap. kosztuje dziś 59,5 euro na luty
Mój 61,5 euro na luty.
Idzie w górę jak dolar na forexie :wink:
A tak na serio, cena dla mnie ok. Tym bardziej, że są to ap. dla 5 osób.
Oby tylko ładna pogoda była :P

My też chcemy w tym roku Korćulę, ale ceny mnie dołują...ostatnio apartament nad samym morzem dla 2 osób przełom sierpnia i września 102 ojro 8O
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 10.01.2023 07:53

karin74 napisał(a):
Habanero napisał(a):
mchrob napisał(a):Chyba się zwrócę do hotelu po prowizję :oczko_usmiech:
Cieszę się, że udało mi się Was zainspirować do zimowych odwiedzin Istrii. Nie będziecie żałować. Mam nadzieję że pogoda dopisze.
Ja w zeszłym roku płaciłem za 4 dni 171 Euro, tak więc postęp niestety jest widoczny :(

Jakby co, to byłem też w zeszłym roku na Istrii w listopadzie (w Novigradzie) - też mogę polecić ;)


Ja rezerwowałem pod koniec grudnia 2022r. za 57,5 e.
Wiola na jesieni za 47 euro,
a Ty w zeszłym roku w zimie płaciłeś 43e (to była elegancka cena :wink: ).
Przez rok (do końca grudnia) podrożał o niecałe 15 euro.
Obecnie, stan na 09.01.2023r.:
Twój ap. kosztuje dziś 59,5 euro na luty
Mój 61,5 euro na luty.
Idzie w górę jak dolar na forexie :wink:
A tak na serio, cena dla mnie ok. Tym bardziej, że są to ap. dla 5 osób.
Oby tylko ładna pogoda była :P

My też chcemy w tym roku Korćulę, ale ceny mnie dołują...ostatnio apartament nad samym morzem dla 2 osób przełom sierpnia i września 102 ojro 8O

Karin od którego sierpnia, na ile dni i osób ?
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 10.01.2023 10:29

Planujemy od 28,29.08 na 9 dni...poźniej w inne miejsce, ale na razie nie wiemy jeszcze gdzie
2 ludziska
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 10.01.2023 16:10

karin74 napisał(a):Planujemy od 28,29.08 na 9 dni...poźniej w inne miejsce, ale na razie nie wiemy jeszcze gdzie
2 ludziska

Wysłałem Ci namiar na pw.
Napisz czy doszedł.
Pozdrawiam.
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 11.01.2023 00:03

Apartament Simpli Red w lipcu, 2+2, miejscowość Lun, 132E, miejscowość plażowo bardzo słaba, za to widok z balkonu na Adriatyk przepiękny. Dwa lata temu 82E. Nieznaczna podwyżka :)
Apartament obok, Katy & Lucy, 2 sypialnie, widok również kapitalny, 200E (niektórzy to mają rozmach...).
Poszukiwania lokum trwają. Za 2+2 ceny przeważnie od 75 do 200 Euro, najczęściej 100-120E.
rimko
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 31.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) rimko » 11.01.2023 01:06

Ja szukam czegoś na lipiec dla 2 rodzin. Znalazłem fajną miejscówkę na Hvarze. Na stronie cennik z 2022. Ceny za apartament 110-130euro. Po krótkiej korespondencji terminy uzgodnione,ale ceny mnie zwaliły z nóg. Cena za jeden apartament 200,drugi 300 euro. W większości pierwsza linia brzegowa 150-200 euro. Chyba trzeba szukać dalej od morza.. myślałem również o Toskanii i powiem szczerze, że tam w podobnym standardzie otrzymywałem tańsze oferty.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi 2023 - ceny? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone